Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Love Island. Wyspa miłości". Skruszony Dominik wyznaje Oliwii: "Grałem w FILMACH DLA DOROSŁYCH"

99
Podziel się

Kucharz wyjawił partnerce swój wstydliwy sekret. W domu pojawił się też nowy uczestnik.

"Love Island. Wyspa miłości". Skruszony Dominik wyznaje Oliwii: "Grałem w FILMACH DLA DOROSŁYCH"
bCXxFdEB

Choć może niektórym trudno jest zrozumieć fenomen programu _**Love Island**_, brytyjski format okazał się gigantycznym hitem na całym świecie i doczekał się osobnych edycji w kilku krajach. Wyprodukowana przez Polsat Wyspa miłości również cieszy się sporym zainteresowaniem polskich widzów, którzy od początku września z zapartym tchem śledzą losu 11 uczestników poszukujących miłości i sławy.

W drugim odcinku popularnego show spokój w hiszpańskiej willi został zmącony przez nowego mieszkańca, Mikołaja Jędruszczaka, który zaprosił na randkę Monikę i Adę, wywołując u ich "partnerów" nieskrywany niepokój. Wtorkowy epizod zakończył się w momencie, gdy na specjalnym zgromadzeniu "w kręgu ognia" przystojny trener tenisa miał poinformować towarzyszy o swojej decyzji.

bCXxFdED

Wybór Mikołaja padł na Monikę. W tym samym momencie Maciek dostał SMS-a, że ma 24 godziny na przekonanie do siebie którejś z dziewczyn.

Muszę odbić jakąś kobietę - oświadczył z powagą.

bCXxFdEJ

Po przebudzeniu Monika i Ada ucięły sobie pogawędkę, w trakcie której nowa partnerka Mikołaja przyznała, że nie zamierza wracać do Maćka. Ada zdradziła koleżance, że porzucony wyspiarz już wieczorem zaczął ją podrywać, pytając, czy chciałaby, aby zrobił jej rano kawę. Przed kamerą Maciek wyjawił, że przywiózł ze sobą... pierścionek zaręczynowy, który zamierza wręczyć którejś z "wyspiarek".

Po tu tu przyjechałem. Chcę założyć rodzinę - zaznaczył.

W pewnym momencie Mikołaj postanowił oczyścić atmosferę i zabrał Maćka na poważną rozmowę. Maciek przyznał konkurentowi, że nie ma do niego żalu o odbicie Moniki.

Chwilę później Oliwia oświadczyła Dominikowi, że "nie czuje do niego chemii", zaznaczając przy tym, że darzy go sympatią i "już traktuje go jak przyjaciela".

bCXxFdEK

W międzyczasie Marcin opowiedział Marietcie o swoich oczekiwaniach względem przyszłej partnerki.

Dla mnie najważniejsze jest to, żeby kobieta chciała małżeństwa i dzieci - zapewnił. Nie jestem typem bzykacza i lowelasa.

Po południu wyspiarskie pary wzięły udział w grze o przewrotnej nazwie "Pocałunek prawdy". Polegała ona na dawaniu całusów osobom, których - ich zdaniem - dotyczą pytania czytane przez Maćka. Uczestnicy dowiedzieli się o sobie wielu ciekawych faktów, między innymi o ulubionej pozycji Bartka czyli "na ślimaka".

Po wspólnej zabawie Bartek przyznał Maćkowi, że nie czuje, aby Ada wykazywała nim jakiekolwiek zainteresowanie. Chwilę później Ada oświadczyła partnerowi, iż między nimi nic nie będzie, ale że mogą "grać we wspólną grę i trzymać się razem". Oburzony Bartek odparł, że w takim razie muszą zakończyć łączącą ich relację i doradził jej, aby znalazła sobie nową parę. Ada postanowiła, że w takim razie poprosi o "związek" Maćka.

bCXxFdEL

Po kłótni z Bartkiem, Ada nieoczekiwanie została zaproszona na randkę w ciemno przez nowego uczestnika programu, aktora i modela Dominika.

Jestem pozytywnie zaskoczona - przyznała wyspiarka na widok Dominika. To wszystko wydarzyło się w odpowiednim momencie. Masz farta.

Po poznaniu reszty islandersów "nowy" Dominik dostał wiadomość, że tej nocy musi dzielić łóżko z... Maćkiem.

Następnego dnia Dominik-kucharz zdobył się na odwagę i wyjawił Oliwii swój wstydliwy sekret, przyznając, żew przeszłości grywał w filmach dla dorosłych. Reakcję "wyspiarki" na odważne wyznanie Dominika poznamy w następnym odcinku.

bCXxFdEM
bCXxFdFe
KOMENTARZE
(99)
Gość
rok temu
Biedny. Widac bylo, że został zmuszony do przyznania się przed kamerami :/ A ta Beyonce/Natalia siwiec/ Ada niech juz wraca do domu bo psuje cały sens programu
Gość
rok temu
Obejrzałam kilka minut. Dłużej się nie dało. Zastanawiam się jaki jest cel programów typu love island, big brother, reality kardashianek. Czy ludzie boja się własnej rzeczywistości??
Gość
rok temu
A co się stało z Karoliną Gilon? Wstydzi się programu czy co?
bCXxFdFf
gość
rok temu
Ada i Monika to małpy, miały fajnych partnerów Maćka i Bartka, miłych, którzy się dla nich starali jak mogli.Szkoda ich bo sympatyczni, mam nadzieje ze nie odpadną i trafią na sympatyczne dziewczyny
Gość
rok temu
Ciekaw jestem reakcji Oliwii! W końcu ktoś piszę, że ,,golizna jej nie obca”!
Najnowsze komentarze (99)
ulka
rok temu
Dziewczyny mają extra kostiumy, na mnie by tak dobrze nie lezały :P czekam na dziesiejszy odcinek
gość
rok temu
Dziewczyny mają extra kostiumy, na mnie by tak dobrze nie lezały :P czekam na dziesiejszy odcinek
gość
rok temu
śledziowa ma nazwisko adekwatne
gość
rok temu
Co jest nie tak z drugim zdjęciem od dołu? Tym na którym noga faceta rośnie mu na szerokości łokcia, a dziewczyna ma lewą nogę wyrośniętą piętą do przodu? :DDDDDD
Zakrętka
rok temu
ja go lubie bo jest jakiś taki normalny, nie gra. Fajnie się uśmiecha i jest bardzo grzeczny dla Oliwii
Maja
rok temu
Błędy młodości. Kto ich nie popełnia... Dobrze ze się przyznał. Odważny chlopak
Maja
rok temu
Błędy młodości. Kto ich nie popełnia... Dobrze ze się przyznał. Odważny chlopak
TUCHER
rok temu
Kiedyś to by się nazywało zwyczajnie : STRĘCZYCIELSTWO. Teraz to jakieś Live Island. Świat schodzi na psy.
bCXxFdEX
gość
rok temu
serio ktoś to ogląda?
gość
rok temu
Tam wszyscy pewnie w takich filmach grali
gość
rok temu
PROGRAM DLA UŁOMNYCH UMYSŁOWO
gość
rok temu
Kto takie programy oglada???
gość
rok temu
Panowie ok.,a panie takie sobie Monika i Ada szczegolnie irytujace. Uroda panienki z mydelka ,a intelekt ,no może juz nie będę dokuczala.
Mamoad
rok temu
To jest tak nudne ze nie da sie tego ogladać. Zenada polska wersja zawsze gorsza od zagranicznych
...
Następna strona
bCXxFdFz