Trwa ładowanie...
Przejdź na

Allanek radzi Edycie Górniak w sprawach miłosnych: "Jeżeli ktoś nie widzi, że jesteś PIĘKNIE WRAŻLIWA, to znaczy, że nie będzie Ciebie wart"

172
Podziel się

Syn piosenkarki jest podobno jej najlepszym doradcą... Zaskoczeni?

Allanek radzi Edycie Górniak w sprawach miłosnych: "Jeżeli ktoś nie widzi, że jesteś PIĘKNIE WRAŻLIWA, to znaczy, że nie będzie Ciebie wart"
bDfNTFVh

Edyta Górniak to bez wątpienia jedna z najsłynniejszych polskich piosenkarek. Choć już od lat usiłuje skupić się na pracy nad nową płytą, to póki co wciąż nie ma ona nawet przybliżonej daty premiery. Z tego powodu coraz częściej niż o sukcesach zawodowych słyszy się o jej życiu miłosnym, które obfituje w emocjonujące zwroty akcji.

Edyta Górniak co prawda od 7 lat nie wydała nowej płyty, jednak mimo tego nie może narzekać na brak aktywności w mediach. Ostatnio na Top of the Top Sopot Festival zaprezentowała nową piosenkę nagraną w duecie z Gromeem, a do tego postanowiła zrobić prawo jazdy pod okiem kamer TVN-u. Od czasu do czasu ucina sobie też pogawędki z tabloidami, co miewa różne skutki.

bDfNTFVj

Tym razem w rozmowie z Faktem piosenkarka postanowiła wyjątkowo poruszyć temat spraw sercowych. Nie ulega wątpliwości, że Górniak wciąż szuka odpowiedniego partnera, a w dokonaniu właściwego wyboru pomaga jej podobno... syn. 15-letni Allan Krupa jest podobno jej najlepszym doradcą w sprawach sercowych. Postanowiła zacytować nawet jedną z mądrości, którymi raczy ją syn.

_**Jeżeli ktoś ma szansę cię poznać, mamo, i nie widzi od razu, że jesteś tak pięknie wrażliwa, to znaczy, że tego nigdy nie zobaczy i nie będzie Ciebie wart**_ - zdradziła słowa Allana w wypowiedzi dla Faktu.

Nie jest tajemnicą, że Edyta ma z Allanem bardzo dobre relacje. Ostatnio odtworzyła nawet z synem scenę z Titanica, co spotkało się z dość mieszanymi reakcjami. Niektórzy uważają, że więź między piosenkarką a jej latoroślą jest godna podziwu, inni twierdzą, że ich relacja może być nawet trochę zbyt zażyła.

Myślicie, że dzięki Allanowi znajdzie w końcu "tego jedynego"?

bDfNTFVp
bDfNTFVq
bDfNTFVK
KOMENTARZE
(172)
Gość
rok temu
Ich relacja wydaje się być nieco niezdrowa
Gość
rok temu
To normalne, że kobieta po przejściach, samotna matka, dyskutuje z dorastającym dzieckiem o swoich wyborach.
Gość
rok temu
W sumie dobrze ze ma taki kontakt z synem nie hejtujcie
bDfNTFVL
Gość
rok temu
Zastanawiam się KTO pisze niektóre komentarze. Chciałabym zobaczyć tych ludzi - poziom jadu OGROMNY.
gość
rok temu
Żaden mężczyzna nie dorówna alankowi. I żadna kobieta nie będzie lepsza od mamusi. I tak razem do końca zycia
Najnowsze komentarze (172)
gość
rok temu
Dobrze, ze ma bliski kontakt z synem, ale taka relacja moze być niezdrowa. Syn dorasta i powinien iść w swoją drogę, a on cały czas gada o matce.
gość
rok temu
kazdy normalny facet widzi na kilometr jaka ona jest "pieknie wrazliwa"... i stara sie ten dystans utrzymac :)
gość
rok temu
pudelku demokratycznie wyłącz wszystkie komentarze a nie tylko bogaczy
Gość
rok temu
Po co ten Alanek nosi talerz na głowie
gość
rok temu
Majdanów, zwłaszcza Gosię lubię oglądać,to świetna para, z dystansem do swoich przywar, natomiast relacja Edyty i jej syna to sytuacja niezdrowa, Edyta z samotności nobilitowała swojego syna na zastępczego partnera, i radzi się go w sprawach relacji erotycznych, zamiast zabierać mu dzieciństwo i oczekiwać od niego zaspokajania jej potrzeb emocjonalnych, które powinien zaspokoić stały partner, to ona tworzy bajkę, jak to jej relacja z synem jest "wyjątkowa", a nie jest,jest niezdrowa.
gość
rok temu
jak dla mnie ta kobieta ma jakieś problemy psychiczne ze sobą
Gość
rok temu
Czy ten synuś mamusi ma szansę zostać mężczyzną?!
gość
rok temu
Syndrom edypa co spał z własna matka
bDfNTFVD
gość
rok temu
To już jest starsza pani
Gość
rok temu
a na glowie ma jakąs miskę ten Analek?
Iwo
rok temu
Ja tylu przelecialo,ze zliczyć trudno!!!A ten Alanek tez ma cos z głową.
Iwo
rok temu
Ja tylu orzelwcialo,ze zliczyć trudno!!!A ten Alanek tez ma cos z głową.
Iwo
rok temu
Ja tylu orzelwcialo,ze zliczyć trudno!!!A ten Alanek tez ma cos z głową.
Juhas
rok temu
To raczej nie jest do końca normalna kobieta i trudno będzie jej znaleźć kogoś komu to nie przeszkadza. Ewentualnie będzie z nią dla kasy, ale to też przyszłości nie ma.
...
Następna strona
bDfNTFWf