Trwa ładowanie...
Przejdź na

Żona Andrzeja Sołtysika czule o ukochanym w "Gali": "Jest EGOCENTRYKIEM I EGOISTĄ! Zawsze mówi: ja, ja, ja"

87
Podziel się

Prowadzący "Dzień Dobry TVN" i jego młoda partnerka w rozmowie z magazynem rozprawiają się też z demonami przeszłości.

Żona Andrzeja Sołtysika czule o ukochanym w "Gali": "Jest EGOCENTRYKIEM I EGOISTĄ! Zawsze mówi: ja, ja, ja"
bDYemuPV

Andrzej Sołtysik przez lata wyrobił sobie opinię profesjonalnego dziennikarza. W trakcie swojej ponad 30-letniej kariery raczej stronił od skandali i wywnętrzania się w rozmowie z kolorowymi magazynami. Sytuacja zmieniła się nieco, gdy poznał młodszą o 25 lat studentkę kulturoznawstwa. Patrycja Sołtysik, bo o niej mowa, na zawsze odmieniła jego medialny wizerunek.

Małżeństwo Andrzeja Sołtysika szybko stało się medialną sensacją. Wpłynęła na to nie tylko różnica wieku między dziennikarzem i jego ukochaną, lecz także ambicje Patrycji do zostania pełnoetatową celebrytką. Trzecia żona Sołtysika doczekała się z nim syna Stasia, a po jego narodzinach próbowała realizować się jako influencerka.

bDYemuPX

Wygląda na to, że to jeszcze nie koniec ambicji Sołtysików. Para udzieliła właśnie wywiadu dla magazynu Gala, w którym postanowili poruszyć kilka osobistych i nieco kontrowersyjnych tematów. Jednym z nich jest alkoholizm dziennikarza, który swego czasu mocno się pogłębił. Patrycja Sołtysik wspierała męża w tym trudnym czasie, jednak jej wspomnienia nie brzmią zbyt kolorowo.

Błagałam go, żeby nigdzie nie wychodził. Nie posłuchał, poszedł "tylko" na kolację. Okłamał mnie potem przez telefon, mówiąc, że już wraca do domu. Tak naprawdę wrócił, ale wyłącznie po to, żeby się przebrać i pójść dalej w miasto. No i się upił totalnie... - powiedziała Patrycja Sołtysik w rozmowie z Galą.

Temat alkoholizmu poruszył też sam dziennikarz. Jak sam powiedział, uzależnienie było jednym z powodów, dla którego jego związek z przyszłą żoną w pewnym momencie stanął w miejscu.

_**Ugrzęźliśmy przez chwilę na etapie romansu. Chciałem z nią być, ale nie potrafiłem**_ - wyznał.

bDYemuQd

Dość ciekawe podejście do ich relacji ma też Patrycja, która zdobyła się na chwilę szczerości.

Gdyby ktoś mi kiedyś powiedział, że będę z mężczyzną, który jest w wieku moich rodziców, to bym nie uwierzyła. (...) Czasem nazywam go swoim mężem Niemcem, który zawsze mówi: ja, ja, ja. Jest egocentrykiem i egoistą, co w małżeństwie jest ciężkie. Kiedy pojawia się dziecko, bywa jeszcze trudniej. Czasem się śmieję, że gdy mąż jedzie do Warszawy, to mam o jedno dziecko w domu mnie j - przyznała żona Andrzeja Sołtysika.

Co ciekawe, para planuje też podobno powiększenie rodziny. Andrzej Sołtysik z żoną doczekali się póki co syna, 3-letniego Stasia. Żona dziennikarza przyznaje jednak, że to ona w większości zajmuje się jego wychowywaniem.

Staszek jest po prostu naszym prywatnym cudem. Razem go wychowujemy, ale to ja jestem z nim 24 godziny na dobę. W tym macierzyństwie w pewnym sensie jestem sama - powiedziała.

bDYemuQe

Zabrzmiało optymistycznie?

bDYemuQf
bDYemuQy
KOMENTARZE
(87)
gość
2 lata temu
to po co planujesz kolejne potomstwo z weekendowym tatusiem?
Gość
2 lata temu
Celebrytka i atencjuszka. Pan starszy od mojego taty o rok. Nie wyobrazam sobie tego aby go dotykac gdziekolwiek....
gość
2 lata temu
Co? I jeszcze dziecko. Dziewczyno szanuj sie.
bDYemuQz
Kiwi 55
rok temu
Egocentryczny, egoistyczny alkoholik. Wzór męża i ojca ....
gość
2 lata temu
to po co planujesz kolejne potomstwo z weekendowym tatusiem?
Najnowsze komentarze (87)
asdf
rok temu
Żona sołtysika. Za ładna, żeby być sama. Za brzydka dla równolatka.
Kiwi 55
rok temu
Egocentryczny, egoistyczny alkoholik. Wzór męża i ojca ....
Gość
2 lata temu
Śliczna dziewczyna. Widać, że poleciała tylko na kasę, bo co ona by robiła po tym kulturoznawstwie? On ma żeby jak koń.
Gość
2 lata temu
Staś ma 4 lata.
m
2 lata temu
Jak większość mam "na pełen etat". Jeśli mąż "robi karierę" (niekoniecznie w świecie szołbizu) to niestety kobieta najczęściej zostaje w domu, żeby ogarniać bardziej przyziemne sprawy - od zajmowania się dzieckiem (wychowanie, rozwój, zajęcia dodatkowe, przedszkole/szkoła, lekarze itd., itd), poprzez ogarnianie domu (sprzątanie, pranie, gotowanie, zakupy) do wszelkich spraw związanych z ich życiem (realizowanie terminowo opłat, przedłużanie umów, ubezpieczenia mieszkania, samochodu i inne, hydraulik czy inny magik od usterek) itd., itd... I jeszcze organizacja wakacji i wszelkich imprez typu urodziny... No, ale przecież ona tylko "siedzi w domu", mąż "kosi kasę" a ona jeszcze narzeka....
gość
2 lata temu
współczyję jej
Gość
2 lata temu
To jest tak wielka różnica wieku. Ludzie... O czym oni mogą ze sobą rozmawia ...
Gość
2 lata temu
Jak ona go niena*idzi. Widać, że się nim brzy*zi. Ale czego się nie robi dla pieniążków 😉 kre*ynka.
bDYemuQr
gość
2 lata temu
Zawsze mnie to dziwi, jak młoda kobieta może się tak sprzedać
Zuza
2 lata temu
Jak czytam te komentarze to aż nie wierzę! Z młodym za to by miała piwo Tyskie, granie z kumplami w playa i co jeszcze? Rozwód po pół roku bo tatuś by się znudził bawić w rodzinkę, a jak ma ktoś starszego to od razu na kasę leci haha A Ci co to piszą to z reguły mają życie do zesrania haha
Gość
2 lata temu
Widać, że nie jest zakochana,a bardziej rozczarowana nim.
Gość
2 lata temu
Widziały gały co brały.....
gość
2 lata temu
Na kilometr widać że Ona go nie szanuje...
gość
2 lata temu
żenujący wywiad
...
Następna strona
bDYemuQT