Trwa ładowanie...
Przejdź na

Edward Miszczak o współpracy z Edytą Górniak: "Jesteśmy na ogonie jej zainteresowań"

167
Podziel się:

Edyta Górniak będzie robić prawo jazdy pod okiem kamer TVN. Edward Miszczak nie ukrywa, że to spore wyzwanie...

Edward Miszczak o współpracy z Edytą Górniak: "Jesteśmy na ogonie jej zainteresowań"
bEUSwvat

[ **

Edyta Górniak** będzie jedną z gwiazd TVN ]( https://www.pudelek.pl/artykul/149658/tylko_na_pudelku_edyta_gorniak_dostala_swoj_wlasny_reality_show/ ). Diwa "wjedzie" w jesienną ramówkę stacji z nowym programem My Way, w którym będzie usiłowała zrobić prawo jazdy. Wyczyny emocjonalnej piosenkarki za kierownicą mogą przyciągnąć przed telewizory sporą widownię. Na to właśnie liczy Edward Miszczak. Jak twierdzi Super Express, dyrektor programowy stacji był skłonny zapłacić Górniak okrągły milion, byle tylko zgodziła się wziąć udział w projekcie.

bEUSwvav

Nagrania dopiero się zaczęły, ale producenci już zdążyli się przekonać, że jazda z Edi będzie wyjątkowo wyboista... Artystka słynie z tego, że jest wyjątkowo wymagająca i stawia wiele żądań swoim współpracownikom. Na prezentacji jesiennej oferty ramówkowej TVN Edward Miszczak powiedział ze sceny, że zdjęcia z Górniak nie należą do najłatwiejszych. Później rozwinął tę myśl w rozmowie z dziennikarzem Vivy.

My nie jesteśmy w jej kalendarzu numerem jeden - tłumaczył dyrektor programowy TVN. To jest malutki program, a ona ma dużo innych w planie rzeczy. Jesteśmy ciągle na ogonie jej zainteresowań. Poza tym jest bardzo wymagającą rozmówczynią i osobą dbającą o wszystkie detale - dodał.

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, program ma ukazać się na antenie późną jesienią. Myślicie, że Górniak myląca pedał gazu z hamulcem zapewni stacji wysoką oglądalność?

bEUSwvaB
bEUSwvaW
KOMENTARZE
(167)
P!ERDZ!0CH ak...
2 lata temu
Jestem c!pâ nie mężczyzna, nie mam jâj tylko całe życie spedzam na pudelku, dlaczego ONA mnie rzuciła??
Gość
2 lata temu
O. Chyba można tu komentować. Cool. Szkoda ze nie wszędzie tak macie
gość
2 lata temu
Gwiazda:) niech TVN zrobi dobre programy publicystyczne, zaprosi ciekawych ludzi a nie gwiazdę Górniak.Te programy TVN nic wartościowego nie wnoszą.
bEUSwvaX
Gość
2 lata temu
Podobno wieczorem w sobotę Agnieszka z mężem i teściami jedli razem kolację... To znaczy, że Aga i jej teściowie wrócili do domu a Piotr czekał, żeby Ewę odwieźć do domu? A jakim cudem ona wylądowała w takim razie u niego w posiadłości na motorówce?
Gość
2 lata temu
Doceniajcie zwykły dzień jak dziś, bo ja od prawie 2 miesięcy leżę, nawet do wc czy pod prysznic nie wstaje 😥 jak to się skończy to obiecuje brać z życia pełnymi garściami!
Najnowsze komentarze (167)
Gość
2 lata temu
TVN schodzi na psy
Gość
2 lata temu
Kogo jej zainteresowania obchodzą.
gość
2 lata temu
"Długi" Ed zakompleksiony ze względu na wzrost cieszył się zawsze z nieszczęścia innych. Walczył z Rydzykiem, a sam gnoił i wyzywał, wyklinał, niszczył pracowników. Zbudował dwa imperia na ludzkiej krzywdzie. Mieszać, upodlić, zrobić aferę. Zniszczyć. I cieszyć się z tego. Hm. Sprawiedliwość boska siega do pokoleń. Może pomyśli, ale czy ma jeszcze czas na koniec życia naprawić ludzkie krzywdy? Jak nie odpokutuje na ziemi, to dzieci i wnuki za niego muszą. Szkoda ich.
gość
2 lata temu
kiedy odpokutują za samobójstwa swoich pracowników. Niszczyli ich życie teraz niszczy życie ich. Jak mówi P. św. Na synów Twoich pomstę puszczę.
gość
2 lata temu
hihi
Gość
2 lata temu
Celebrytka. Doda juz to robiła
gość
2 lata temu
Przerost formy nad treścią.
gość
2 lata temu
Miszczak daj sobie spokój z tą rozchwianą emocjonalnie celebrytką bez talentu, kiedyś potrafiła śpiewać, teraz tylko odcina kupony
bEUSwvaP
Gość
2 lata temu
Nie zrezygnujac powie niczego.nikomu nie muszę uzasadniać hihi
gość
2 lata temu
Kiedy ona w końcu przejdzie na emeryturę.
gość
2 lata temu
może nie zapomni tekstu
gość
2 lata temu
Jednym słowem potwierdza się opinia, że Edyta to celebrytka. Szkoda...
gość
2 lata temu
Edzia za kółkiem ze swoimi fanaberiami .
gość
2 lata temu
ja myślę, że TO JEJ JEDYNY PROJEKT
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEUSwvbI
bEUSwvbJ
bEUSwvbK
bEUSwvbL
bEUSwvbM
bEUSwvbr