Wtorek 27.08.2019 08:00

MTV VMA 2019: Gwiazdy pozują na czerwonym dywanie: Taylor Swift, Gigi Hadid, Bella Hadid, Heidi Klum, Adriana Lima... (ZDJĘCIA)

MTV VMA 2019 MTV Video Music Awards 2019 modapudelek Heidi Klum Adriana Lima Taylor Swift Gigi Hadid Bella Hadid

W poniedziałkowy wieczór w Prudential Center w Newark w stanie New Jersey odbyła się gala MTV VMA 2019, podczas której po raz 36. rozdano jedne z najważniejszych nagród muzycznych na świecie. Największą gwiazdą tegorocznej imprezy były Taylor Swift i Ariana Grande, które dostały po 10 nominacji, m.in. w kategorii Teledysk Roku.

Taylor Swift wystąpiła też tego wieczoru na scenie obok takich gwiazd, jak Shawn Mendes, Camila Cabello i Lil Nas X. Z kolei Missy Elliott, która wydała w piątek album-niespodziankę, otrzymała tegoroczną nagrodę Video Vanguard Award imienia Michaela Jacksona, która jest wyrazem uznania dla jej pracy w muzyce i filmie. Marc Jacobs został nagrodzony statuetką first MTV Fashion Trailblazer Award. W tym roku pojawiły się też dwie nowe kategorie: Best K-Pop i Video For Good. Galę poprowadził komik Sebastian Maniscalco.

Tym, co rozgrzewało wszystkich równie mocno, jak nominacje i nagrody, były oczywiście kreacje gwiazd na czerwonym dywanie. Tam najjaśniej błyszczały przede wszystkim Taylor Swift, Gigi Hadid i Bella Hadid. Wokalistka pozowała w krótkiej, cekinowej marynarce i w kozakach do połowy uda, a słynne siostry zaprezentowały się w cielistych stylizacjach.

Zobaczcie kreacje pozostałych gwiazd. Która wyglądała najlepiej?

Zobacz też: Czerwony dywan na gali MTV VMA 2018: Madonna, Jennifer Lopez, Kylie Jenner, Blake Lively... (ZDJĘCIA)

« Poprzednie 1/26

MTV VMA 2019: Gwiazdy pozują na czerwonym dywanie

2MTV VMA 2019: Gwiazdy pozują na czerwonym dywanie