Środa 04.09.2019 19:30

Peter Lindbergh nie żyje. Meghan Markle żegna go we wzruszającym poście: "Osobiście wybrała go do współpracy przy swoim ostatnim projekcie"

Meghan Markle Peter Lindbergh

Peter Lindbergh nie żyje. Meghan Markle żegna go we wzruszającym poście: "Osobiście wybrała go do współpracy przy swoim ostatnim projekcie"W przeciwieństwie do swojej szwagierki, która przygotowuje się do pełnienia roli u boku przyszłego króla, Meghan Markle może pozwolić sobie na nieco więcej luzu, dzięki czemu bezwstydnie spełnia show biznesowe ambicje, które pozostawały niezaspokojone do czasu spotkania księcia Harry'ego. Nie jest to być może w smak brytyjskim tradycjonalistom, ale księżna ewidentnie nie robi sobie wiele z ich ciętych uwag i konsekwentnie prze do przodu. 

Zobacz: Meghan Markle zatrudniła PR-owców Michaela Jacksona i Harveya Weinsteina! "To co najmniej niekonwencjonalne"

Jednym z ostatnich głośnych projektów przedsiębiorczej arystokratki był gościnny występ w brytyjskim wydaniu brytyjskiego Vogue'a, gdzie pełniła chwilowo funkcję redaktora. Do wykonania zdjęć kilkunastu kobiet, które trafiły na okładkę wydania specjalnego, Meghan zaprosiła Petera Lindbergha, legendarnego fotografa urodzonego w Polsce, który był m.in. odpowiedzialny za pierwszą okładką Anny Wintour w amerykańskiej edycji pisma.

Zobacz: Meghan Markle skrytykowana za wrześniowego "Vogue'a". Zarzucono jej hipokryzję i agitację polityczną...

Niestety w ostatnią środę świat obiegła smutna wiadomość o nagłej śmierci artysty. Legenda odeszła w wieku 74 lat. Na oficjalnym profilu instagramowym Meghan i Harry'ego pojawił się post honorujący pamięć wielkiego twórcy.

Jego praca jest ceniona na całym świecie za uwiecznianie esencji bohaterów i promowanie zdrowych standardów piękna, unikanie Photoshopa i preferowanie naturalnej urody z minimalnym makijażem. Księżna Sussex pracowała z Peterem w przeszłości i osobiście wybrała go, aby sfotografował 15 kobiet na okładkę wrześniowego wydania brytyjskiego "Vogue'a", które miała przyjemność redagować. Nie było żadnego innego fotografa, którego uważałaby za odpowiedniego, do wcielenia tego niezwykle ważnego projektu w życie. "Forces for Change" był jednym z ostatnich opublikowanych projektów wielkiego fotografa. Będziemy za nim tęsknić - czytamy w opisie do uroczego zdjęcia Meghan i Petera Lindbergha.

Byliście fanami jego pracy?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Honouring the life and work of photographer Peter Lindbergh. His work is revered globally for capturing the essence of a subject and promoting healthy ideals of beauty, eschewing photoshopping, and preferring natural beauty with minimal makeup. The Duchess of Sussex had worked with Peter in the past and personally chose him to shoot the 15 women on the cover for the September issue of British Vogue, which she guest edited. There is no other photographer she considered to bring this meaningful project to life. • “Forces for Change” was the one of the esteemed photographer’s final published projects. He will be deeply missed. Photo © @therealpeterlindbergh / © SussexRoyal

Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)Wrz 4, 2019 o 5:25 PDT

fot. Instagramfot. Instagramfot. Instagram
fot. Instagram
fot. ONSfot. ONS

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (58)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 58
Odpowiedz
132 17
zgłoś
Gość 04.09.2019 19:38
Komentarze nie ukryte? Hipokryci!
Odpowiedz
15 0
zgłoś
Gość 04.09.2019 19:38
Smutne
Odpowiedz
17 3
zgłoś
Gość 04.09.2019 19:41
To jednak pudel jest stronniczy.
Odpowiedz
8 14
zgłoś
Gość 04.09.2019 19:42
Gość: A o staraku zablokowane !!!
Hieno już daj spokój
Odpowiedz
14 2
zgłoś
Gość 04.09.2019 19:42
Szanujmy się! Życie jest takie krótkie , dziś jesteśmy jutro może nas nie być. Czy ta zawiść jest potrzebna ? Czy lepiej nam się żyje ?
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 58