Niedziela 25.08.2019 18:30

Edyta i Czarek Pazurowie POZUJĄ RAZEM NA PLAŻY i podsumowują wakacje z pociechami

Cezary Pazura Edyta Pazura

Edyta i Czarek Pazurowie POZUJĄ RAZEM NA PLAŻY i podsumowują wakacje z pociechami

Edyta i Czarek Pazurowie przebywają właśnie na rodzinnych wakacjach w Turcji. Tak jak większość gwiazd i celebrytów swój urlop relacjonują w mediach społecznościowych. Kilka dni temu żona aktora zamieściła na Instagramie uroczą fotografię z całującą ją córeczką i zaznaczyła, że to jedyne dobre wspomnienie z całego wyjazdu, bowiem pobytu w tamtejszym hotelu z pewnością nie zaliczy do udanych.

Zobacz: Edyta Pazura narzeka na wakacje w Turcji: "Pocałunki moich dzieci to jedyne miłe wspomnienie" (FOTO)

Zdaje się, że negatywne emocje spowodowane kiepskim początkiem urlopu już opadły. Pazurowie korzystają z uroków Turcji, a zdjęciami z pięknych plaż regularnie zasilają swoje instagramowe profile. W niedzielę oboje udostępnili jednakową fotografię, do której dołączyli podobne podpisy, podsumowujące wakacje z pociechami.

Wakacje z trojgiem dzieci, czyli po lewej: tragarz, kelner, służący, goniec, sprzątacz, ratownik, złota rączka, nauczyciel pływania, stróż, nadworny błazen, odganiacz much, animator, babysitter, budzik, concierge. Po prawej: pielęgniarka, wychowawczyni, KOwiec, praczka, sprzątaczka, niania, karmicielka, serwisantka, księgowa, przewodnik, animatorka, nauczycielka czytania, mobilna recepcja, asystentka, lekarz domowy, dietetyk. Uf, jeszcze parę etatów by się zmieściło, ale to już w roku szkolnym - wymienia szczegółowo rozbawiony Czarek pod zdjęciem, na którym zapracowani rodzice pozują z założonymi na biodrach rękami.

Zaś na profilu 31-latki możemy przeczytać:

Rodzinne wakacje z trójką dzieci czyli, po lewej: stróż, złota rączka, animator, sprawiedliwy sędzia dziecięcych konfliktów, babysitter, avenger, pogromca złych snów, ratownik, nauczyciel tańca, tragarz, przewodnik, specjalista do zadań specjalnych. Po prawej: pielęgniarka, lekarka, księgowa, organizatorka, nauczycielka, korepetytorka, kucharka, dietetyk, stróż prawa i dobrych obyczajów, animatorka, dekoratorka wnętrz, gasiciel pożarów i konfliktów, super kobieta, czarodziejka, kosmetyczka, nauczycielka tańca, bajkopisarka, karmicielka, fryzjerka, technik, informatyk, komputerowiec, praczka, sprzątaczka, specjalistka w sytuacjach kryzysowych - przedstawia swoją wersję Edyta.

Słodkie?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Rodzinne wakacje z trójką dzieci czyli: 💥PO LEWEJ: 👮🏼‍♀️stróż 👷🏻‍♂️ złota rączka 👨🏻‍🎤 animator 👨🏼‍⚖️ sprawiedliwy sędzia dziecięcych konfliktów 🙆🏼‍♂️ babysitter 🦸🏼‍♂️ avenger 🧟‍♂️ pogromca złych snów 🙅🏼‍♂️ ratownik 🕺🏼 nauczyciel tańca 🧳 tragarz 🎒przewodnik 📋 specjalista do zadań specjalnych 💥 PO PRAWEJ 👩🏼‍⚕️ pielęgniarka, lekarka 👩🏼‍💻księgowa, organizatorka 👩🏼‍🔬 nauczycielka 👩🏼‍🏫 korepetytorka 👩🏼‍🍳 kucharka 👩🏼‍🌾 dietetyk 👮🏼‍♀️ stróż prawa i dobrych obyczajów 👩🏻‍🎤 animatorka 👩🏼‍🏭 dekoratorka wnętrz 👩🏻‍🚒 gasiciel pożarów i konfliktów 🦸🏼‍♀️ super kobieta 🧙🏻‍♀️ czarodziejka 🧖🏼‍♀️kosmetyczka 💃🏼 nauczycielka tańca 🧚🏻‍♀️bajkopisarka 🤱🏼karmicielka 💇🏼‍♀️fryzjerka 💻 technik, informatyk, komputerowiec 🧺praczka, sprzątaczka 📊 specjalistka w sytuacjach kryzysowych

Post udostępniony przez Edyta Pazura- Maybe Baby (@edyta_pazura)Sie 25, 2019 o 1:23 PDT

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (244)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 244
Odpowiedz
764 22
zgłoś
Gość 25.08.2019 18:30
Wychodzi na to ze jest im ze sobą dobrze 👍
Odpowiedz
45 31
zgłoś
Gość 25.08.2019 18:31
Wszystkie te podkrętki na temat P W S pisze jeden troII z dwóch adresów, nie dajcie się prowokować, on to wszędzie wstawia, na innych portalach też.
Odpowiedz
203 20
zgłoś
Gość 25.08.2019 18:32
Z której strony Gesslerowa schudła? Na tym wywiadzie który udostepniliscie jest jak zwykle „wielka”. Gdzie ta spektakularna metamorfoza?
Odpowiedz
470 35
zgłoś
KACZMAREK 25.08.2019 18:32
Czyli Julka rzuciła Batona bo miał zwiędły koper
Odpowiedz
50 9
zgłoś
Gość 25.08.2019 18:32
Super rodzinka :)
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 244