Piątek 23.08.2019 17:45

Katarzyna Warnke prowadzi monolog na spacerze z mężem (ZDJĘCIA)

Katarzyna Warnke Piotr Stramowski

Katarzynie Warnke i Piotrowi Stramowskiemu, dzięki głośnemu romansowi i występom w filmach Patryka Vegi, udało się awansować do grona pierwszoligowych celebrytów. Para aktorów nie zamierza rezygnować ze swoich pięciu minut i chętnie dzielą się sekretami z życia prywatnego. Ostatnio opowiedzieli fanom o początkach ich relacji i udostępnili zdjęcie z castingu, na którym się poznali. I choć z odkrywaniem kuluarów związku aktorzy nie mają problemu, informację o ciąży do ostatniej chwili trzymali tylko dla siebie. Przyszli rodzice radosną nowinę ogłosili w wyjątkowo oryginalny sposób.

Zobacz: Kasia Warnke POTWIERDZIŁA CIĄŻĘ. Przeszła się po wybiegu z wyeksponowanym brzuchem (FOTO)

Warnke zdaje się nawet w zaawansowanej ciąży czerpać przyjemność z obecności na we wszelkiej maści branżowych wydarzeniach. W środę widziano ją na premierze filmu Sługi wojny, gdzie zachwyciła promiennym wyglądem. Ostatnio paparazzi przyłapali aktorkę jednak w innym anturażu - podczas spaceru z ukochanym wśród bujnej zieleni. Warnke i Stramowski korzystając z ładnej pogody, przechadzali się po Warszawie ubrani w wakacyjne stylizacje. Podczas gdy Kasia miała na sobie długą czarną sukienkę i buty na obcasie, Piotrek postawił na lawendową koszulę i czapkę z daszkiem. W trakcie spaceru aktorka żywo gestykulowała, mówiąc coś do męża, który tego dnia z kolei zdawał się być milczący.

Jak myślicie, co tak zaciekle mu opowiadała?

« Poprzednie 1/8

Ubrana w długą sukienkę i buty na obcasie ciężarna Kasia Warnke PROWADZI MONOLOG na spacerze z Piotrem Stramowskim (ZDJĘCIA)

2Ubrana w długą sukienkę i buty na obcasie ciężarna Kasia Warnke PROWADZI MONOLOG na spacerze z Piotrem Stramowskim (ZDJĘCIA)