Poniedziałek 26.08.2019 10:45

Lady Gaga i Bradley Cooper JUŻ SIĘ ROZSTALI? "Chce, żeby Bradley zrozumiał, co stracił"

Lady Gaga Bradley Cooper

Lady Gaga i Bradley Cooper JUŻ SIĘ ROZSTALI? "Chce, żeby Bradley zrozumiał, co stracił"

Lady Gaga pojawia się ostatnio w mediach głównie w kontekście swojego życia prywatnego. Wszystko za sprawą rzekomego romansu z aktorem Bradleyem Cooperem, z którym wystąpiła w dobrze przyjętym filmie Narodziny gwiazdy. Współpraca między nimi tak dobrze się układała, że podobno w końcu połączyło ich gorące uczucie. Z tego powodu aktor miał rozstać się niedawno z Iriną Shayk, która także przechodzi obecnie dość trudny czas.

Zobacz: Irina Shayk i Bradley Cooper jednak się rozstali? Modelka udzieliła osobistego wywiadu

Romans Lady Gagi i Bradleya Coopera przez długi czas był tematem numer jeden w Stanach Zjednoczonych. Media informowały nawet o tym, że Shayk wyprowadziła się z posiadłości aktora, a miejsce po niej szybko zapełniła właśnie piosenkarka. Mówiło się nawet o tym, że Lady Gaga może być w ciąży z Cooperem, a fani doszukiwali się u niej ciążowych krągłości.

Doniesienia o tym, że Gaga i Cooper mieliby stworzyć stabilny związek okazały się jednak przedwczesne. Niedawno paparazzi przyłapali piosenkarkę w restauracji, gdzie obściskiwała się z nowym partnerem, Danem Hortonem. W prasie kolejny raz zawrzało, jednak zdania na temat nowego związku Gagi były podzielone. O ile jedni uważali, że nowy partner piosenkarki to jedynie zasłona dymna, tak inni wierzyli, że jej związek z Cooperem po prostu dobiegł końca.

Drugi ze scenariuszy zdaje się tym razem potwierdzać magazyn Star, na łamach którego czytamy, że piosenkarka podjęła decyzję o zakończeniu związku z aktorem. Gaga podobno nie chciała czekać, aż Bradley będzie gotowy w pełni zaangażować się w medialny związek. Nie ulega wątpliwości, że znana piosenkarka i popularny aktor to smakowity kąsek dla mediów, dlatego każde ich wyjście byłoby dokumentowane w prasie. Aktor rzekomo kompletnie nie był na to przygotowany.

Gaga wie, jak grać w tę grę. Umawia się z Danem Hortonem, żeby Bradley miał świadomość tego, co stracił - donosi źródło magazynu Star.

Zdaniem magazynu Bradley Cooper boi się w pełni zaangażować w poważną relację z artystką. Podobno aktor wciąż czekał na odpowiedni moment, a szum medialny niestety nie pomógł ich relacji. Z tego powodu po prostu się rozstali.

Żałujecie, że im nie wyszło?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (234)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 234
Odpowiedz
39 53
zgłoś
gość 26.08.2019 10:46
CZY W REDAKCJI PUDLA SĄ JACYŚ ZŸÐZl?
Odpowiedz
498 50
zgłoś
gość 26.08.2019 10:46
Żałuje, że stracił... Irinę
Odpowiedz
75 13
zgłoś
Gość 26.08.2019 10:46
Ups! Jaki zwiazek jak tam sie tylko kasa liczy?
Odpowiedz
29 7
zgłoś
gość 26.08.2019 10:46
Ona jest taka egzaltowana
Odpowiedz
50 42
zgłoś
gość 26.08.2019 10:47
Gość: Bardzo proszę w imieniu swoim jak i ludzi którzy są tego samego zdania o swobodę wypowiedzi pod KAŻDYMI artykułami na portalu pudełek kropka peel *zaprzestanie selekcji komentarzy (często się nie pojawiają), *manipulacji łapkami (często nie da się dać a nagle jest po 500 plus) *usuwania komentarzy no Pomijając tego od prykania STOP MANIPULACJI!
to ten zje8 od Dodona dodaje
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 234