Trwa ładowanie...
Przejdź na

Poruszona Małgorzata Rozenek na prezentacji ramówki TVN. Nie chciała rozmawiać z mediami

Podziel się:

Celebrytka przyszła na imprezę ubrana na czarno i unikała dziennikarzy.

Poruszona Małgorzata Rozenek na prezentacji ramówki TVN. Nie chciała rozmawiać z mediami

Małgorzata Rozenek zwykle tryska energią, a na imprezach branżowych nie stroni od dziennikarzy. Tym razem było jednak inaczej - Rozenek pojawiła się na prezentacji ramówki TVN w prostej, czarnej sukience. Celebrytka była poważna i milcząca, nie chciała rozmawiać z mediami. Od razu po imprezie pojechała do domu.

Jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, niektóre gwiazdy w ostatniej chwili zdecydowały się zmienić kreacje, w których pokazały się na prezentacji ramówki TVN. Miało to związek z doniesieniami o odnalezieniu ciała Piotra Woźniaka-Staraka. Oprócz Małgorzaty Rozenek, w czarnych strojach na imprezę przyszły m.in. Agata Młynarska oraz Martyna Wojciechowska.

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka z pewnością poruszyła Małgorzatę Rozenek. Majdanowie od dawna przyjaźnili się z Woźniakami-Starakami.

Rok temu Małgorzata opowiadała, że wraz z Radkiem chętnie odwiedzają Agnieszkę i Piotra w ich willi w Konstancinie.

Radosław i Piotrek to najlepsi kumple! Piotr ma niesamowitą energię i wszystko robi z pasją. Ma takie poczucie humoru, że uwielbiamy z nim spędzać czas, jest naprawdę mega dowcipny - mówiła w wywiadzie dla Faktu.

Ostatnio obie pary spędzały wspólnie czas nad morzem z okazji Sopot Festival.

Oferty dla Ciebie