Trwa ładowanie...
Przejdź na

TYLKO NA PUDELKU: Julia Wieniawa o dorastaniu: "Jak tylko miałam pierwszego poważnego chłopaka, zapytałam mamę o antykoncepcję"

250
Podziel się:

W rozmowie z Pudelkiem celebrytka przyznała, że w jej domu nie istniały tematy tabu: "Jak tylko dostałam miesiączki powiedziałam o tym mamie i babci".

TYLKO NA PUDELKU: Julia Wieniawa o dorastaniu: "Jak tylko miałam pierwszego poważnego chłopaka, zapytałam mamę o antykoncepcję"

Choć Julia Wieniawa ma zaledwie 20 lat, jest już jedną z największych gwiazd w Polsce. Wszechstronna celebrytka nie tylko śpiewa i występuje w filmach oraz serialach, ale i regularnie zgarnia lukratywne kontrakty reklamowe. W związku z tym, że Julka zaczynała swoją przygodę z show biznesem jeszcze jako nastolatka, pieczę nad biznesami zaradnej córki od początku sprawuje jej mama.

W rozmowie z Pudelkiem Wieniawa opowiedziała o postaci, w którą wciela się w nowym serialu Zawsze warto. Zdradziła, że Ada nie miała wzorców: wychowywała się w domu dziecka, a jako nastolatka zaszła w nieplanowaną ciążę:

Nie miała wzorców, została wrzucona na głęboką wodę, musiała się sama w tym wszystkim odnaleźć bez niczyjej pomocy. Ona nie wiedziała, na co się pisze, co wiąże się z jej decyzjami i wyborami oraz spotykaniem się z o wiele starszym chłopakiem jako nieletnia. Jest wielu młodych ludzi, którzy wchodzą w dorosłość szybko, ale byli wychowywani w domach, gdzie kompletnie nie było tematu seksu, intymności - opowiada.

Julka przyznała, że cieszy się z tego, iż prywatnie zawsze mogła liczyć na swoją rodzicielkę, z którą od najmłodszych lat bez skrępowania rozmawiała na niemal każdy temat:

Moja mama jest bardzo nowoczesną kobietą. Jestem jej bardzo wdzięczna, ponieważ nigdy nie było w moim domu tematów tabu - zdradza celebrytka i kontynuuje: Myślę, że jak na swój wiek jestem dość dojrzałą i świadomą osobą, bo jak zadawałam jakieś pytanie, to szybko dostawałam odpowiedź. Mama mnie wspierała w różnych decyzjach, a nie zakazywała i straszyła. U nas nie było kar, była rozmowa. Komunikacja jest najważniejsza.

Julia wspomniała również moment, gdy z małej dziewczynki przeistoczyła się w kobietę:

W moim domu to nie był tematów tabu, jak tylko dostałam miesiączki powiedziałam o tym mamie i babci. Otwarcie o tym ze mną rozmawiały. Usłyszałam wtedy, że jestem kobietą i to jest super - mówi.

Okazuje się, że 20-latka miała wsparcie mamy nawet w sprawach sercowych:

Jak tylko miałam pierwszego poważnego chłopaka, zapytałam mamę o antykoncepcję. Ona poszła ze mną do ginekologa, zawsze była przy mnie, czuje i czułam jej ogromne wsparcie w dorastaniu i stawaniu się kobietą. Ale wiem od moich koleżanek, że w ich domach okres był tematem tabu, a co dopiero seks czy kwestie związane z byciem nastolatkiem. Pierwsze imprezy… Nigdy nie było o tym mowy. Myślę, że kiedy jest się wychowywanym "pod kloszem", kiedy wszystkiego się zabrania, to ten pierwszy moment spuszczenia ze smyczy dla wielu kończy się kiepsko - mędrkuje celebrytka, by po chwili przytoczyć pewną historię:

Znam takiego człowieka w moim wieku, który pierwszy raz spróbował alkoholu w wieku 18 lat. Robiono z tego nie wiadomo jakie wydarzenie. Do 18-tki był izolowany, nie mógł chodzić na imprezy, randkować, no bo przecież to prowadzi do wiadomo czego. Na swoich 18. urodzinach po prostu padł. Był tak pijany, że nie potrafił utrzymać się na własnych nogach. Myślę, że można było tego uniknąć, ale to jest kwestia wychowania i niechowania młodego człowieka przed całym światem, zabraniania mu wszystkiego - opowiada.

Ma rację?

KOMENTARZE
(250)
Gość
2 lata temu
Dobrze mówi, nie czepiajcie się 🤷🏻‍♀️
gość
2 lata temu
ile jeszcze dzisiaj artykułów o Wieniawie?
gość
2 lata temu
ech.. jaka ona mądra..
Gość
2 lata temu
To raczej nie najlepiej o niej świadczy że z każdym do łóżka. ...
Gość
2 lata temu
W tej kwestii ma rację. U mnie w domu okres był tematem tabu, sama to traktowałam jako coś wstydliwego o czym nie należy mówić. Jak poszłam do liceum to nie potrafiłam uwierzyć, że dziewczyny na przerwie gadają "o tych sprawach" tak swobodnie. Tak naprawdę to one mnie nauczyły rozmawiać o okresie, pms czy później seksie.
Najnowsze komentarze (250)
Istutne to...
4 miesiące temu
A wzorzec oj miała....rodziców po rozwodzie....Nie wyszło, no zdarza się. Tylko czemu ta "idealna", silna dziewczynka tak ciągle szuka potwierdzenia swojej wartości i zmienia facetów? 🤔
gość
2 lata temu
ale ona jest płytka
Gość
2 lata temu
No i matka przyczyniła się do tego ze córka puszcza się z każdym co ma kasę bravo
Gość
2 lata temu
Nie medrkuje tylko dobrze mówi Tak to bronicie edukacji seksualnej A kiedy dziewczyna mówi takie rzeczy to uważacie że medrkuje.... zal
gość
2 lata temu
Nie ma to jak pochwalić się byciem puszczalską
gość
2 lata temu
przecież do paszczu nie trzeba antykoncepcji :)
gość
2 lata temu
Od dawna lubi dawać i się opłaciło
ewa
2 lata temu
a tak reklamowała tampony dla dziewic haha
Gość
2 lata temu
Czyli pruła się od małego
Gość
2 lata temu
Temu dzieciakowi powinni dać szlaban na wypowiedzi , wszelakie....
gość
2 lata temu
Dziewczyno o czym Ty mówisz, tylko seks Ci w głowie. Może byś sobie odpuściła i zajęła się książkami, bo nie skończyłaś żadnej szkoły.Kariera i uroda przeminą szybko, zostaniesz bez niczego.
Gość
2 lata temu
Ma rację, komunikacja w rodzinie jest najważniejsza. Jak po raz pierwszy zabiłem to też powiedziałem o tym mamie.
Gość
2 lata temu
Ona tak na serio musi o tym gadać jpdle dziewczyno
Gość
2 lata temu
Piękne słowa , podziwiam cię za twoją otwartość . Jestem jak najbardziej za 😘
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie