Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dominika Tajner przeszła ogromną metamorfozę. Jak wyglądała 10 lat temu? (FOTO)

41
Podziel się

"Managerka gwiazd" i (wkrótce była) żona Michała Wiśniewskiego wyglądała kiedyś zupełnie inaczej. Korzystna zmiana?

Dominika Tajner przeszła ogromną metamorfozę. Jak wyglądała 10 lat temu? (FOTO)
bDApajed

Dominika Tajner w ostatnich latach funkcjonowała w mediach głównie jako żona Michała Wiśniewskiego. Niestety, kilka miesięcy temu lider Ich Troje zażądał od niej rozwodu, a dokumenty otrzymała tuż po porażce w Tańcu z Gwiazdami. Od tego czasu Dominika chętnie rozmawia z tabloidami na temat swoich planów na przyszłość, a nawet zdecydowała się na intymną spowiedź w magazynie Viva. Trud się opłacił, bo od tego czasu kariera celebrytki wyraźnie ruszła naprzód.

Rozwód Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego ma mieć miejsce już wkrótce. "Managerka gwiazd" wielokrotnie dementowała plotki, jakoby planowała jednak wrócić do czerwonowłosego wokalisty, a ostatnio w końcu usunęła tatuaż z jego imieniem z przedramienia. W międzyczasie pojawiły się nawet pogłoski, że *Michał Wiśniewski może spodziewać się kolejnego potomka, jednak nie zdecydował się potwierdzić tych pogłosek *.

bDApajef

Choć ostatnie wydarzenia w życiu Dominiki Tajner raczej nie należały do najprzyjemniejszych, to jednak ostatnie 10 lat mimo wszystko odmieniło jej życie. Mowa nie tylko o rozwodzie, lecz także o jej spektakularnej metamorfozie, która może być dla niektórych zaskoczeniem. Trzeba przyznać, że celebrytka nie przypomina już siebie sprzed lat, a związek z liderem Ich Troje pomógł jej odnaleźć własny styl.

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski poznali się w 2010 roku. W tym czasie piosenkarz był jeszcze mężem Anny Świątczak, z którą rozwiódł się rok później. "Managerka gwiazd" i czerwonowłosy piosenkarz spotkali się po raz pierwszy na przyjęciu, o czym Wiśniewski wspominał w programie _**Story of my life. Historia naszego życia**_.

Głupio to zabrzmi, ale ja nie oglądam się za kobietami. Ja byłem bardzo szczęśliwie żonaty. Natomiast zdecydowanie Dominika zrobiła na mnie pozytywne wrażenie i umówiliśmy się na jakieś spotkanie przy okazji turnieju organizowanego w Wiśle - wspominał Michał w programie.

Gdy przyszli małżonkowie się poznali, Dominika wyglądała zupełnie inaczej. Celebrytka nosiła wtedy grzywkę i miała bardzo ciemne włosy, z których wkrótce zrezygnowała. W kolejnych latach stopniowo rozjaśniała włosy, a także nieco schudła. Dekadę później jej zdjęcie z przeszłości faktycznie może robić wrażenie.

bDApajel

Zobaczcie, jak Dominika Tajner zmieniała się w ciągu ostatniej dekady. Piękna?

bDApajem
bDApajeG
KOMENTARZE
(41)
Gość
rok temu
Zawsze była ładną kobietą, tylko widać, że z czasem nauczyła się to podkreślać. W blondzie bardzo na plus!!!
gość
rok temu
Pięknie wygląda w blondzie! Powodzenia
gość
rok temu
10 late temu każdy wyglądał fatalnie
bDApajeH
Gość
rok temu
teraz lepiej
Alicja
rok temu
Gdy oglądam zdjęcia Michała z Dominika zastanawiam się skąd pomysł na ślub. W oczach Dminiki widać uczucie, ale u Michała nie. Szczerze wątpię, że kochał ją. Czuł potrzebę bycia z kobietą i tyle. Szkoda. To krzywdzące dla Dominiki. Mam wrażenie, że on kochał tylko raz... Marte.
Najnowsze komentarze (41)
Maria
rok temu
Ja bylam na różnych dietach, ale niestety podjadałam bo byłam caly czas głodna i kończyło się to efektem jojo. Schudłam dopiero na cateringu dietetycznym warszawski Dzień. Trzeba się w końcu brać za siebie, żeby też mieć taką piękną metamorfozę jak ona.
Gość
rok temu
Przypomina mi Agnieszkę Chylińską
Gość
rok temu
Piękna nie była i nie będzie, ale metamorfoza absolutnie na plus i bije od niej takie dobro, więc na urodę aż tak się nie patrzy.
Gość
rok temu
Olbrzymia zmiana, choć potencjał był od zawsze. Trzeba umiejętnie podkreślić zalety i ukryć wady
gość
rok temu
głównie bardzo schudła
gość
rok temu
Co!? "wyraźnie ruszła naprzód"? Ale co znaczy to "ruszła"!?
gość
rok temu
Ta pani Bardzo na korzyść to Michał nie taki zły wyprowadził na prosta i puścił wolno
Gość
rok temu
Tyle operacji i botoxu
bDApajez
Gość
rok temu
I tak mało urodziwa
Gość
rok temu
Przerobił ją na wzór poprzednich żon.
gość
rok temu
Bardzo ładnie wyglada w tym kolorze włosów i jest przemiła osoba,miałam okazje ja poznać osobiście.
gość
rok temu
Wygladala jak rasowa goralka.
gość
rok temu
Bardzo dobrze wygląda.
Gość
rok temu
Nieeeeeee......
bDApajfb