Wtorek 27.08.2019 11:00

MTV VMA 2019: Camila Cabello i Shawn Mendes dali zmysłowy występ. "NA SALI ZROBIŁO SIĘ PARNO!"

MTV VMA 2019 MTV Video Music Awards 2019 Shawn Mendes Camila Cabello Taylor Swift

MTV VMA 2019: Camila Cabello i Shawn Mendes dali zmysłowy występ. "NA SALI ZROBIŁO SIĘ PARNO!"

W nocy z poniedziałku na wtorek czasu polskiego w New Jersey odbyła się 36. gala MTV VMA 2019. Mocnym punktem wieczoru okazał się występ Miley Cyrus, która choć nie była nominowana w żadnej z kategorii, skradła show emocjonalnym wykonaniem piosenki opowiadającej o rozstaniu z Liamem Hemsworthem.

Zobacz: MTV VMA 2019: Miley Cyrus zaśpiewała piosenkę o rozstaniu z Liamem! "Nawet nie próbowała ukryć wzruszenia"

Na długo zapamiętany zostanie także występ Camili Cabello i Shawna Mendesa, których romans od jakiegoś czasu rozgrzewa media. Ich piosenka Señorita jest hitem tego lata. Wspólnie wykonali ją na scenie Prudential Centre i zgarnęli dwie statuetki.

Ich występ rozgrzał wszystkich do czerwoności. Camila zmysłowo wirowała wokół Shawna i ocierała się o niego. W pewnym momencie zbliżyli się do siebie twarzami i popatrzyli sobie głęboko w oczy, a na koniec musnęli się nosami, co z daleka mogło wyglądać jak pocałunek.

Parę z widowni obserwowała m.in. Taylor Swift w towarzystwie dwóch kolegów. Piosenkarka przez cały czas dawała po sobie poznać, że występ zrobił na niej ogromne wrażenie. Otwierała usta szeroko ze zdziwienia i na znak, że jest w szoku, położyła rękę na piersi. Z ruchu warg można było wyczytać, że komentuje występ słowami: "O cholera, o mój Boże" i "To było gorące". Filmiki z reakcjami Taylor szybko rozniosły się po sieci.

"LMAO, uwielbiam mimikę Taylor!", "Najlepsza jest ta ręka na piersi i powiedzenie: "O, cholera!" - piszą rozbawieni fani.

Zmysłowemu występowi pary artystów przyglądał się też nasz wysłannik, Michał Dziedzic.

Było widać, że producenci show chcą wycisnąć z romansu Camili i Shawna tyle, ile się da. Na wejściu każdy z widzów dostał elektryczne bransoletki, które zaczęły świecić właśnie w trakcie ich występu, tworząc romantyczną atmosferę. Camila tańczyła wokół Shawna w taki sposób, że na sali zrobiło się parno! Pytanie na ile to prawdziwe uczucie, a na ile wykalkulowane działanie marketingowe... - zastanawia się dziennikarz.

Jak myślicie?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (109)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 109
Odpowiedz
5 40
zgłoś
gość 27.08.2019 11:07
Piyrszo wy civle poloki
Odpowiedz
421 29
zgłoś
Gość 27.08.2019 11:08
Jasne, kasa musi się zgadzać. Nie wierzę w cały ich ten związek
Odpowiedz
7 23
zgłoś
gość 27.08.2019 11:08
gość: Piyrszo wy civle poloki
Drugo wy kvrwy
Odpowiedz
90 74
zgłoś
Gość 27.08.2019 11:08
Drogi Pudlu. Dlaczego lansujesz się na śmierci człowieka? Dlaczego publikujesz artykuły, do których czytelnicy nie mogą się odnieść? Szacunek do rodziny vs brak szacunku dla czytelników. Podwójna moralność! Dość promocji i żerowania na śmierci. Przestań publikować te artykuły. Rozumiemy potrzebę zarabiania kasy, ale to strasznie smutne. Stoczyłeś się Pudlu.
Odpowiedz
297 26
zgłoś
Gość 27.08.2019 11:10
W momentach kiedy obydwoje śpiewają, to widać jak bardzo ta otoczka jest wykreowana
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 109