Piątek 23.08.2019 07:30

Kate Middleton i książę William przyłapani podczas lotu TANIMI LINIAMI LOTNICZYMI! Zagrali na nosie Meghan i Harry’emu?

Kate Middleton książę William Meghan Markle książę Harry

Kate Middleton i książę William przyłapani podczas lotu TANIMI LINIAMI LOTNICZYMI! Zagrali na nosie Meghan i Harryemu?

Odkąd Meghan Markle wyszła za mąż za brytyjskiego księcia, wreszcie może sobie pozwolić na spełnianie wszelkich zachcianek i życie w luksusie. Księżna Sussex nie oszczędzała na wystawnym baby shower w Nowym Jorku, na które zaprosiła znane koleżanki. Kontrowersje wzbudził także jej poród, który odbył się w luksusowym szpitalu, gdzie powicie noworodka to wydatek rzędu 75 tysięcy złotych.

Zobacz: Syn Meghan Markle przyszedł na świat w szpitalu, gdzie poród kosztuje przynajmniej... 75 tysięcy złotych

Jednocześnie Amerykanka dała się poznać jako zapalona fanka najmodniejszych ekologicznych trendów. Ostatnio Harry wyznał, że w trosce o ochronę środowiska zdecydowali wraz z ukochaną, by mieć maksymalnie dwójkę dzieci. Co ciekawe, chwilę po tym oświadczeniu, okazało się, że Sussexowie bez zastanowienia podróżują prywatnym odrzutowcem, za co zostali zrugani m.in. przez rzecznika międzynarodowej organizacji ekologicznej Friends of the Earth.

Zobacz: Meghan Markle wybrała się w podróż urodzinową PRYWATNYM ODRZUTOWCEM! "Mówią piękne i poruszające słowa na temat troski o środowisko, a potem robią coś takiego"

Najwyraźniej zupełnie inne podejście mają księżna Kate i książę William. Jak donoszą zagraniczne media, książęca para, która doczekała się "aż" trójki pociech, widziana była ostatnio w trakcie podróży tanimi liniami lotniczymi. Cambridgeowie wraz z dziećmi zostali przyłapani podczas lotu z Norwich do Aberdeen, skąd ponoć zmierzają do Balmoral, gdzie odwiedzą królową Elżbietę i księcia Filipa. Jak podaje Daily Mail, podczas gdy ostatnia podróż do Francji Meghan i Harry’ego wyniosła ich około 95 tysięcy złotych, Kate i William zadowolili się biletami linii FlyBe wartymi około 300 złotych.

Pasażer, który podróżował z rodziną królewską powiedział w rozmowie z tobaloidem: Siedzieli z przodu. Początkowo nikt nie wiedział, że w ogóle lecą tym samolotem.

Inny dodaje, że Kate i William z dziećmi wyglądali jak typowa rodzina, udająca się na wspólne wakacje:

Wylądowaliśmy i zobaczyliśmy dwa czarne Range Rovery. Nikt ich nie nękał, gdy wysiadali z samolotu. Szczerze mówiąc, to wyglądali jak zwyczajna rodzina w podróży. Nikt jednak nie widział momentu wsiadania do samolotu. To było niesamowite. Nie wiem, jak udało im się to zrobić, musieli się cicho prześlizgnąć, gdy wszyscy pasażerowie już siedzieli na swoich miejscach - relacjonuje. Nie mogłem uwierzyć własnym oczom. Nie spodziewałem się, że zobaczę królewską rodzinę w zwykłym samolocie.

Sytuację skomentował też autor biografii księcia Karola:

Rodzina królewska od lat korzysta z tanich linii lotniczych. Księżna Diana często to robiła - zdradza Robert Jobson w rozmowie z Daily Mail. i dodaje: To sprytny ruch księcia Cambridge. Widząc spadkobiercę tronu i jego dzieci podczas lotu tanimi liniami, ludzie uświadamiają sobie, że Harry, Meghan i Archie też mogą tak podróżować.

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (328)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 328
Odpowiedz
241 74
zgłoś
gość 23.08.2019 07:31
A ratowanie planety, ojej? Dlaczego latają samolotami? Oh wait, to my szaraki mamy ratować ziemię!
Odpowiedz
389 21
zgłoś
Gość 23.08.2019 07:31
Super postawa !
Odpowiedz
29 1
zgłoś
Gość 23.08.2019 07:32
Haha i dobrze
Odpowiedz
19 11
zgłoś
Gość 23.08.2019 07:32
Jadę dziś do Gdańska co warto tam zobaczyć???
Odpowiedz
589 17
zgłoś
Gość 23.08.2019 07:33
Korona z głowy nie spadła;)
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 328