Poniedziałek 09.09.2019 17:20

Hubert Gromadzki kibicuje w "Top Model" Dawidowi z zespołem Tourette'a: "Jest tak zdeterminowany! To co robi, jest wielkie"

Top Model Hubert Gromadzki Dawid Woskanian hotnews

Hubert Gromadzki kibicuje w "Top Model" Dawidowi z zespołem Tourette'a: "Jest tak zdeterminowany! To co robi, jest wielkie"

Program Top Model powrócił na antenę TVN. W miniony poniedziałek stacja wyemitowała pierwszy odcinek ósmej edycji show. Na castingu zaprezentowało się nie tylko wiele atrakcyjnych osób, ale i ciekawych osobowości. Jurorom spodobała się na przykład przebojowa Vanessa "z rzęsami jak łopaty" oraz Rafał z Gdańska, który przyznał się do uzależnienia od hazardu.

Największe emocje wywołał jednak Dawid Woskanian z miejscowości Kozy, który choruje na zespół Tourette'a. Pomimo początkowego sceptycyzmu jurorów, uczestnik udowodnił, że da sobie radę przed obiektywem i dobrze wypadł w zaimprowizowanej na miejscu sesji.

O Dawidzie natychmiast zrobiło się głośno.

Zobacz: Poznajcie Dawida Woskaniana - przystojnego 20-latka, którego historia do łez wzruszyła jurorów "Top Model"! (FOTO)

Hubert Gromadzki z 7. edycji Top Model nie ukrywa, że 20-latek zrobił na nim ogromne wrażenie i nie wyklucza, że ma nawet szansę wygrać program.

Oglądałem pierwszy odcinek i to był bardzo wzruszający moment, kiedy oglądało się Dawida. Kiedy się go słuchało. Ja się wtedy również popłakałem, bo koleś jest tak zaparty w tym co robi, taki zdeterminowany, ćwiczy i to co robi jest wielkie.

(...) To, że on potrafi tak nagle przystopować i ładnie ułożyć twarz do zdjęcia, to jest coś, co przyniesie mu zwycięstwo. Jak nie w programie, to na pewno w życiu - powiedział w rozmowie z Jastrząb Post.

Ponadto Hubert kibicuje też Sandrze Dorsz, która została zapamiętana dzięki charakterystycznemu nazwisku.

Sandra bardzo mi się spodobała, jest wysoką modelką, która ma świetne perspektywy do tego, żeby nią zostać. Piękne oczy, które zahipnotyzują więc przed aparatem będzie robiła robotę dobrą. Życzę jej, aby jak najdalej zaszła, bo to jest najważniejsze - mówi model.

Myślicie, że któryś z faworytów Huberta faktycznie dojdzie do finału, a może nawet wygra program?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (30)

Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 30
Odpowiedz
17 3
zgłoś
gość 09.09.2019 17:34
No nie wiem, z twarzy jest całkiem przyjemny, a to czy sie "nadaje" to zweryfikuje program.
Odpowiedz
8 17
zgłoś
Gość 09.09.2019 17:36
jeden i drugi się nie nadaje
Odpowiedz
59 7
zgłoś
gość 09.09.2019 17:37
Chłopak przystojny i dobrze ułożony. Życzę mu powodzenia. Choroba powinna zejść na drugi plan - jeżeli się nadaje, to zrobi karierę. Jak nie, to nie.
Odpowiedz
42 5
zgłoś
Gość 09.09.2019 17:37
Super, ze go wspiera! Ludzie więcej uśmiechu i miłosci do wszytskich, a świat bedzie piękniejszy ;)
Odpowiedz
14 5
zgłoś
Gość 09.09.2019 17:50
A ten Hubert to by znalazl porzadna agencje bo nic ciekawego nie robi.
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » « Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 30