Wtorek 10.09.2019 07:30

Anja Rubik w towarzystwie Gigi i Belli Hadid na wybiegu u Ralpha Laurena

Anja Rubik Gigi Hadid Bella Hadid

Anja Rubik może pochwalić się naprawdę imponującą karierą w modelingu. Udało jej się wystąpić na pokazach największych projektantów, w tym m.in Diora, Chanel czy Armaniego. Pojawiła się również na okładkach najważniejszych pism o modzie takich jak Vogue i Vanity Fair, gdzie miała okazję współpracować ze światowej sławy fotografami.

Zobacz: Peter Lindbergh nie żyje. Anja Rubik żegna go na Instagramie: "Nigdy nie zapomnę naszej pierwszej sesji"

Zobacz: Anja Rubik w "The Times Magazine" wspomina pierwsze seksualne doświadczenia: "Zaczęłam w wieku 7-8 lat"

Ostatnio Anja skupiła się na działalności społecznej. Gwiazda stworzyła w Polsce program SexEdPL, która ma na celu uświadamianie młodzieży w kwestiach związanych z wychowaniem seksualnym. W kampanię zaangażowała wielu znanych celebrytów, wydała również własny podręcznik. Rubik wspierała Czarny Protest oraz strajk nauczycieli, czynnie angażowała się też w sprawy dotyczące ochrony środowiska. 

Zobacz: Anja Rubik zachęca nagim ciałem do porzucenia plastiku. "Kupuję ubrania tylko wtedy, gdy naprawdę ich potrzebuję"

W natłoku zajęć modelka znajduje jednak czas na powrót do świata mody. Wiadomo, że gdy w grę wchodzi impreza rangi New York Fashion Week, nie wypada odmówić udziału. 8 września w ramach Nowojorskiego Tygodnia Mody Rubik pojawiła się na wybiegu u Ralpha Laurena.

Jeden z najpopularniejszych amerykańskich projektantów uczynił z prezentacji swojej najnowszej kolekcji nie lada wydarzenie. Specjalnie z okazji pokazu wybudowano scenerię przypominającą utrzymany w stylu ArtDeco nocny klub. Wszyscy zaproszeni na imprezę goście zostali poproszeni o dopasowanie swoich kreacji do czarno-białej scenerii. 

Oprócz Rubik, najnowsze stroje projektu Ralpha Laurena na wybiegu prezentowały m.in Gigi i Bella Hadid. 

Zobaczcie zdjęcia z pokazu. 

« Poprzednie 1/9

Anja Rubik w towarzystwie Gigi i Belli Hadid na wybiegu u Ralpha Laurena

2Anja Rubik w towarzystwie Gigi i Belli Hadid na wybiegu u Ralpha Laurena

Agencja Forum