Niedziela 25.08.2019 12:15

Meghan Markle 38. urodziny świętowała w nadmorskiej rezydencji, gdzie tygodniowy pobyt wynióśł ją PÓŁ MILIONA ZŁOTYCH! (ZDJĘCIA)

Meghan Markle książę Harry

W ostatnich dniach o brytyjskiej rodzinie królewskiej mówi się głównie w kontekście zarzutów hipokryzji skierowanych przeciwko Meghan Markle i jej mężowi. Po tym, jak zaangażowany w losy planety książę Harry oznajmił, że w trosce o środowisko chce mieć maksymalnie dwójkę dzieci, oczekiwano od niego większej konsekwencji. Tymczasem, Sussexowie udali się na wakacje, a kolejne odległości pokonują prywatnym odrzutowcem, który, jak policzono, przyczynia się do emisji siedmiokrotnie większej dawki dwutlenku węgla, niż gdyby zdecydowali się na lot zwykłym samolotem. Zachowanie rodziców Archiego potępił m.in. rzecznik międzynarodowej organizacji ekologicznej Friends of the Earth, Aaron Kiely.

Zobacz: Meghan Markle wybrała się w podróż urodzinową PRYWATNYM ODRZUTOWCEM! "Mówią piękne i poruszające słowa na temat troski o środowisko, a potem robią coś takiego"

Luksusowym samolotem księżna wraz z mężem i synkiem wybrała się na Ibizę, gdzie świętowała swoje 38. urodzin. Jak podaje portal Daily Mail, Amerykanka i jej rodzina zatrzymali się w nadmorskiej rezydencji Sa Calma, położonej niedaleko malowniczej miejscowości Es Cubells, gdzie za tygodniowy pobyt zapłacili ponad… pół miliona złotych. Meghan, Harry i Archie do swojej dyspozycji mieli basen bez krawędzi z widokiem na morze, tarasowe ogrody, siłownię oraz jacuzzi. Oprócz tego, podczas wakacji mogli liczyć na pomoc licznej obsługi. Co ciekawe, w podróż zabrali ze sobą własnego szefa kuchni.

Zobaczcie, gdzie wypoczywała Meghan.

« Poprzednie 1/8

Meghan Markle spędziła 38. urodziny w nadmorskiej rezydencji, gdzie za tygodniowy pobyt zapłaciła PÓŁ MILIONA ZŁOTYCH! (ZDJĘCIA)

2Meghan Markle spędziła 38. urodziny w nadmorskiej rezydencji, gdzie za tygodniowy pobyt zapłaciła PÓŁ MILIONA ZŁOTYCH! (ZDJĘCIA)