Niedziela 08.09.2019 14:00

Ewa Chodakowska na romantycznej randce z mężem: wspólne pedałowanie i czułości na ławce

Ewa Chodakowska

Nie jest tajemnicą, że Ewa Chodakowska i jej mąż Lefteris Kavoukis tworzą zgrany duet. Para poznała się w Grecji, gdzie Ewa mieszkała przez dwa lata. Od czasu, gdy zdobyła sławę za sprawą swoich programów treningowych i planów dietetycznych, małżeństwo mieszka jednak w Polsce. 

Chodakowska w wywiadach wielokrotnie podkreślała, jak wielkie wsparcie stanowi dla niej małżonek i nigdy nie szczędziła mu publicznie czułości. Nic więc dziwnego, że stara się spędzać z nim każdą wolną chwilę.

Ostatnio fotoreporterzy przyłapali małżeństwo na romantycznej randce. Ewa i Lefteris zamiast obiadu w restauracji czy wizyty w kinie wybrali aktywny wypoczynek i urządzili sobie wycieczkę rowerową.

Ubrani w dostosowane do pogody sportowe stroje wydawali się świetnie bawić podczas przejażdżki. Humorów nie popsuł im nawet telefon Ewy, który zmuszona była sprawdzać podczas jazdy. Po dłuższej chwili wspólnego pedałowania małżeństwo urządziło sobie krótki postój. Uśmiechnięta para zdecydowanie dobrze czuła się w swoim towarzystwie. Chodakowska bez skrępowania przytulała męża i siadała mu na kolanach.

Zobaczcie zdjęcia z rowerowej wycieczki Chodakowskiej i jej męża. Wyglądają na szczęśliwych? 

 

« Poprzednie 1/9

Chodakowska na romantycznym rowerowym rajdzie z mężem

2Chodakowska na romantycznym rowerowym rajdzie z mężem

Pudelek EXCLUSIVE