Sobota 24.08.2019 15:30

Qczaj broni swojego nowego nosa w "DDTVN": "Operacje plastyczne nie są tylko dla pań!"

Qczaj

Qczaj broni swojego nowego nosa w "DDTVN": "Operacje plastyczne nie są tylko dla pań!"Qczaj to trener, który zdobył sporą popularność w sieci dzięki traktowaniu ćwiczeń z przymrużeniem oka i używaniu góralskiej gwary. Celebryta, który motywuje i namawia do akceptowania siebie, przeszedł ostatnio operację nosa. Oczywiście twierdził, że chodziło głównie o naprostowanie krzywej przegrody nosowej, a o estetycznych korzyściach z wykonanego zabiegu na początku wspomniał tylko mimochodem, publikując zdjęcie ze szpitala.

Oczywiście, żyłem sobie z tym lata, ale po latach uznałem, że czas to zmienić, by czuć się lepiej, oddychać lepiej i by ćwiczyło się lepiej i... (co się okaże) wyglądać lepiej. Zrobiłem to dla siebie... - wyznał na Instagramie.

Chcąc uprzedzić komentarze fanów wytykające hipokryzję, Qczaj przeszedł do ofensywy.

Boli, swędzi... i chyba najgorsze - muszę spać na plecach, albo nie! Najgorsze jest wpadanie na wiadomości typu: "frajerze, odbiła ci sodowa" - narzekał skromny góral.

Jak się okazuje, Qczaj w operacji nosa zwęszył niezłą okazję do autopromocji. Po napisaniu bojowego instagramowego posta postanowił udzielić też przejmującego wywiadu, w którym skarży się na ciężki los.

Postanowiłem zrobić sobie operację, gdy zobaczyłem, że mam chwilę wolnego na rekonwalescencję. Ja wiedziałem, że to i tak wypłynie, i tak wyjdzie i nie chciałem tego ukrywać. Chciałem w pewien sposób pokazać ludziom, że to też jest mój sposób na ukochanie siebie, podarowanie sobie tej operacji - przekonywał Qczaj prezentując nowy, mniejszy nosek na kanapie Dzień dobry TVN.

Zrobiłem to, żeby nie musieć mówić makijażystkom w "Dzień dobry": dziewczyny zmniejszcie mi nos makijażem. (…) Operacje plastyczne nie są tylko dla pań – dodał.

W dodatku trener zapowiedział, że niebawem wyda książkę pt. Ukochoj się. Kupicie?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (286)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 286
Odpowiedz
8 32
zgłoś
gość 24.08.2019 15:31
TRAMWAJE WARSZAWSKIE 🚃 🚃 🚇 nie otwierać drzwi 🚪 penísem
Odpowiedz
16 26
zgłoś
Gość 24.08.2019 15:31
tu tez komentarze wylaczone?
Odpowiedz
25 39
zgłoś
Gość 24.08.2019 15:31
A co z Ewa?
Odpowiedz
36 68
zgłoś
gość 24.08.2019 15:31
Dla mnie mężczyzna po operacji plastycznej to już nie mężczyzna.
Odpowiedz
124 106
zgłoś
Gość 24.08.2019 15:31
Pudel nie kompromituj się i wykasuj ten artykuł z informacją że niby P.Starak tylko odwoził dziewczynę do domu. Wstyd i żenada z waszej strony. Kasa i tylko kasa się dla was liczy nic więcej
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 286