Piątek 23.08.2019 12:26

Anna Nowak-Ibisz DOSTAŁA NOWY PROGRAM! "Pani Gadżet" sprawdzi nowinki ze świata... erotyki

Anna Nowak-Ibisz hotnews

Anna Nowak-Ibisz DOSTAŁA NOWY PROGRAM! "Pani Gadżet" sprawdzi nowinki ze świata... erotyki

Anna Nowak-Ibisz długo szukała dla siebie miejsce w polskim show biznesie. Po rozwodzie z Krzysztofem Ibiszem dziennikarka próbowała swoich sił w różnych projektach. Ostatecznie to program Pani Gadżet pozwolił jej utrzymać się w telewizji i otworzył jej drzwi do bycia ekspertką w dziedzinie nowinek technologicznych. Jak widać sprawdziła się w tej roli, bo jej program od wielu sezonów gości w ramówce telewizji TVN Style.

Zobacz: Anna Nowak-Ibisz podnieca się urządzeniem do mierzenia stopy

Kariera Anny Nowak-Ibisz w ostatnim czasie rozwinęła się tak bardzo, że szefostwo stacji obdarowało ją nawet kolejnym formatem. Zgodnie z doniesieniami portalu Wirtualnemedia.pl, Anna Nowak-Ibisz w jesiennej ramówce poprowadzi nowy program Pani Gadżet erotycznie. Nazwa programu mówi chyba sama za siebie, a dziennikarka nie posiada się ze szczęścia, że będzie mogła zagłębić się w świat antykoncepcji, zmysłowej bielizny i wibratorów.

Konferencja jesień w TVN właśnie się zakończyła, a ja serdecznie zapraszam do oglądania Pani Gadżet, Pani Gadżet extra, Tak powstaje oraz - uwaga - Pani Gadżet erotycznie! Już od września na antenie TVN Style - napisała Anna Nowak-Ibisz na Instagramie.

Nowy program Anny Nowak-Ibisz ma zadebiutować na antenie 7 września. Częścią nadchodzącego formatu mają być rozmowy z profesjonalistami i oczywiście testy najnowszych nowinek ze świata gadżetów erotycznych.

Mimo optymizmu władz stacji i emocji samej zainteresowanej, reakcje fanów okazały się dość sceptyczne. Wytykają oni dziennikarce brak wiedzy w tym temacie, choć nie do końca wiemy, na jakiej podstawie doszli do takich wniosków. W końcu Anna Nowak-Ibisz już 4 lata temu została propagatorką noszenia przez kobiety podręcznego wibratora w torebce.

Też nie możecie się już doczekać?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (106)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 106
Odpowiedz
183 20
zgłoś
gość 23.08.2019 12:31
Niestety ta pani coraz częściej poleca to co dadzą jej sponsorzy, a coraz mniej to co naprawdę jest warte zakupu.
Odpowiedz
90 17
zgłoś
Gość 23.08.2019 12:33
Ale żenada, serio? Kojarzy mi się z tymi quizami telefonicznymi, gdzie prezenterka rzucała rubaszne dowc**y z rozpiętą do połowy koszulą 🤢 Niski poziom.
Odpowiedz
151 5
zgłoś
gość 23.08.2019 12:33
Brak wiedzy? A to zabawki erotyczne są tylko dla profesjonalistów jakichś czy jak? Co za bzdury....
Odpowiedz
91 12
zgłoś
gość 23.08.2019 12:35
druga Wachowicz- "polecam! oranżada skład: woda, 34x barwnik, 56x aromat, cena za 1.5L 0,49zł" - samo zdrowie! :D
Odpowiedz
27 18
zgłoś
Gość 23.08.2019 12:37
Widzialam już kiedyś ten program, widocznie wyszedł tylko jeden lub kilka odcinków. Pani Ania bardzo fajnie prowadzi swoje programy 🤗
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 106