Trwa ładowanie...
Przejdź na

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Jacek Kurski upamiętnił go chwilą ciszy na ramówce TVP

Podziel się:

"Chwila ciszy dla rodziny pana Woźniaka-Staraka, którego żona była wieloletnią pracownicą stacji" - powiedział.

Piotr Woźniak-Starak nie żyje. Jacek Kurski upamiętnił go chwilą ciszy na ramówce TVP

W czwartek 22 sierpnia po pięciu dniach nieustannych poszukiwań z jeziora Kisajno zostało wyłowione ciało zaginionego Piotra Woźniaka-Staraka.

Podczas porannej ramówki TVN-u pamięć Piotra Woźniaka-Staraka uczcił dyrektor programowy stacji, Edward Miszczak, który w bólu wyznał, że mąż Agnieszki Woźniak-Starak był jego dobrym przyjacielem.

Wieczorem swoją ramówkę organizowała również Telewizja Polska, aby przedstawić plany na nadchodzące miesiące. Szef stacji Jacek Kurski w krótkim przemówieniu wyraził smutek i poprosił o uczczenie pamięci ofiar żywiołu w Tatrach i Piotra Woźniaka-Staraka, który był mężem "wieloletniej pracownicy stacji":

Wszyscy jesteśmy pogrążeni w smutku po dwóch tragediach, które dzisiaj ujrzały światło dzienne i dotknęły serca Polaków. Pięć ofiar w Tatrach, kilkudziesięciu rannych turystów w wyniku strasznego ataku żywiołu. Na miejscu jest premer Morawiecki, trwa akcja ratownicza. Dzisiaj również wyłowiono i zidentyfikowano zwłoki pana Piotra Woźniaka-Staraka, znanego producenta filmowego, jego żona przez wiele lat pracowała w Telewizji Polskiej i myślę, że będę wyrazicielem odczuć nas wszystkich, jeśli poproszę Państwa o uczczenie tych dwóch tragedii chwilą ciszy - powiedział, po czym wszyscy zaproszeni goście wstali i w ciszy upamiętnili ofiary żywiołów.

Oferty dla Ciebie