Czwartek 05.09.2019 15:45

Kate i William odprowadzają onieśmieloną księżniczkę Charlotte i księcia George'a do szkoły (FOTO)

Kate Middleton książę William księżniczka Charlotte książę Jerzy

Kate i William odprowadzają onieśmieloną księżniczkę Charlotte i księcia George'a do szkoły (FOTO)

Dzieci Kate Middleton i księcia Williama to chyba jedyni członkowie rodziny królewskiej, których (na razie) omija krytyka i internetowy hejt. 6-letni książę George to ulubieniec fotografów i prawdziwa ozdoba każdej rodzinnej uroczystości. Chłopiec przed obiektywami czuje się jak ryba w wodzie: nie krępuje się robić zabawnych min czy rozsyłać szczerych uśmiechów.

Księcia Jerzego czeka w tym roku WIELE dodatkowych zajęć

Jego czteroletnia siostra Charlotte w tym roku pierwszy raz przekroczyła progi prestiżowej szkoły, do której uczęszcza także George. Rodzice dziewczynki nie mieli zamiaru oszczędzać na jej edukacji i za czesne w elitarnej placówce Thomas's Battersea zapłacili ponad 91 tysięcy złotych.

Księżniczka Charlotte rozpoczęła rok szkolny. Kate Middleton i książę William nie żałowali pieniędzy na jej edukację

Kate i William towarzyszyli swojej córce podczas pierwszego dnia zajęć. Odprowadzili ją i jej brata pod bramy placówki, gdzie z otwartymi ramionami powitała ich nauczycielka. Charlotte i George ubrani byli w szkolne mundurki, a po minie i zachowaniu dziewczynki można wywnioskować, że czuła się nieco onieśmielona. Chowała się za swoją mamą i z niepewnością podała rękę wychowawczyni. Pewniejszy siebie był za to jej brat, który chwalił się paparazzi swoim niepełnym uzębieniem. Relacja z pierwszego dnia szkoły pojawiła się również na Instagramie pałacu Kensington. Jak donoszą zagraniczne media, Kate Middleton była bardzo szczęśliwa, że mogła odprowadzić swoją. Kiedy dwa lata temu progi placówki przekraczał George, księżna musiała zostać w domu z powodu ciążowych mdłości.

Zobaczcie, Cambridge’owie rozpoczęli nowy rok szkolny. Urocze?

ForumForumForum
Forum
Forum
Forum

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (298)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 298
Odpowiedz
553 22
zgłoś
Gość 05.09.2019 15:55
Ładna ta Szarlotka, naprawdę :)
Odpowiedz
388 10
zgłoś
Gość 05.09.2019 15:55
Ale słodziaki
Odpowiedz
26 14
zgłoś
gość 05.09.2019 15:55
Ładne buty ma ta nauczycielka.
Odpowiedz
20 46
zgłoś
Gość 05.09.2019 15:56
Piękne wytresowane dzieciaczki, w życiu nie spotka och żadna niedola. O dzieo takich jak oni są setki tysięcy, ale niestety urodziły się w zwykłych rodzinach więc nikt o nich nie pisze.
Odpowiedz
374 12
zgłoś
gość 05.09.2019 15:56
Zestresowana jak każda dziewczynka idąca pierwszy raz do szkoły ;) Nie trzeba być księżniczką żeby takie coś przeżywać :D
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 298