Sobota 24.01.2009

"Ibisz, ZOSTAW MOJĄ CÓRKĘ!" - domaga się ojciec Pauliny!

Krzysztof Ibisz Paulina Piosik

"Ibisz, ZOSTAW MOJĄ CÓRKĘ!" - domaga się ojciec Pauliny!PUDELEK EXCLUSIVE

Czegoś takiego jeszcze w Polsce nie było. W dzisiejszym Fakcie pojawił się apel ojca młodej "asystentki" Krzysztofa Ibisza, Pauliny Piosik. Błaga on swoją córkę, by nie wiązała się ze starym rozwodnikiem. Przy okazji ogłasza oficjalnie - Paulina "została jego kochanką"...

To był dla mnie szok - wyznaje tabloidowi Zygmunt Piosik. Moja ukochana córeczka została kochanką faceta, który jest w moim wieku! Wychowałem ją na porządną dziewczynę. Nie mogę patrzeć, jak marnuje sobie życie u boku kogoś, z kim nie czeka ją żadna przyszłość. Przecież to rozwodnik, któremu rozpada się już drugie małzeństwo. Moja córka zasługuje na kogoś lepszego niż ten podstarzały lowelas, który wykorzysta ją i porzuci.

Mocne słowa. Ale trudno się dziwić. Na miejscu ojca po przeczytaniu tego, co pisała zachwycona Paulina o Ibiszu, też załamalibyśmy ręce (zobacz: "Swoim wzrokiem objął mnie całą, po czym podał mi dłoń").

Wpływ ojca Pauliny na córkę jest niestety ograniczony, gdyż przed laty rozstał się z jej matką: Ona ma do mnie żal i staram się ją zrozumieć. Musi jednak pamiętać, że jestem jej ojcem i bardzo się martwię. Nie chce odbierać ode mnie telefonów, dlatego za pośrednictwem Faktu chcę powiedzieć: "Kocham cię Paulinko. Błagam, nie wiąż się z Krzysztofem Ibiszem, bo to nie jest facet dla ciebie. Nie chcę, żebyś cierpiała."

Nie mogę czytać tych paskudnych komentarzy, które piszą ludzie na temat Pauliny. I to wszystko przez Ibisza. Ludzie jej nie znają, a wyzywają od najgorszych. Ja znam swoją córkę i wiem, że to uczciwa i porządna dziewczyna, a nie jakaś pierwsza lepsza, która z byle kim pójdzie do łóżka. Zawsze była skromna i nieśmiała. Jednak odkąd wyjechała do Warszawy, bardzo się zmieniła. Ibisz zawrócił jej w głowie i omotał ją. Jest zaślepiona. Jako jej ojciec czuję się w obowiązku, by ją ostrzec przed zmanierowanym gwiazdorem, któremu zależy tylko na przygodzie z dużo od niego młodszą i ładną dziewczyną.

Ostro.

PUDELEK EXCLUSIVE

PUDELEK EXCLUSIVE

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (2130)

Oglądasz 271-300 z 2130
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 24.01.2009 14:27
ocknie się jak jej zrobi dziecko i ją zostawi jak dwie poprzednie.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
majeczka32 24.01.2009 14:27
niezla z niej prostytutka
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 24.01.2009 14:28
no cóż chemia a..rozsądku zero ...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 24.01.2009 14:28
jak ja bym była na miejscu tego ojca też bym tak zareagowała :/
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 24.01.2009 14:28
Oboje sa dorosli,wiec niech robia co chca,Ibisz jej sila do wyra nie zaciagnal!Ale ten stary dziad to jest szma..cisko najnizszej kategorii.Taki kraweznikowy,jeba,,,ny sute..ner.Tez widocznie chce zeby o nim pisano!Won z nim-paszczur!
Ładowanie komentarzy…
Oglądasz 271-300 z 2130