Niedziela 08.09.2019 16:00

Pudelkowy wehikuł czasu. Przypominamy dawne okładki "Playboya" z polskimi gwiazdami

Playboy Katarzyna Figura Kayah Urszula Katarzyna Skrzynecka Martyna Wojciechowska Joanna Krupa Katarzyna Warnke Dorota Wellman Joanna Liszowska

Przy pomocy Instagrama i programów telewizyjnych pokroju Love Island polskie społeczeństwo bardzo skutecznie uodporniło się już na wszelkie przejawy nagości. Czasy, w których zbyt głęboki dekolt, bądź też za krótka spódniczka, mogły przyprawić o zawroty głowy bezpowrotnie minęły. Na warszawskich salonach uświadczyliśmy niezliczonych ilości odsłoniętych pup i nieobecnych majtek, miło więc od czasu do czasu wrócić pamięcią do nieco bardziej niewinnych lat.

Zobacz: Ada Fijał w białych kozaczkach wygina się na okładce "Playboya"

Z ratunkiem przybyła tym razem Kayah, która przy okazji spotkania z Urszulą postanowiła podzielić się na Instagramie ich wspólną okładką dla Playboya z 1997 roku. Z perspektywy czasu fotografia wygląda stosunkowo niewinnie, jednak zainspirowała nas do dalszych poszukiwań za podobnymi perełkami z pierwszych stron najbardziej popularnego magazynu dla panów. 

Zobacz: Justyna Żyła o sesji w "Playboyu": "Syn powiedział, że bardziej by się wstydził, jakbym pracowała w policji"

Od wielkich gwiazd po początkujące celebrytki - każda z pań miała coś do pokazania. Która okładka z 27-letniej historii magazynu wywarła na was największe wrażenie? 

« Poprzednie 1/14

Pudelkowy wehikuł czasu! Najgłośniejsze okładki "Playboya"

2Pudelkowy wehikuł czasu! Najgłośniejsze okładki "Playboya"