Niedziela 08.09.2019 11:45

Martyna Wojciechowska o ślubie: "Byłam zaręczona 5 razy, więc jestem UCIEKAJĄCĄ PANNĄ MŁODĄ"

Martyna Wojciechowska Przemysław Kossakowski

Martyna Wojciechowska o ślubie: "Byłam zaręczona 5 razy, więc jestem UCIEKAJĄCĄ PANNĄ MŁODĄ"Kilka dni temu Martyna Wojciechowska wywołała burzę na swoim Instagramie, publikując fotografię w sukni ślubnej z podpisem: Nadchodzi nowe. Część fanów natychmiast pośpieszyła z gratulacjami, wnioskując, że dziennikarka wyszła za mąż za Przemysława Kossakowskiego, z którym spotyka się od ubiegłego roku. 44-latka i jej ukochany wydają się być idealnie dobraną parą, co potwierdzają choćby urocze zdjęcia, które od czasu do czasu robią im wścibscy paparazzi. Ostatnio Martyna z Przemkiem u boku pojawiła się na charytatywnym balu Fundacji TVN i oboje sprawiali wrażenie bardzo zakochanych.

Dziś wystartował kolejny sezon Kobiety na krańcu świata i z tej okazji Wojciechowska była gościem Dzień Dobry TVN. W pierwszym odcinku widzowie poznają historię Jang Jumi, która w odpowiedzi na presję społeczną postanowiła wziąć ślub sama ze sobą. Ten zyskujący popularność nie tylko w Korei Południowej trend społeczny określa się jako sologamię. Dziennikarka zdradizła swojej bohaterce pewien fakt ze swojego życia osobistego.

Do tej pory byłam zaręczona 5 razy, więc jestem taką trochę uciekającą panną młodą - wyznała Martyna. Po tylu zaręczynach i po dwóch odwołanych w ostatniej chwili ślubach, nareszcie będę miała chociaż ślubną sesję - dodała, wyjaśniając tym samym historię zdjęcia w sukni ślubnej i welonie.

Prowadzący niedzielne wydanie Kinga Rusin i Piotr Kraśko próbowali jednak nakłonić gwiazdę na komentarz dotyczący jej życia uczuciowego.

Fani są bardzo zawiedzeni, bo liczyli na to, że jest tam jakieś drugie dno - zaczęła Kinga. Chciałabyś coś nam powiedzieć? - dorzucił Piotr.

Nie!- odpowiedziała stanowczo Martyna.

Jak tak mówię, bo na balu siedzieliśmy z wami przy jednym stoliku i pięknie razem wyglądaliście - dodała zachęcająco Kinga.

Martyna jednak konsekwentnie unikała odpowiedzi.

Mi bardzo zależało na tym, żeby ten sezon "Kobiety na krańcu świata" rozpocząć z przytupem, czymś, co jest aktualne - tłumaczyła Martyna.

A więc jednak! - przerwała jej Kinga, próbując dociec, czy podróżniczka rzeczywiście myśli o ślubie.

Jedno jest pewne. W tym sezonie zaskoczę widzów jeszcze wiele razy - odpowiedziała tajemniczo Martyna.

Myślicie, że kiedyś jeszcze stanie na ślubnym kobiercu?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Korea Południowa to kraj, który ma jeden z najniższych współczynników dzietności na świecie. Według badań aż 90% mężczyzn i 80% kobiet, między 25. a 30. rokiem życia jest singlami. Kobiety obawiają się, że zarówno małżeństwo jak i ciąża staną na drodze do ich awansu w pracy i będą powodem do dyskryminacji. Jednocześnie Korea Południowa to kraj konserwatywny i niemal każda kobieta chce mieć ślub. Dlatego prężnie rozwija się tu biznes... SOLO ŚLUBÓW. Okazuje się, że młode kobiety do spełnienia marzeń o białej sukni i welonie nie potrzebują nawet pana młodego. Jutro PREMIERA nowego sezonu programu KOBIETA NA KRAŃCU ŚWIATA. Godz. 11:00, stacja TVN📺 M. 📸 @mariojaniszewski75 #kobietanakrancuswiata #womanattheendoftheworld #martynawojciechowska #newiscoming #cantwait #freedombymartyna

Post udostępniony przez Martyna Wojciechowska (@martyna.world)Wrz 7, 2019 o 11:47 PDT


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (118)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 118
Odpowiedz
24 99
zgłoś
Gość 08.09.2019 11:47
Martynka niestety wiek Ci nie służy!
Odpowiedz
63 33
zgłoś
gość 08.09.2019 11:48
jakas taka nieszczera w tym wszystkim sie wydaje
Odpowiedz
25 7
zgłoś
gość 08.09.2019 11:48
Clickbaity i tyle
Odpowiedz
31 13
zgłoś
Gość 08.09.2019 11:48
Tak mi się wydaje to wszystko pobieżnie w jej programach potraktowane.
Odpowiedz
22 14
zgłoś
gość 08.09.2019 11:48
Z humorem! Tak trzymać :)
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 118