Poniedziałek 09.09.2019 22:15

Widzowie oburzeni wymaganiami rolników z nowej edycji "Rolnik szuka żony": "Panowie, spójrzcie najpierw w lustro!"

Rolnik szuka żony hotnews

Widzowie oburzeni wymaganiami rolników z nowej edycji "Rolnik szuka żony": "Panowie, spójrzcie najpierw w lustro!"

Program Rolnik szuka żony okazał się wielkim hitem Telewizji Polskiej, a za jego pośrednictwem zeswatano już kilkanaście osób. Właśnie rozpoczęła się szósta edycja "misyjnego" show, gdzie po raz kolejny kilku samotnych właścicieli gospodarstw próbuje znaleźć miłość.

W pierwszym odcinku nowego sezonu Rolnik szuka żony przedstawiono kawalerów. Są nimi: Seweryn, Jakub, Adrian, Sławomir i Waldemar. Marta Manowska przyniosła im listy od potencjalnych kandydatek na żony. Niestety w większości przypadków początkowa ekscytacja ustąpiła miejsca rozczarowaniu.

Rolnicy narzekali, że panie, które do nich napisały są za stare, a część ma też zobowiązania w postaci dzieci. Wiele kandydatek nie spełniło też kryteriów wizualnych.

Nie podoba mi się, tej podziękuję - dało się słyszeć kilkakrotnie.

Przypomnijmy: 6. edycja "Rolnik szuka żony": Rolnicy oceniają listy od kandydatek: "I CZAR PRYSŁ. Za dużo nienaturalności"

Co ciekawe, wcześniej niektórzy z nich zapewniali, że "wiek i wygląd nie jest tak istotny jak osobowość". Po emisji odcinka, w Internecie zawrzało. Fani programu zwracają uwagę, że panowie mają zbyt wygórowane wymagania.

"Dziś rolnicy nie zrobili dobrego wrażenia na mnie... Większość megawybredna, szukająca modelki z okładki", "Tacy playboye i mają takie wymagania", "Wiele wartościowych osób odrzucili", "Ej rolnicy, spójrzcie w lustro!!! Z szeroko otwartymi oczami!", "Panowie zdziwili się, że napisały do nich równolatki... Nie wiedzą, ile sami mają lat?", "Zanim skrytykujecie grubsze panie, rozbierzcie się i stańcie przed lustrem, zacznijcie od siebie!", "Tak wybrednych rolników to jeszcze nie było. Wygląd i wiek to priorytety", "Sama krytyka, szykany. Raczej wymogi tych rolników skierowane do najpiękniejszej z miss, a nie zwykłych, wolnych kobiet, które szukają stałego związku", "Program powinien zmienić nazwę na Rolnik szuka modelki" - pisali oburzeni internauci.

Zgadzacie się, że tak wybrednych rolników nie było jeszcze w żadnej z poprzednich edycji?

Zobacz też: Małgosia z "Rolnik szuka żony" urodziła! (Z OSTATNIEJ CHWILI)


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (139)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 139
Odpowiedz
23 72
zgłoś
Kkk 09.09.2019 22:23
Bez przesady! Każdy bez względu na wygląd może mieć swój gust! To, że ktoś nie jest chudy to nie znaczy, że mu się musza podobać grubsze Panie!! A Ci rolnicy nie mieli wielkich wymagać, widziałam tem odcinek. I nawet podoba mi się Pan od świnek (nie z wyglądu, ale +za osobowość) Miłej nocy dla Wszystkich!!!
Odpowiedz
75 4
zgłoś
Gość 09.09.2019 22:28
gość: Ale jak panie maja wygórowane wymagania wobec panów to normalne? :)
Myślę że nie chodzi tu o wymagania ale o sam fakt przekazania tych informacji.
Odpowiedz
26 2
zgłoś
Gość 09.09.2019 22:35
Żenada
Odpowiedz
62 5
zgłoś
gość 09.09.2019 22:35
Ten od kwiatków jest na Tinderze :D
Odpowiedz
21 1
zgłoś
Gość 09.09.2019 22:39
Im wiecej kandydatek tym więcej dasania.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 139