Środa 28.08.2019 09:00

Gwiazdy na pokazie Gosi Baczyńskiej: dawno niewidziana Socha z mężem, naturalna Jessica Mercedes, "partner look" Warnke i Stramowskiego, opalona Popek... (ZDJĘCIA)

Małgorzata Socha Jessica Mercedes Katarzyna Warnke Piotr Stramowski Anna Popek Joanna Horodyńska Kasia Nosowska Michał Witkowski Robert Kozyra Aleksandra Konieczna

27 sierpnia w Łazienkach Królewskich odbył się długo oczekiwany letni pokaz Gosi Baczyńskiej. O modowej imprezie zrobiło się głośno jeszcze zanim w ogrodach pojawił się tłum celebrytów, a wszystko z powodu tymczasowej instalacji charakterystycznego logo McDonald’s przed pałacem Łazienkowskim mającego symbolizować "zamierzony kontrast z ekskluzywnym charakterem kolekcji".

W Łazienkach pojawiło się WIELKIE LOGO McDonald's. Warszawiacy są oburzeni. Okazało się, że stoi za tym... Gosia Baczyńska

Strategia projektantki się opłaciła i udało jej się ściągnąć na swój pokaz liczne grono spragnionych blasku fleszy celebrytów. Wśród znanych twarzy obecnych na evencie można było wypatrzyć takie osobistości jak Małgorzata Socha, Jessica Mercedes, Anna Popek, Joanna Horodyńska, Kasia Nosowska, Michał Witkowski, Robert Kozyra, Aleksandra Konieczna, Robert Kupisz, Tomasz Ossoliński, Anna Puślecka czy Dorota Williams.

Jak nietrudno się domyślić, największym zainteresowaniem fotografów cieszyła się Katarzyna Warnke, która wraz z mężem dokonała nieco "osobliwego" wyboru jeśli chodzi o stylizację, stawiając na modny w ubiegłej dekadzie "partner look". Uwagę zwracał jej coraz większy, ciążowy brzuch.

Ciężarna Katarzyna Warnke cała na czarno pozuje na premierze filmu (FOTO)

Kto wyglądał najlepiej?

« Poprzednie 1/15

Gwiazdy na pokazie Gosi Baczyńskiej

2Gwiazdy na pokazie Gosi Baczyńskiej