Piątek 06.09.2019 18:30

Zofia Zborowska wyjaśnia, dlaczego zdjęto sztukę z jej udziałem: "Niestety, jest możliwość, że będziemy grać to po raz ostatni, BO TA PANI ZACIĄŻYŁA"

Zofia Zborowska Joanna Moro

Zofia Zborowska wyjaśnia, dlaczego zdjęto sztukę z jej udziałem: "Niestety, jest możliwość, że będziemy grać to po raz ostatni, BO TA PANI ZACIĄŻYŁA"Nie da się ukryć, że Zofia Zborowska ma za sobą wyjątkowo szczęśliwy okres. Miesiąc temu żądna uwagi celebrytka poślubiła Andrzeja Wronę, organizując jedno z najbardziej medialnych celebryckich wesel, na którym pojawiła się cała plejada znanych gości.

Celebryci bawią się na ślubie Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony: odsłonięte ramię Anny Lewandowskiej, zadowolona Maja Bohosiewicz, Magdalena Cielecka z Bartoszem Gelnerem (ZDJĘCIA)

Jest nagranie z wesela Zofii Zborowskiej i Andrzej Wrony! Znani goście szaleli na parkiecie

Małżeńską sielankę celebrytki zakłóciła nieoczekiwana wiadomość o zdjęciu z afisza spektaklu Lekcji stepowania, w którym 32-latka od dwóch lat występowała u boku matki, Marii Winiarskiej. Okazało się, że decyzję o usunięciu sztuki z programu Och teatru przez jego dyrektorka Krystyna Janda podjęła w związku z ciążą Joanny Moro, która odgrywa w przedstawieniu główną rolę. Zborowska postanowiła poinformować swoich fanów o decyzji Jandy na swoim InstaStory.

Niestety, jest możliwość, że będziemy grać to po raz ostatni, bo ta pani zaciążyła. Także tak to – stwierdziła żartobliwie, robiąc zbliżenie na plakat sztuki z Joanną.

Jedna z pracownic teatru wyznała w rozmowie z tygodnikiem Na Żywo, że powodem rozżalenia Zosi jest przede wszystkim fakt, iż... nie będzie miała dłużej okazji zaprezentować na scenie swoich tanecznych umiejętności.

Przecież to nie jej wina, że Janda podjęła taką decyzję – zdradza źródło Na Żywo. Myślę, że Zosi szkoda tej sztuki, jest mistrzynią stepowania, lubiła w niej grać. Co więcej, na scenie towarzyszyła jej również mama, znakomita aktorka Maria Winiarska. Teraz obie straciły pracę.

Zosia zapewnia, że cieszy się z ciąży koleżanki, a jej nagranie było tylko żartobliwym komentarzem do sytuacji.

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (452)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 452
Odpowiedz
20 42
zgłoś
Gość 06.09.2019 18:32
Nie przesadzajcie....
Odpowiedz
93 37
zgłoś
Ania 06.09.2019 18:32
Moze czas zeby Tak Pani tez zaciazyla
Odpowiedz
39 10
zgłoś
Gość 06.09.2019 18:33
W tvpis a nie polsatowskim. Poza tym Zosia, nie gwiazdorz tylko idź walczyć o eko prawa.
Odpowiedz
942 32
zgłoś
Gość 06.09.2019 18:33
A to Moro nie może zajść w ciążę, bo Zborowska chce grać? Litosci
Odpowiedz
184 26
zgłoś
gość 06.09.2019 18:33
Moro to aktorka przez duże A, a zborowska to marna celebrytka w dodatku butna.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 452