Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ada Fijał NAPRZYKRZA SIĘ ludziom na ulicy. Próbuje ich skłonić do tańca, ale uciekają w popłochu

125
Podziel się

Ekipa "Pożaru w burdelu" postanowiła zatańczyć na środku chodnika w centrum Warszawy. Ludzie przed nimi uciekali.

Ada Fijał NAPRZYKRZA SIĘ ludziom na ulicy. Próbuje ich skłonić do tańca, ale uciekają w popłochu
bCObGkuZ

Teatralny projekt _**Pożar w burdelu**_ od początku budził mieszane uczucia. Telewizyjna premiera kabaretu - delikatnie mówiąc - nie przypadła telewidzom do gustu. Żarty z aborcji i papieża skończyły się kilkunastoma skargami do _KRRiT, a menadżer przedsięwzięcia miał zniknąć z pieniędzmi, pozostawiając kabaret w długach.

Mimo kontrowersyjnego epizodu, Pożar w burdelu znalazł swoje miejsce na arenie kabaretowych spektakli. Występuje w nim Ada Fijał, bywalczyni warszawskich salonów i samozwańcza modowa ekspertka. Przez lata występowała w polskich tasiemcach i próbowała się wybić na muzyce, jednak jej przeznaczeniem okazało się bycie influencerką.

bCObGkvb

Ada pochwaliła się na swoim Instagramie kolejnym projektem z ekipą Pożaru w burdelu. Tym razem postanowili "ratować świat tańcem":

Nie ma jak spotkanie z szalonymi znajomymi: Ewa Szabatin, Janja Lesar, Michał Dudziński, Łukasz Czarnecki. Kto następnym razem chce do nas dołączyć? W naszym projekcie by Pożar w burdelu pada hasło "Tańcem Świat Uratujemy". Może jest to metoda? Co myślicie o naszym spontanie? - napisała przy krótkim filmiku dokumentującym ich "performance" w przestrzeni publicznej.

Na nagraniu widać, jak rozbawiona ekipa naprzykrza się ludziom wychodzącym z warszawskiego centrum handlowego. Swoimi niekontrolowanymi ruchami próbują zachęcić przechodniów do tańca. Większość ludzi omijała celebrytów szerokim łukiem. Niemal nikt nie miał ochoty uczestniczyć w zabawach pod przewodnictwem Fijał i Szabatin. Wyglądali bardziej na zaskoczonych i przerażonych niż zainteresowanych pląsami na chodniku.

bCObGkvh

Myślicie, ze ekipa Pożaru zainspirowała się Beatą Pawlikowską i próbuje ratować tańcem płonącą Amazonię?

bCObGkvi
bCObGkvj
bCObGkvC
KOMENTARZE
(125)
Gość
12 miesięcy temu
Ale lipa! Widać że ludzie nie mają chęci na tańce bogaczy,to jest gorsze niż gwałt!
Gość
12 miesięcy temu
Ludzie zmęczeni głodni po pracy spieszą się tu i tam a ci sobie imprezkę urządzają
Gość
12 miesięcy temu
Dno
bCObGkvD
Gość
12 miesięcy temu
Zenada
gość
12 miesięcy temu
Tancem swiata nie uratują, a nieswiadomi ludzie mieli ich trochę za szalonych.
Najnowsze komentarze (125)
Kapral
11 miesięcy temu
Ale tak na prawdę , to kim oni są ?
Dorota
11 miesięcy temu
Jesteśmy smutni, sztywni. To mogło być fajne.
Polacy-sztywn...
11 miesięcy temu
To sa wlasnie zalosni Polacy. Nic luzu. I co by sie stalo jakby kazdy kilka taktow zatanczyl. Do tego szczery usmiech i zaraz poczuliby sie lepiej. Popatrzmy na nacje poludniowe. Jak im niewiele trzeba, zeby cieszyc sie zyciem. Na Kubie bieda az piszczy a Kubanczycy (w kazdym wieku), ciesza sie chwila. Naprawde kochani dajmy sobie wiecej luzu...
tom
11 miesięcy temu
Najdelikatniej, można określić DNO___ DNO !!!!!!
Gość
11 miesięcy temu
Żenujące
Gość
11 miesięcy temu
Ale dno...opanuj się istoto ludzka..a kto to za koszmar fijał...dnooooo ....
Gieksa
11 miesięcy temu
Nienawidze tej warszawy jak psa. Jeszcze bardziej ludzi tam mieszkajacych.
Gość
11 miesięcy temu
Słabe
bCObGkvv
Taniec
11 miesięcy temu
Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia Tragedia
Gość
11 miesięcy temu
A ja zawsze marzyłam żeby mnie ktoś porwał spontanicznie do tańca , uważam że fajny pomysł by rozweselić dzień
Gość
11 miesięcy temu
Dżizas ale żenada na tych filmikach,aż mi "oczy rzygają"
gość
11 miesięcy temu
irytująca celebrytka bez talentu
Gość
11 miesięcy temu
Ta ich radość aż mnie razi ..
gość
11 miesięcy temu
Faktycznie - bvrdel. A w bvrdelv pracują tańczący panowie i panie tanie niesłychanie.
...
Następna strona
bCObGkvX