Trwa ładowanie...
Przejdź na

Meghan Markle zatrudniła PR-owców Michaela Jacksona i Harveya Weinsteina! "To co najmniej niekonwencjonalne"

68
Podziel się

38-latka robi wszystko, by ratować swój wizerunek. Uda jej się?

Meghan Markle zatrudniła PR-owców Michaela Jacksona i Harveya Weinsteina! "To co najmniej niekonwencjonalne"
bDoqWTaZ

Meghan Markle od momentu wżenienia się w rodzinę królewską zmaga się z nieustanną krytyką. Tabloidy śledzą jej każdy ruch i co chwilę wytykają jej łamanie dworskiej etykiety i zachowania "niegodne" księżnej. Ostatnio głośno było o wynajęciu prywatnego odrzutowca przez Sussexów. Ekolodzy jednogłośnie stwierdzili, że książęca para - wbrew oficjalnemu stanowisku - nie dba o środowisko i dokłada swoją cegiełkę do emisji gazów cieplarnianych. W ich obronie stanął Elton John, który zapewnił, że przeloty Meghan i Harry’ego były niemal neutralne dla środowiska.

38-letnia była aktorka tak bardzo przejęła się medialnym szczuciem, że wynajęła PR-owców, którzy mają zadbać o jej wizerunek. W metamorfozie pomoże jej firma _**Sunshine Sachs**_, znana z ratowania wizerunków upadających gwiazd. Specjaliści współpracowali z Michaelem Jacksonem, a ich największym sukcesem jest oczyszczenie Harveya Weinsteina z kontrowersji związanych z zarzutami o molestowanie seksualne Ambry Battilany Gutierrez. Meghan traktuje firmę jako swoją ostatnią deskę ratunku.

bDoqWTbb

PR-owcy Shawn Sachs i Keleigh Thomas Morgan pracowali już nad wizerunkiem księżnej po medialnych atakach związanych z jej współpracą z magazynem Vogue. Zarzucono jej wtedy agitację polityczną oraz hipokryzję. W mediach otwarcie mówiono, że księżna zajęła się redagowaniem Biblii mody wyłącznie po to, by poprawić swój nadszarpnięty image.

Co ciekawe, Meghan zatrudniła speców od PR-u za plecami Windsorów. Rodzina królewska od lat współpracuje z Sarą Latham, której klientami byli między innymi Hillary i Bill Clintonowie:

bDoqWTbh

Zatrudnienie hollywoodzkiej firmy PR-owej do reprezentowania interesów rodziny królewskiej jest co najmniej niekonwencjonalne - czytamy na łamach brytyjskiego tabloidu.

Pałac oficjalnie potwierdził doniesienia i przyznał, że firma Sunshine Schans ma pomóc Meghan i Harry'emu założeniu i rozwoju fundacji w Stanach Zjednoczonych.

Myślicie, że uda im się naprawić mocno nadszarpnięty wizerunek Meghan?

bDoqWTbi
bDoqWTbC
KOMENTARZE
(68)
gość
rok temu
Jakos nie przemawia ta kobieta do mnie... Dianie czy Kate nie dorowna
Gość
rok temu
Pół świata jej nie lubi więc jak ona chce swój wizerunek uratować.
Gość
rok temu
A wystarczy tylko by nie wywalala pieniędzy podatników w błoto na głupoty i już by miała lepszy PR... Bez płacenia agencji kolejnych horrendalnych kwot.
bDoqWTbD
Gość
rok temu
Ten to sobie żonę wybrał....
Gość
rok temu
I ciagle rozczochrana i w za duzych szpilach.
Najnowsze komentarze (68)
Gość
rok temu
Ona jest jak PO, nic jej już nie uratuje
Gość
rok temu
Pokazujecie Ją obok dwóch skompromitowanych facetów, nieładnie.
Gość
rok temu
Ona tam pasuje jak.... wół do karety 😂 żadna agencja - nawet jeśli zatrudnią sztab fachowców- nie jest w stanie tego faktu zmienić :) Desperatka 😂
Gość
rok temu
odczepcie się!!! fajna i prosta dziewczyna !!!! chce byc soba !!!!
Gość
rok temu
Wżenie - hjehje, do podstawowki dziennikaże 🤣🤣🤣
gość
rok temu
taka właśnie z niej aktorka :) trafiła jej się rola życia a ona nie potrafi ogarnąć granej przez siebie postaci :)
Gość
rok temu
Tej Pani już podziekujemy
Gość
rok temu
Anglicy to starszni rasisci I nigdy jej nie polubia.
bDoqWTbv
gość
rok temu
Biorąc pod uwagę jak finalnie zakończyła się współpraca obydwóch panów z w/w firmą,to rzeczywiście-dobry wybór...;)
gość
rok temu
Nic jej nie uratuje, a ten związek nie przetrwa. Ona chce być na siłę super wspaniala, a nic prócz wydawania kasy nie robi. Sorry Harry :(
gość
rok temu
Chcesz poprawić swój nadszarpnięty wizerunek u rodziny królewskiej - zatrudniasz za ich plecami szemranych specjalistów od PR zza oceanu - MISTRZYNI :)
Gość
rok temu
Chyba raczej do założenia Fundacji w USA
gość
rok temu
nic jej nie pomoze.jest cwana aktoreczka....harry ale zes numer odwalil to szok.a miałeś taka ladna dziewczyne wcześniej i z klasa
Gość
rok temu
ale po co ? oni w ogole nie sa powiazani z rodzina krolewska..
...
Następna strona
bDoqWTbX