Sobota 31.08.2019 22:15

Marta Manowska pochwaliła się zdjęciami z wesela Kasi i Piotra z "Rolnik szuka żony": "NIE wszystkie foty nadają się do publikacji" (FOTO)

Marta Manowska Rolnik szuka żony

Marta Manowska pochwaliła się zdjęciami z wesela Kasi i Piotra z "Rolnik szuka żony": "NIE wszystkie foty nadają się do publikacji" (FOTO)

Wyprodukowanie pięciu sezonów programu Rolnik szuka żony świadczy o tym, że telewidzowie uwielbiają śledzić miłosne perypetie "niecelebrytów". Niestety, format jednak nie do końca spełnił pierwotne założenia, ponieważ związki uczestników rozpadają się tuż po zakończeniu show. Tylko nielicznym udaje się stworzyć trwałą relację. Do grona szczęśliwców z pewnością należą Kasia i Piotr z czwartej edycji, którzy na początku sierpnia powiedzieli sobie sakramentalne "tak".

"Rolnik szuka żony". Piotr i Kasia już po ślubie! Wśród gości uczestnicy innych edycji i Marta Manowska (FOTO)

Ich związek od początku budził spore kontrowersje. Kasia zastała sprowadzona do programu w momencie, gdy pozostałe dwie kandydatki uciekły z gospodarstwa Piotra. Szybko okazało się, że rolnik i nowa uczestniczka korespondowali ze sobą wcześniej, jednak dziewczyna nie miała odwagi pokazać się przed kamerami.

Piotr i Kasia z "Rolnik szuka żony" zostali rodzicami!

Kasia wkrótce zaszła w ciążę, a wielka miłość skończyła się kościelnym ślubem. Na uroczystości obecny był Adam Kraśko, a także prowadząca program Marta Manowska. 35-letnia prezenterka czuje się zobowiązana informować internautów o losach uczestników, dlatego na swoim Instagramie pokazała zdjęcia z wesela Kasi i Piotra:

Przyszły foty z wesela! Nie wszystkie co prawda nadają się do publikacji, co świadczy o tym jak było udane! A na tak na serio To to są właśnie TE momenty. Kasiu! Piotr! Aleks! Dziękujemy za piękny ślub i piękne wesele od serca.

Pod fotografiami pojawiły się dziesiątki gratulacji od fanów programu. Niektórzy zauważyli, że Manowska skradła całe show młodej parze:

Dużo miłości dla młodych.

Super, że im się udało. Trzymam kciuki - pisali internauci.

Zobaczcie "album" z wesela i ślubu rolników. Wyszło pięknie?


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (150)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 150
Odpowiedz
71 8
zgłoś
Gość 31.08.2019 22:17
No i super :-)
Odpowiedz
16 8
zgłoś
Gość 31.08.2019 22:20
Fajnie!
Odpowiedz
472 29
zgłoś
Gość 31.08.2019 22:20
Widać że serio jest blisko z tymi uczestnikami, tak z seniorami jak i z rolnikami. To sympatyczna kobieta.
Odpowiedz
17 24
zgłoś
gość 31.08.2019 22:27
No i po co te cyrki robi? Młoda para nie pokazuje a ona tak, słabo...
Odpowiedz
14 12
zgłoś
Gość 31.08.2019 22:27
Pani młoda świetna kobieta...lubiłam ją oglądać...pasują do siebie.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 150