Poniedziałek 02.09.2019 14:30

Meghan Markle nie pozwoli ojcu spotkać się z Archiem! "Zerwała z nim wszelkie kontakty"

Meghan Markle

Meghan Markle nie pozwoli ojcu spotkać się z Archiem! "Zerwała z nim wszelkie kontakty"

W 2018 roku Meghan Markle poślubiła księcia Harry'ego i tym samym stała się członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej. Amerykanka od początku swojej obecności na dworze budzi ogromne emocje, a brytyjskie tabloidy niemalże codzienne publikują nowe rewelacje z życia księżnej Sussex. Do jednego z najbardziej nośnych tematów niewątpliwie należą relacje Meghan z rodziną.

Bliscy Markle regularnie oczerniają ją na łamach prasy, udzielając kompromitujących ją wywiadów. Jej brat zdecydował się nawet napisać otwarty list do księcia Harry'ego, w którym starał się go odwieść od ślubu.

Zobacz: Brat Meghan Markle napisał LIST OTWARTY do Harry'ego: "To nie jest kobieta dla ciebie"

Największe zainteresowanie udało się jednak zdobyć jej ojcu Thomasowi, który przez swoje wybryki nie został nawet zaproszony na ślub córki. Okazuje się, że mężczyzna, który w przeszłości zdecydował się na sprzedaż zdjęć z przygotowań do królewskiego ślubu paparazzi, marzy o pojednaniu z Meghan. Liczył bowiem na to, że po narodzinach syna księżna złagodnieje i pozwoli mu poznać wnuka. Mężczyzna na własne oczy chciał sprawdzić, czy odziedziczył ich charakterystyczny nos.

Zobacz:  Ojciec Meghan Markle żali się w mediach: "WCIĄŻ NIE SPOTKAŁEM WNUKA. Miałem nadzieję, że macierzyństwo uspokoi Meghan"

Markle postanowiła jednak, że zerwie wszelkie kontakty z ojcem i nigdy nie pozwoli mu na kontakt z Archiem. Jak donosi The Sun, kobieta zdecydowała się na ten krok, dla dobra Harry'ego i ich wspólnego dziecka.

To dla niej bardzo bolesne, jednak musi chronić siebie, swojego męża i syna — twierdzi informator dziennika. Podjęła tę decyzję jakiś czas temu i teraz się z nią oswaja.

Ponoć Meghan uświadomiła sobie, że nie ma już właściwie żadnych relacji z ojcem, co skłoniło ją do podjęcia wyjątkowo trudnej decyzji. Patrząc na wszystkie wybryki ojca księżnej, trudno się jej dziwić. Mężczyzna wielokrotnie zdradził jej zaufanie i naraził na złośliwe komentarze. 

Myślicie, że kiedyś się pogodzą? 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (55)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 55
Odpowiedz
83 27
zgłoś
gość 02.09.2019 14:40
No i dobrze.. trzeba się odciąć od złych osób..
Odpowiedz
23 26
zgłoś
Gość 02.09.2019 14:42
Córki są podobne do ojców, synowie do matek - także z charakteru.
Odpowiedz
123 32
zgłoś
Gość 02.09.2019 14:43
Meghan często kłamie i manipuluje. Już kiedy poznała Harry'ego, nadal widywała się z córką swej siostry i robiła z nią rodzinne fotki na instagrama. Brat ojca, który załatwił jej staż w ambasadzie w Argentynie też dostał kopa. Ojciec opłacił jej studia, ona na Fidżi opowiadala, że sama musiała zapłacić.
Odpowiedz
12 16
zgłoś
gość 02.09.2019 14:44
Córeczka na medal 👌🏻 🙄
Odpowiedz
26 20
zgłoś
Justa 02.09.2019 14:45
W zupełności ją rozumiem, są rodzice i dawcy komórek. Ojciec miał ją gdzieś całe życie, przynosił tylko ból i wstyd, a teraz jak zwęszył kasę to najukochańszy tatuś. Niech spada.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 55