Niedziela 08.09.2019 15:15

UPOJONA szczęściem Basia Kurdej-Szatan chciała zamówić kebaba po imprezie. "WYGLĄDASZ JAK MOKRA KURA"

Basia Kurdej-Szatan

UPOJONA szczęściem Basia Kurdej-Szatan chciała zamówić kebaba po imprezie. "WYGLĄDASZ JAK MOKRA KURA"Basia Kurdej-Szatan nie ukrywa tego, że lubi imprezować. Prawie rok temu na bankiecie z okazji 18-lecia M jak miłość bawiła się tak świetnie, że zapragnęła podzielić się tym ze swoimi obserwatorami na Instagramie. Nazajutrz filmiki wstawionej aktorki krzyczącej i śmiejącej się do telefonu obiegły wszystkie portale plotkarskie. I choć kac pewnie dopadł Basię, to raczej nie ten moralny. Kurdej-Szatan postanowiła bowiem powtórzyć imprezkę na Instagramie. Tym razem bawiła się w Krakowie wraz z przyjaciółmi z teatru.

Aktorka odwiedziła stolicę małopolski, gdzie występuje na deskach teatru Variete w musicalu Chicago. Ale w końcu nie samą pracą człowiek żyje. Po sztuce gwiazda wyciągnęła kolegów aktorów na modny krakowski Kazimierz i jak domniemamy wychyliła z nimi kilka głębszych. Gdy instynkt samozachowawczy został zagłuszony napojami, aktorka sięgnęła po swój smartfon i rozpoczęła "zabawienie" gawiedzi.

Kamilku, że co? Wypychasz mnie na jednej ręce...? - pytała kolegę z zespołu.

Tak, tutaj mam twoja pupę i tak bardzo mi cię łatwo wypchnąć, bo tak fajnie się zbierasz! - wtórował jej przyjaciel. Twoja pupa chyba pasuje do mojej ręki. Dobrze pasuje, wszystko jest wykształtowane pod moją rękę - zachwalał pośladki aktorki niejaki Kamil.

Kochanie, bardzo cię kocham chciałam powiedzieć! - powiedziała Kurdej-Szatan z rubasznym śmiechem na ustach, oznaczając na filmiku swojego męża Rafała Szatana. Dla mnie najważniejsze żebym była na górze! - dodała nie stąd ni z owąd.

Później na profilu kolegi aktorki została zrelacjonowana podróż ekipy po kebaba. Zadowolona i wygłodniała Basia podśpiewywała sobie w rytm znanej melodii tekst: "Hej ho, hej ho do d*py by się szło". Niestety straciła humor, gdy tylko dowiedziała się, że budka z kebabem jest nieczynna.

To straszne, że nie możemy zjeść kebaba nawet z Kurdej-Szatan - powiedział dramatycznym głosem kolega gwiazdy.

Nie chcą mi dać jeść! Jestem głodna. Jak ja będę jutro biegać i ćwiczyć? - narzekała gwiazda, która po upragnionego kebsa maszerowała w deszczu.

Wyglądasz jak mokra kura - skwitował jej wywód przyjaciel.

Nazajutrz Kurdej-Szatan wzięła udział w biegu Kraków Biznes Run, treningu do Tańca z gwiazdami i zagrała w spektaklu. Udało jej się wstać i dopełnić zobowiązań. Musimy przyznać, że dziewczyna ma niezłe zdrowie.

Chcielibyście iść na imprezę z Basią Kurdej-Szatan?

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (1029)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1029
Odpowiedz
668 192
zgłoś
Gość 08.09.2019 15:17
Nie lubie jej, ale kazdy musi czasem wyluzowac i zabalować 😂
Odpowiedz
202 42
zgłoś
Gość 08.09.2019 15:18
Mam nadzieje że z tzg szybko odpadnie i będzie od niej spokój.
Odpowiedz
85 26
zgłoś
Gość 08.09.2019 15:18
No brawo... morales pewnie będzie trzymał z rok
Odpowiedz
159 115
zgłoś
Gość 08.09.2019 15:19
I tak zachowuje się kobieta grubo po 30stce???
Odpowiedz
113 105
zgłoś
HhGość 08.09.2019 15:23
JAK ktoś jest sztywny to zle jak sie potrafi bawic to tez zle. POLACZKOM NIC NIE PASUJE
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 1029