Wtorek 03.09.2019 13:00

Meghan Markle zatrudniła PR-owców Michaela Jacksona i Harveya Weinsteina! "To co najmniej niekonwencjonalne"

Meghan Markle Michael Jackson Harvey Weinstein

Meghan Markle zatrudniła PR-owców Michaela Jacksona i Harveya Weinsteina! "To co najmniej niekonwencjonalne"

Meghan Markle od momentu wżenienia się w rodzinę królewską zmaga się z nieustanną krytyką. Tabloidy śledzą jej każdy ruch i co chwilę wytykają jej łamanie dworskiej etykiety i zachowania "niegodne" księżnej. Ostatnio głośno było o wynajęciu prywatnego odrzutowca przez Sussexów. Ekolodzy jednogłośnie stwierdzili, że książęca para - wbrew oficjalnemu stanowisku - nie dba o środowisko i dokłada swoją cegiełkę do emisji gazów cieplarnianych. W ich obronie stanął Elton John, który zapewnił, że przeloty Meghan i Harry’ego były niemal neutralne dla środowiska.

Elton John broni Meghan Markle i księcia Harry'ego przed atakami ekologów: "Lot był neutralny pod względem emisji dwutlenku węgla"

38-letnia była aktorka tak bardzo przejęła się medialnym szczuciem, że wynajęła PR-owców, którzy mają zadbać o jej wizerunek. W metamorfozie pomoże jej firma Sunshine Sachs, znana z ratowania wizerunków upadających gwiazd. Specjaliści współpracowali z Michaelem Jacksonem, a ich największym sukcesem jest oczyszczenie Harveya Weinsteina z kontrowersji związanych z zarzutami o molestowanie seksualne Ambry Battilany Gutierrez. Meghan traktuje firmę jako swoją ostatnią deskę ratunku.

Meghan Markle wybrała się z rodziną na lancz do knajpy dla "zwykłych śmiertelników". Ociepla wizerunek?

PR-owcy Shawn Sachs i Keleigh Thomas Morgan pracowali już nad wizerunkiem księżnej po medialnych atakach związanych z jej współpracą z magazynem Vogue. Zarzucono jej wtedy agitację polityczną oraz hipokryzję. W mediach otwarcie mówiono, że księżna zajęła się redagowaniem Biblii mody wyłącznie po to, by poprawić swój nadszarpnięty image.

Co ciekawe, Meghan zatrudniła speców od PR-u za plecami Windsorów. Rodzina królewska od lat współpracuje z Sarą Latham, której klientami byli między innymi Hillary i Bill Clintonowie:

Zatrudnienie hollywoodzkiej firmy PR-owej do reprezentowania interesów rodziny królewskiej jest co najmniej niekonwencjonalne - czytamy na łamach brytyjskiego tabloidu.

Pałac oficjalnie potwierdził doniesienia i przyznał, że firma Sunshine Schans ma pomóc Meghan i Harry'emu założeniu i rozwoju fundacji w Stanach Zjednoczonych.

Myślicie, że uda im się naprawić mocno nadszarpnięty wizerunek Meghan?


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (110)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 110
Odpowiedz
310 30
zgłoś
gość 03.09.2019 13:01
Jakos nie przemawia ta kobieta do mnie... Dianie czy Kate nie dorowna
Odpowiedz
246 29
zgłoś
Gość 03.09.2019 13:02
Pół świata jej nie lubi więc jak ona chce swój wizerunek uratować.
Odpowiedz
27 64
zgłoś
gość 03.09.2019 13:03
Dlaczego ludzie uważają ją za gorszą od Kate? Co złego zrobiła? Mi się wydaje sympatyczna, no i na pewno nie poleciała na kasę
Odpowiedz
265 29
zgłoś
Gość 03.09.2019 13:03
Ten to sobie żonę wybrał....
Odpowiedz
309 16
zgłoś
Gość 03.09.2019 13:04
A wystarczy tylko by nie wywalala pieniędzy podatników w błoto na głupoty i już by miała lepszy PR... Bez płacenia agencji kolejnych horrendalnych kwot.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 110