Małgorzata Rozenek pochwaliła się manicure. Fanka atakuje: "Wstawianie reklamy paznokci W DRODZE NA POGRZEB jest co najmniej niesmacze"
małgorzata rozenek
30.08.2019 18:00

Małgorzata Rozenek pochwaliła się manicure. Fanka atakuje: "Wstawianie reklamy paznokci W DRODZE NA POGRZEB jest co najmniej niesmacze"

Celebrytka szybko odpowiedziała oburzonej internautce.

Podziel się
Dodaj komentarz

W czwartek wieczorem odbył się pogrzeb tragicznie zmarłego w nocy z 17 na 18 sierpnia Piotra Woźniaka-Staraka. Producenta żegnała nie tylko żona Agnieszka Woźniak-Starak i najbliższa rodzina, ale i cała rzesza znanych osobistości. We mszy uczestniczyli m.in. Anna Lewandowska, Ewa Chodakowska, Zofia Ślotała, Magdalena Boczarska, Edward Miszczak, Alicja Bachleda-Curuś, Piotr Kraśko czy Małgorzata Rozenek.

Małgosia naraziła się na krytykę internautów. Przedsiębiorcza żona Radosława Majdana kilka godzin przed wybraniem się na pogrzeb Piotra, wywiązując się ze swoich influencerskich obowiązków, pokusiła się o… zamieszczenie reklamy na instagramowym profilu. "Perfekcyjna" opublikowała zdjęcie starannie wykonanego manicure, zachwycając się dziełem swojej kosmetyczki.

Opublikowana w dniu pogrzebu fotografia paznokci nie umknęła uwadze czujnych fanek Gosi. Jedna z nich pokusiła się o komentarz, w którym dała wyraźnie do zrozumienia, że uważa tego typu publikacje za niestosowne, wytykając jej brak wyczucia:

Czy Pani osobiście prowadzi ten profil? Bo jeśli tak, to wstawianie reklamy paznokci w drodze na pogrzeb na pół godziny przed pożegnaniem Piotra Woźniaka-Staraka i dyskusja jak wyżej jest co najmniej niesmaczna - pisze oburzona internautka.

Na odpowiedź czujnej Rozenek nie trzeba było długo czekać:

Odbieram Pani wpis jako klasyczną formę hipokryzji, debilizmu i propagowanie hejtu. Hipokryzji, bo wydaje się Pani, że jest o wiele lepsza ode mnie i może mnie pouczać, a tym wpisem pokazała Pani, że jest dokładnie na odwrót. Debilizmu, bo ani to reklama, ani w drodze na pogrzeb, ani na pół godziny przed. Następnym razem Pani Mądralo proszę sprawdzić cokolwiek. A propagowanie hejtu, bo zapewne jest pani zachwycona, że niektóre media skrzętnie wykorzystały Pani wpis do złośliwości, zupełnie nie na miejscu w moją stronę. I to Pani uważa się za dobrego, lepszego człowieka? Serio? - czytamy w komentarzu 41-latki, która nie szczędząc w słowach odpowiedziała "niewiernej" obserwatorce.

Ma rację?

komentarze
+1
+1
wow!
ważne
słabe
straszne
Napisz komentarz
Zwiń komentarze
30-08-2019

GośćPani Małgosiu, nigdy nie pisałam żadnych komentarzy, wiec nie mam pojęcia jak to zostanie przedstawione. Z całym szacunkiem, ale musiałam się odezwać. … Czytaj całość

30-08-2019

GośćJuz myslalam ze tutaj tez kim nie mozna pisac lol

30-08-2019

MaaTo co, ma teraz usiąść na kanapie i płakać przez najbliższy rok? Dajcie spokój!

06-09-2019

gośćpróżna plastikowa dziunia po menupauzie

06-09-2019

gośćI love you !!!!!!!!

05-09-2019

gośći bardzo dobrze powiedziala. dziewczyny sorry ale ta kobieta naprawde osiagnela duzo i krytykowac mozna, ale za co tu krytykowac?!

05-09-2019

gośćkoszmarne pazury , a jeszcze gorsze paluchy... :(

05-09-2019

kikirozenkowa hipokrytka

03-09-2019

GośćSuper , bardzo ją lubie, a Wy szukacie każdej drogi i opcji żeby wzbogacić się na tej tragedii. Porażka - ten portal to od lat dno.

03-09-2019

Bolopustostan...nastepna "wypromowana" przez Miszczaka "gwiazda"