Sobota 07.09.2019 16:30

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela świętują PIERWSZĄ ROCZNICĘ ŚLUBU na wycieczce z córeczką: "Emi, nasza dzielna podróżniczka"

Agnieszka Kaczorowska Maciej Pela

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela świętują PIERWSZĄ ROCZNICĘ ŚLUBU na wycieczce z córeczką: "Emi, nasza dzielna podróżniczka"

Odkąd w lipcu Agnieszka Kaczorowska została rodzicem, niemal codziennie dostarcza nam newsów ze swojego życia. Nie da się nie zauważyć, że serialowa Bożenka świetnie odnajduje się w nowej roli, a macierzyństwo było bez wątpienia tym, o czym od dawna marzyła. Zaangażowana świeżo upieczona mama zdążyła już m.in. opowiedzieć o tym, jak córeczka zmieniła jej życie, zdradzić na jaki poród się zdecydowała oraz świętować na Instagramie pierwszy miesiąc życia małej Emilii.

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska reklamuje obóz taneczny męża rodzinnym zdjęciem: "Emilia kończy dziś miesiąc"

Obecnie Agnieszka i jej ukochany, Maciej Pela przebywają zagranicą, gdzie udali się świętować swoja pierwszą rocznicę ślubu. Dokładnie rok temu, 7 września, para tancerzy powiedziała sobie sakramentalne "tak" w Toskanii, a instagramowy profil Kaczorowskiej "zatonął" w zdjęciach w kreacji projektu Violi Piekut.

Zobacz: Agnieszka Kaczorowska JUŻ PO ŚLUBIE!

Zatem od kilku dni na Instagramie tancerki pojawiają się posty, dotyczące wyjazdu. Jak zdradziła pod dodanym w czwartek zdjęciem, wybrali się do północnej części Włoch. Miejsce jest nieprzypadkowie, bowiem to tam doszło do zaręczyn:

Ruszyliśmy w naszą rocznicową podróż. Jedziemy do ukochanych Włoch! Co prawda nie w miejsce, gdzie rok temu braliśmy ślub, ale tam gdzie się zaręczyliśmy, czyli... nad piękne jezioro Como - czytamy.

W sobotę, na Instastories Kaczorowskiej pojawiła się relacja znad wspomnianego jeziora:

Kochani, mamy dzisiaj pierwszą rocznicę ślubu. Jesteśmy w Bellagio, w bardzo urokliwej miejscowości nad jeziorem Como. Chodzimy, spacerujemy, zaraz idziemy na nasz rocznicowy obiad. Wydaje mi się, że w bardzo wyjątkowym miejscu - mówi na nagraniu zachwycona Kaczorowska, tuląc się do męża.

Okazuje się, że tego wyjątkowego wydarzenia szczęśliwi małżonkowie nie zamierzali świętować bez niespełna 2-miesięcznej córeczki:

Emi, nasza dzielna podróżniczka sobie właśnie teraz śpi, dlatego mam szansę nagrać dla Was to story - relacjonuje aktorka i zapowiada: Więcej będę wrzucać później.

Nie możecie się doczekać większej ilości nagrań i zdjęć z ich włoskiej wycieczki?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (160)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 160
Odpowiedz
36 4
zgłoś
Gość 07.09.2019 16:37
Czemu winiawa na każdym zdjęciu ma otwarta buzie ?:D
Odpowiedz
12 2
zgłoś
Gość 07.09.2019 16:38
Ale dziś zimno :)
Odpowiedz
209 10
zgłoś
Gość 07.09.2019 16:38
Niby ładni i zakochani, ale na siłę jest to wrzucanie wszystkiego do sieci
Odpowiedz
95 8
zgłoś
Gość 07.09.2019 16:38
A pozniej placz Ze , nie maja prywatnosci. Chcemy zobaczyc Kupe po wloskiej pizzy.
Odpowiedz
16 9
zgłoś
gość 07.09.2019 16:39
Fajna para i "niewidzialne" dziecko lub "bez twarzy" no coz taka "moda"
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 160