Trwa ładowanie...
Przejdź na

Marta Manowska nie dostała się do szkoły aktorskiej przez... Annę Dymną? "Dała mi MINIMALNĄ liczbę punktów"

74
Podziel się

Prezenterka walczyła o miejsce w krakowskiej PWST. Na drodze stanęła jej jednak komisja egzaminacyjna.

Marta Manowska nie dostała się do szkoły aktorskiej przez... Annę Dymną? "Dała mi MINIMALNĄ liczbę punktów"
bEayUrxN

Marta Manowska przez lata wyrosła na jedną z głównych gwiazd TVP. Dzięki zainteresowaniu widzów i sympatii ze strony Jacka Kurskiego prezenterka otrzymała ostatnio posadę w kolejnym programie stacji, The Voice Senior. Mniej optymistyczne były jednak doniesienia o jej zdrowiu. Z powodu wypadku samochodowego Manowska była ostatnio zmuszona odwołać zdjęcia do kolejnego sezonu programu Rolnik szuka żony.

Mimo popularności i przychylności władz TVP Marta Manowska miała kiedyś zupełnie inne plany na swoją przyszłość. Okazuje się, że w przeszłości prezenterka marzyła o tym, aby dostać się do szkoły aktorskiej. Z tego powodu zdawała do krakowskiej Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, z którą wyraźnie chciała związać swoją przyszłość. Okazało się to jednak niemożliwe, bo nie przeszła pozytywnie egzaminu wstępnego.

bEayUrxP

Co ciekawe, palce maczała w tym... Anna Dymna. Zgodnie z wypowiedzią Manowskiej to właśnie aktorka była jedną z członkiń komisji, która uznała jej umiejętności za niewystarczające.

_**Anna Dymna, Anna Polony i Agnieszka Mandat, które zasiadały w komisji egzaminacyjnej, dały mi minimalną liczbę punktów**_ - wyznała Marta Manowska w jednym z wywiadów.

Przez tę porażkę prezenterka długo szukała dla siebie miejsca w polskim show biznesie, jednak podobno nie ma żalu do nieprzychylnych egzaminatorek. Tak przynajmniej twierdzi znajoma z otoczenia dziennikarki, którą cytuje Rewia.

Ona kocha teatr i wierzy, że jeszcze spełni się na scenie. Dziś do pań profesorek, które ją oblały, nie ma żalu, zaś Annę Dymną niezwykle ceni za jej działalność na rzecz potrzebujących. Uważa, że tak musiało być i że wszystko w naszym życiu jest po coś. Również porażki - ujawnia źródło tygodnika.

bEayUrxV

Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło. Na pocieszenie Marta Manowska zyskała stabilną pozycję w Telewizji Polskiej i nic nie wskazuje na to, aby miało się to zmienić.

bEayUrxW
bEayUryq
KOMENTARZE
(74)
gość
2 lata temu
hmm, jak widac slusznie, kolejna bezbarwna aktoreczka bylaby
Gość
2 lata temu
Oj Martuś. Bo może do rolnika to się nadajesz, ale widać na aktorkę nie. :)
Gość
2 lata temu
Dziekujemy Pani Anno...
bEayUryr
gość
2 lata temu
Widocznie Dymna się poznała na talencie
Pws aws
2 lata temu
Firma detektywistyczna ma racje. Jak sie popisujesz na motorowce, bez kapoka, po alkoholu to predzej czy pozniej to musialo sie tak skonczyc. I to nie jest hejt ani lans z ich strony tylko profesjonalne ocenienie faktow.
Najnowsze komentarze (74)
Gość
9 miesięcy temu
Jak Dynamo dala Makowski najmniejsza ilość punktów to pewnie była pod wpływem apropos działalności harytatywnej to prowadzi ją głównie żeby mieć jakiś dochód bo kto zatrudni alkoholiczke
freeman K
2 lata temu
Straci tą "stabilną pozycję w TV", gdy za dwa miesiące PiS przerżnie wybory !!!
Gość
2 lata temu
To znaczy, że talentu nie ma. Zwalac na kogoś, bo się mało zdolnym jest?
Gość
2 lata temu
Anna Dymna jednak miała nosa jak widać
gość
2 lata temu
Pani Anno, dziekuje,za ocalenie widowni przed kolejnym gniotem
Xxx
2 lata temu
Ale o co żal? Widocznie była kiepska.
gość
2 lata temu
ja też chyba zbyt dobrze ocenilam Dymną,,,,,,mam chore dziecko ,, kiedyś napisalam zwykly list do fudacji którą prowadzi Dymna,,, zwrócilam sie w nim o niewielką jednorazową pomoc(nie finanasową) do dziś nie dostala m nawet odpowiedzi,,,,, (nadmienie że nie do takich gwiazd sie zwracalam na piśmie ) i zawsze dostalam taką czy inna odpowiedz ,,,,,nie darze sympatią pani Dymnej,,,
gość
2 lata temu
skoro dostała minimalną ilość punktów znaczy, że maksymalnie się nie nadawała
bEayUryj
gość
2 lata temu
i słusznie. O jedną pseudoaktoreczkę mniej
gość
2 lata temu
no i po co to mówi?
Gość
2 lata temu
Pani Anna Dumna cudna
Gość
2 lata temu
Pierwszy raz widze ta kobiete ...
Gość
2 lata temu
Czyli oblały ja wszystkie 3 egzaminatorowi a nie tylko Anna Dymna!!! Czemu pudel kłamiesz? Widać była kiepska i tyle w temacie
Gość
2 lata temu
Plz z dymne?czy siebie czyli brak talentu?
...
Następna strona
bEayUryL