Poniedziałek 09.09.2019 10:15

Ewa Minge pokazała DRUGĄ sukienkę Małgorzaty Rozenek na bal TVN-u: "Mam baśniowe podejście do wielu spraw"

Ewa Minge Małgorzata Rozenek

Ewa Minge pokazała DRUGĄ sukienkę Małgorzaty Rozenek na bal TVN-u: "Mam baśniowe podejście do wielu spraw"

Kreacja Małgorzaty Rozenek z tegorocznego balu TVN wzbudziła wśród internautów mieszane uczucia. Część fanów 41-latki zachwycona była jej suknią zaprojektowaną przez Ewę Minge. W opozycji stali ci, który twierdzili, że dopasowana cekinowa kreacja pogrubiła Perfekcyjną Panią Domu. W obronie stylizacji i swojej klientki stanęła sama projektantka, a winę za niekorzystny wygląd na zdjęciach z eventu zrzuciła na kolor ścianki, przy której pozowała Małgosia.

Ewa Minge broni sukni Rozenek. "Szept poszedł po sali: ROZENEK JEST GRUBA"

Okazuje się, że to nie koniec rozpamiętywania "felernego" wieczoru. Minge pokazała na Instagramie drugą suknię, przygotowaną na TVN-owski bal specjalnie dla Rozenek. Żona Radosława Majdana wybrała jednak ciemną kreację, która dodała jej kilka kilogramów:

Życie to bajka, ale jak często możemy być w tej bajce rasową księżniczką? Ile razy wirujemy szczęśliwe w rytmie spełnienia i miłości? Celebrować życie, to dotykać codziennie ziemi bosymi stopami, czuć wilgoć jesieni, temperaturę lata i ostry mróz. Najbardziej czekamy na wiosnę, jest nadzieją na przebudzenie - zaczęła swój wpis.

Bal TVN 2019. Wciśnięta w obcisłą suknię Małgorzata Rozenek ledwo oddychała. Ale zrobiła wrażenie

Druga sukienka ozdobiona została niebieskim tiulowym kloszem oraz ciemnymi kwiatowymi ornamentacjami. Minge przyznała, że traktuje swoje klientki jak księżniczki:

Projektując suknie na wielki bal myślę o każdym detalu, tak ciała jak i duszy. Mam baśniowe podejście do wielu spraw i może dlatego nasza codzienna rola Kopciuszka tak mocno zobowiązuje mnie podczas pracy. Chcę, by moje księżniczki, wkładając swoje szaty, zapomniały o codzienności, grochu, złych macochach i trollach. Chce być dobrą wróżką, która spełnia najskrytsze, najbardziej nierealne marzenia. Nie ważne czy to jednorożec, czy sukienka... ma przynosić szczęście. Wszystko co robimy w życiu ma naszą energię. Tym razem kawałek nieba z ptakami, puszyste chmury i plusk wodospadu. Niby królowa śniegu, a jednak jakby roztopioną w uczuciach.

Którą sukienkę od "dobrej wróżki" powinna wybrać Małgosia?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Życie to bajka ale jak często możemy być w tej bajce rasową księżniczką? Ile razy wirujemy szczęśliwe w rytmie spełnienia i miłości ? Celebrować życie , to dotykać codziennie ziemi bosymi stopami , czuć wilgoć jesieni , temperaturę lata i ostry mróz . Najbardziej czekamy na wiosnę , jest nadzieją na przebudzenie . Projektując suknie na wielki bal myśle o każdym detalu , tak ciała jak i duszy. Mam baśniowe podejście do wielu spraw i może dlatego nasza codzienna rola Kopciuszka tak mocno zobowiązuje mnie podczas pracy. Chce by moje księżniczki wkładając swoje szaty zapomniały o codzienności , grochu , złych macochach i trollach . Chce być dobrą wróżką , która spełnia najskrytsze ,najbardziej nierealne marzenia. Nie ważne czy to jednorożec czy sukienka ...ma przynosić szczęście . Wszystko co robimy w życiu ma naszą energię . Tym razem kawałek nieba z ptakami , puszyste chmury i plusk wodospadu . Niby królowa śniegu a jednak jakby roztopioną w uczuciach .... Miłej nocy kochani ❤️. #hautecouturedress #hautecouture #ewaminge #evaminge

Post udostępniony przez Eva Minge Priv (@eva_minge)Wrz 8, 2019 o 11:06 PDTPudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (206)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 206
Odpowiedz
155 43
zgłoś
Gość 09.09.2019 10:19
To prawda cień na ściance ja poszerzył
Odpowiedz
200 42
zgłoś
gość 09.09.2019 10:22
Śliczna
Odpowiedz
73 6
zgłoś
gość 09.09.2019 10:22
znowu najwięcej szumu wokół Rozenek
Odpowiedz
14 12
zgłoś
Gość 09.09.2019 10:22
gość: Tęgawo jednak
Może w ciąży
Odpowiedz
18 18
zgłoś
Gość 09.09.2019 10:23
Boska!
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 206