Piątek 23.08.2019 16:15

Jacek Kurski o zamianie prowadzących "Koła Fortuny" i "Jaka to melodia?": Brzozowski rwał się do śpiewania, a Norbi lubi pobajerować"

Jacek Kurski Norbi Rafał Brzozowski

Jacek Kurski o zamianie prowadzących "Koła Fortuny" i "Jaka to melodia?": Brzozowski rwał się do śpiewania, a Norbi lubi pobajerować"ONS/Pawel Kibitlewski/Jasinski Z

W zeszłym miesiącu prezes TVP Jacek Kurski podjął śmiałą decyzję o zamianie prowadzących w dwóch czołowych programach TVP. W jesiennej ramówce kołem fortuny zakręci więc Norbi, natomiast Rafał Brzozowski w Jaka to melodia? dostanie w końcu trochę więcej okazji do śpiewania niż tylko w rundzie muzycznej. 

Przypomnijmy: Rafał Brzozowski przekracza kolejną GRANICĘ ŻENADY w "Kole Fortuny". Zaśpiewał "Gangnam Style"...

Podczas konferencji ramówkowej Telewizji Polskiej Kurski postanowił wytłumaczyć się z tej nieoczekiwanej zamiany miejsc. Okazuje się, że zdaniem byłego polityka PiS-u pomysł ten powinien był zostać zrealizowany dużo wcześniej. 

Brzozowski rwał się do śpiewania i częstego występowania w Jaka to melodia?, a Norbi lubi sobie pobajerować, zagadywać uczestników. Trzeba było zatem chłopaków zamienić tak, aby ten co ciągle śpiewa był w Jaka to melodia?, a ten, który lubi sobie pożartować trafił do Koła fortuny. 

Prezes TVP słusznie zauważył, że piosenkarz znany z przeboju Tak blisko oraz energetycznego coveru utworu Blue (Da Ba Dee) lubi czasem pośpiewać. Norbi natomiast miał na tyle dobry kontakt z uczestnikami muzycznego teleturnieju, że z pewnością poradzi sobie z zagadkami słownymi. W razie ewentualnych problemów będzie miał do pomocy Izabellę Krzan, która wciąż będzie zajmowała się przekręcaniem tablic z kolejnymi literami haseł. 

Zobacz również: Izabella Krzan poprowadzi "Czar par" razem z Maciejem Kurzajewskim!

Czy Kurski podjął trafną decyzję? To okaże się dopiero po starcie jesiennej ramówki TVP. On sam jest jednak przekonany, że zarówno Norbi, jak i Brzozowski "są na swoim miejscu". 

Obejrzycie programy po zmianach prowadzących?

ONS/Pawel Kibitlewski

ONS/Pawel Kibitlewski

ONS/Przemyslaw Blaszczyk

ONS/Przemyslaw Blaszczyk

ONS/Daniel Wysocki

ONS/Jasinski Z

ONS/Jasinski Z

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (118)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 118
Odpowiedz
170 43
zgłoś
Gość 23.08.2019 16:28
Kto to jeszcze oglada? Nie macie HBO? Netflixa?
Odpowiedz
83 16
zgłoś
77777 23.08.2019 16:30
Na klaśnięcie hyc króliczki zmieniają norkę
Odpowiedz
203 26
zgłoś
Gość 23.08.2019 16:31
Mi to bez różnicy może nawet prowadzić i Pan Kurski i tak oglądać tego nie będę.
Odpowiedz
9 6
zgłoś
gość 23.08.2019 16:36
No i spoko
Odpowiedz
35 38
zgłoś
Gośćzzzzz 23.08.2019 16:37
Staraczki Cwaniaczki, kogo ci milionerzy próbują oszukać? 27 latka jest nagle instruktorką żeglarstwa, ale dorabia jako kelnerka. Podajcie jej dane a sprawdzimy, czy ma uprawnienia. Kobietę gołą znaleziono na brzegu, w motorówce podejrzane prochy. Familia kombinuje, gdzie syneczka dać na sekcję zwłok, żeby nie było smrodu, jak wyjdą wyniki, co ma w sobie.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 118