Sobota 24.08.2019 16:15

Popularny amerykański raper wyśmiewa polski festiwal: "Tu jest 30 osób. MUSZĘ WAM TO POKAZAĆ"

Schoolboy Q

Popularny amerykański raper wyśmiewa polski festiwal: "Tu jest 30 osób. MUSZĘ WAM TO POKAZAĆ"

W tym roku odbyła się pierwsza edycja Fest Festival, zorganizowanego dla fanów muzyki w malowniczym Parku Śląskim w Chorzowie. Podczas dwóch dni festiwalu na 8 scenach wystąpić ma aż 90 artystów, wśród których można wymienić takie nazwiska, jak Alan Walker, Jaden Smith, Roisin Murphy. Największymi gwiazdami muzycznej imprezy miała być legendarna grupa Wu-Tang Clan, jednak w ostatniej chwili organizatorzy wydarzenia ogłosili, że zespół zostanie zastąpiony przez amerykańskiego rapera o pseudonimie Schoolboy Q.

Raper: "ODCIĄŁEM SOBIE PENISA, bo seks jest dla śmiertelników!"

Okazuje się, że pochodzący z Los Angeles muzyk nie był pod szczególnym wrażeniem polskiego festiwalu, co dobitnie dał do zrozumienia w serii zdjęć i nagrań opublikowanych na Instagramie. Na początku Amerykanin wyznał, że czekanie na występ w hotelu wyjątkowo go nudzi. Następnie poprzechadzał się po terenie festiwalu, nagrywając stoisko z kawą i pytając pracujących tam dziewczyn, czy też są znudzone. Później otwarcie śmiał się z niskiej frekwencji na festiwalu oraz artystów występujących przed nim na scenie.

Na tym festiwalu jest 30 osób... Zadzwonili do mnie 18 godzin przed rozpoczęciem, żebym zastąpił Wu-Tang Clan. Muszę Wam to pokazać - napisał.

Patrzcie na tego frajera, który próbuje kogoś ściągnąć do łóżka - rechotał, kręcąc jednego z muzyków. On udaje, że jest za******cie, ale nie jest za*****cie.

Raper wrzucił też fragment swojego koncertu, głośno się śmiejąc i drwiąc do telefonu, że pod sceną bawi się "30 osób". Ostatecznie uznał jednak, że ostatnia minuta koncertu była "spoko" i pozdrowił Polskę, z uglą dodając, że może już wracać do domu i zagrać w Call of Duty.

Zachowanie Schoolboya nie spodobało się licznym festiwalowiczom, którzy sami byli mocno zawiedzeni występem rapera.

Fajnie, że udało się znaleźć zastępstwo, ale widać było, ze nie wzbudził dużego zainteresowania, jak i sam festiwal. Było mało ludzi, wszystko słabo zorganizowane. Ci, którzy mieli już bilety poszli, bo zapłacili, ale większość nie znała żadnych piosenek. On tez sprawiał wrażenie, jakby nie był zadowolony z tego, że tu był. Strata pieniędzy. Widzę teraz, jak się śmieje z Polski na Instagramie, ale my też śmialiśmy się wczoraj z niego.

Co ciekawe, to nie był pierwszy koncert rapera w Polsce. Schoolboy Q występował już na kilku tutejszych festiwalach (między innymi na Orange Warsaw Festival), za każdym razem przyciągając liczną publikę i dziękując później fanom za liczne przybycie.

Przesadził?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (343)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 343
Odpowiedz
20 23
zgłoś
gość 24.08.2019 16:16
TRAMWAJE WARSZAWSKIE 🚃 🚃 🚇 nie otwierać drzwi 🚪 penísem
Odpowiedz
492 187
zgłoś
Gość 24.08.2019 16:18
Samochód Ewy stał pod restauracją po co miała wzywać taksówkę ? Po co ktoś miał ją odwozić ? Ona podobno mieszka blisko restauracji nie trzeba było jej nigdzie odwozić. Mówi się było tak i siak i luz nikt nie ocenia nikogo wystarczy powiedzieć prawdę i cześć koniec tematu. Nikt nic nie wyjaśnił a Ewa jest chroniona tak żeby nie powiedziała słowa nigdzie. A ty pudel pokazałeś klasę nie ma co wolność słowa i manipulacja nie zna granic. Wstyd !
Odpowiedz
27 17
zgłoś
Klub Onanistów 24.08.2019 16:18
te, Koko Dżambo, wołaj Teodora z kapucynem
Odpowiedz
7 20
zgłoś
Gość 24.08.2019 16:18
Pozdrówki dla poli:)
Odpowiedz
851 89
zgłoś
Gość 24.08.2019 16:18
Jaka gwiazda taka frekwencja. Ten Bambus tez musi grywać w Chorzowie bo w Stanach nikt go nie zna...
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 343