Poniedziałek 09.09.2019 11:00

Zofia Zborowska zaczyna post dr Dąbrowskiej. Fan: "Poczytaj badania naukowe, zanim coś zrobisz"

Zofia Zborowska

Zofia Zborowska zaczyna post dr Dąbrowskiej. Fan: "Poczytaj badania naukowe, zanim coś zrobisz"

Zofia Zborowska chętnie dzieli się z fanami szczegółami ze swojego życia prywatnego. Ostatnio w mediach było o niej głośno głównie za sprawą ślubu z siatkarzem Andrzejem Wroną. Poznali się zaledwie rok temu, jednak to nie przeszkodziło im w zalegalizowaniu związku. Gwiazdorska para nie zapomniała oczywiście pochwalić się wydarzeniem z życia na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Zobacz: Zofia Zborowska i Andrzej Wrona WZIĘLI ŚLUB (FOTO)

Zofia jest bardzo aktywna na platformie Instagram, którą wykorzystuje nie tylko do starannego dokumentowania swojego życia. Aktorka równie chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami na różne tematy. Oprócz niesławnego narzekania na koncert Rihanny, celebrytka chętnie wypowiada się na tematy związane ze zdrowiem.

Trzy lata temu Zofia otwarcie mówiła o szkodliwości antykoncepcji hormonalnej, chwaląc jednocześnie naturalne metody zapobiegania ciąży. Jako miłośniczka zwierząt aktorka promuje również dietę wegańską, która jej zdaniem znacznie przedłuża życie.

Zobacz: Suczka Zofii Zborowskiej miała... WŁASNĄ SUKNIĘ na ślubie swojej pani! Stylowa? (FOTO)

Okazało się, że Zborowska planuje jeszcze bardziej ograniczyć spożywane produkty i rozpoczyna właśnie post dr Dąbrowskiej. Przejściem na dietę pochwaliła się na Instagramie.

Post Dąbrowskiej DAY 1. Bez filtra, bez make-upu, po ciężkim weekendzie. Kto robił? Ile wytrzymałyście? Ja planuje minimum 3 tygodnie - zapowiada aktorka.

Dieta opracowana przez doktor Ewę Dąbrowską polega na spożywaniu jedynie określonych warzyw oraz niskocukrowych owoców, takich jak jabłka czy grejpfruty. Dzienna wartość energetyczna posiłków nie powinna przekraczać 800 kcal. Post wyklucza rzecz jasna picie kawy, herbaty czy alkoholu, które zastępuje się dużą ilością wody.

I chociaż głównym celem diety jest oczyszczenie organizmu z toksyn, wielu lekarzy niepokoją jej zasady. Zwracają oni uwagę głównie na zbyt mało przyswajanych w trakcie postu kalorii oraz możliwe skutki uboczne, takie jak np. osłabienie odporności, zaburzenia hormonalne, bóle głowy czy wypadanie włosów. 

Wpis Zborowskiej podzielił jej fanów. Jedni chwalili metody dr Dąbrowskiej i życzyli Zofii wytrwałości. Inni natomiast postanowili ją ostrzec.

Każde posty, głodówki rozwalają tarczycę i gospodarkę hormonalną u kobiet. Organizm sam się oczyszcza, a to jest zbędne. Pomijam już efekt jo-jo. Poczytaj badania naukowe na ten temat, zanim cos zrobisz Zosiu... :(

Popieracie stosowanie rygorystycznych diet?

 

Instagram/Zofia Zborowska

ONS

ONS

ONS

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (304)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 304
Odpowiedz
460 53
zgłoś
gość 09.09.2019 11:01
Ona jest taka płytka, czy na taką się kreuje?
Odpowiedz
53 36
zgłoś
Gość 09.09.2019 11:04
Post Dąbrowskiej to post Daniela z Biblii... Bóg dał Nam narzędzie do samouzdrawiania
Odpowiedz
54 30
zgłoś
Gość 09.09.2019 11:04
Ona jest jak zieba! Dezinformuje i wpaja ludziom jakies szarlatanskie metody! Bierz sie dziewcyno do roboty
Odpowiedz
309 19
zgłoś
ola. 09.09.2019 11:05
No i oczywiście post sponsorowany przez firmę cateringową. Zośka to chodzący baner reklamowy.
Odpowiedz
174 17
zgłoś
kamcia 09.09.2019 11:05
aktorka ? w czym ona zagrała ???
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 304