Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kristen Stewart jest dyskryminowana ze względu na orientację seksualną? "Nie chodź z dziewczyną za rękę"

65
Podziel się:

Aktorka twierdzi, że zasugerowano jej wprost ograniczenie publicznego okazywania czułości partnerce w zamian za rolę w produkcji Marvela. Zaskoczeni?

Kristen Stewart jest dyskryminowana ze względu na orientację seksualną? "Nie chodź z dziewczyną za rękę"
bEKXoKHV

Mogłoby się wydawać, że dyksryminacja z uwagi na orientację seksualną czy płeć omija te największe gwiazdy Hollywood. Ich pozycja zdaje się być niezagrożona. Nic bardziej mylnego.

Szczególnie skomplikowana jest sytuacja osób, które nie szufladkują swojej orientacji. Z lawiną krytyki po ujawnieniu swojej "panseksualności" spotkała się Miley Cyrus.

bEKXoKHX

W najnowszym wywiadzie dla brytyjskiego Harper's Bazaar głos w tej sprawie zabrała Kristen Stewart. Biseksualna aktorka wyjawiła, że jej randki z kobietami stanęły na drodze otrzymania roli w marvelowskiej produkcji.

Słyszałam: "Jeśli chcesz zrobić sobie przysługę, nie chodź z dziewczynami za rękę, a może dostaniesz rolę w filmach Marvela" - mówi Stewart. Nie chcę pracować z takimi ludźmi. (...) Na świecie są ludzie, którzy cię nie lubią i nie lubią tego, że umawiasz się z dziewczynami i nie podoba im się to, że nie identyfikujesz się jako lesbijka, ale nie identyfikujesz się też jako hetero. A ludzie lubią to wiedzieć, więc czym ty ku** jesteś? - dodała.

Przypomnijmy, że Kristen spotykała się m.in. z Robertem Pattinsonem, Stellą Maxwell czy Alicią Cargile.

bEKXoKId
bEKXoKIe
bEKXoKIy
KOMENTARZE
(65)
Gość
2 lata temu
Aktorka kiepska; dziwię się, że w ogóle ją do jakiegokolwiek filmu angażują
gość
2 lata temu
Dajcie ludziom spokój, Ich życie, Ich sprawa
gość
2 lata temu
ohhh błagam. Kolejna która dorabia sobie ideologię do wszystkiego. Najwięcej straciła w oczach opinii publicznej nei przez swoją orientacje ale przez to że zdradziła swojego partnera i wlazła na żonatego reżysera. Do tego jej gra aktorska to zwykle (poza drobnymi wyjątkami) jedna mina. W każdym filmie. Każdym. Zawsze cały świat jest winien.
bEKXoKIz
Gość
2 lata temu
Tu nie chodzi o to, ze ktos jej nie lubi jako bi, tylko o to, ze w filmy Marvela występują steorotypowe role superbohaterow: wyrzezbionych uber-samcow i wylaszczonych Victoria's Secret. I mężczyźni i kobiety sa w nich produktem seksualnym adresowanym do jak najszerszego grona. Nie tylko Hollywoodu ale i redneckow.
Gość
2 lata temu
Ojejejej a jak musiała ukrywać swoją orientacje i udawać miłość z Pattinsonem na potrzebny promocji „Zmierzchu” to było Ok?
Najnowsze komentarze (65)
nono
2 lata temu
Jak zwykle chodzi o kase. Bo na wątku miłosnym aktora i aktorki można wypromować nawet najsłabszy film. A jak wmawiać ludziom, że jest romans skoro ona prowadza się z dziewczynami? Ryzyko nie do przyjęcia
Gość
2 lata temu
Ładna dziewczyna A robi z siebie potwora Uuu
Gość
2 lata temu
Wyglada jakby byla w latach 80. Nie porywa uroda i stylem bycia. Wolalam ja jako wampirzyce
gość
2 lata temu
Tylko dlaczego w takim wypadku Cara dostaje role filmowe skoro jest absolutnie beznadziejna jak "gra"?
Gość
2 lata temu
buntowniczka na siłę
gość
2 lata temu
Jest wręcz ODWROTNIE. W środowiskach artystycznych osoby nie będące homo/bi są spychane. Najgorzej jest w sztuce i modzie. Tam każdy kto się zdeklaruje natychmiast jest promowany, dlatego wiele osób udaje orientację. W świecie filmowym bycie kobietą bi jest profitowane, obecnie, natomiast facetem już raczej nie.
3ede
2 lata temu
STREFA WOLNA OD LGBT
gość
2 lata temu
Może i dobrze. Chyba nie chciałabym jej oglądać w filmie marvela
bEKXoKIr
gość
2 lata temu
'nie szufladkują swojej orientacji'? Pudel do szkoly!
gość
2 lata temu
lekka manipulacja. Nikt jej nie zabronił zagrać w marvelu tylko ogólnie rzec biorąc w filmie typu marvel czyli duże widowisko które zarobi dużo kasy
Gość
2 lata temu
I dobrze, nie wybaczylabym gdyby zepsula swoja mina film marvela. Aktorskie drewno...
Gość
2 lata temu
Nie chcialabym jej widziec w zadnym Marvel'owskim filmie. Jest za slaba do jakiegokolwiek filmu,a co dopiero do Marvelo.
Gość
2 lata temu
Straszne drewno więc nawet lepiej
Gość
2 lata temu
Ładna jest
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKXoKJk
bEKXoKJl
bEKXoKJm
bEKXoKJn
bEKXoKJo
bEKXoKIT