Wtorek 10.09.2019 11:30

Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek rozstali się. Kayah komentuje: "Bywa i tak..."

Olga Frycz Grzegorz Sobieszek Kayah

Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek rozstali się. Kayah komentuje: "Bywa i tak..."

Olga Frycz i Grzegorz Sobieszek rozstali się po 3 i pół roku związku, o czym poinformowali fanów w oficjalnym oświadczeniu na Instagramie. Para poznała się wiele lat temu w klubie sportowym, a w 2018 roku zaręczyła się. Kilka miesięcy później na świat przyszło ich pierwsze dziecko, córka Helena. Frycz rozpoczęła karierę "instamatki" i założyła nawet specjalny instagramowy profil, poświęcony relacjom z bycia "mamą na pełen etat". Mimo że związek córki Jana Frycza wydawał się niemal idealny, a jej kariera influencerki szybko się rozwijała, to jednak w pewnym momencie coś zaczęło się psuć.

Olga Frycz ROZSTAŁA SIĘ z partnerem! Wydała oświadczenie: "Spędziliśmy wspólnie 3 i pół roku, mamy do siebie szacunek"

Para w obszernym wpisie wyjaśniła, że na rozpad ich związku nie miały wpływu osoby trzecie. Rozstali się w "zrozumieniu" i "zgodzie" ze względu na swoją roczną córkę Helenę:

Proszę o nie wymyślanie poczytnych histerycznych historii i tytułów. Spędziliśmy wspólnie 3 i pół roku, mamy do siebie szacunek a przede wszystkim jesteśmy rodzicami i dobro dziecka jest dla nas sprawą priorytetową a wspólne wyjazdy, spacery, pikniki, place zabaw i czas, który wciąż razem spędzamy z Heleną jest dla nas najcenniejszy - przyznali w swojej odezwie do fanów.

Olga Frycz śmieje się z "instamatek": "Przysięgam, że córka miała kapok"

Pod postem pojawiły się dziesiątki komentarzy internautów ze słowami wsparcia. Wśród komentujących znaleźli się także sławni znajomi Olgi i Grzegorza, między innymi Maja Bohosiewicz, Magda Steczkowska czy Sonia Bohosiewicz.

Kayah, która ma za sobą kilka miłosnych rozstań, doskonale rozumie sytuację, w której znajduje się Frycz i Sobieszek:

Bywa i tak... Gratuluję rozstania z klasą. Trzymajcie się ciepło. To na pewno trudny czas. Wysyłam dużo ciepła - napisała na Instagramie aktorki.

Wiedzieliście, że się przyjaźnią?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

To nie są łatwe sytuacje i ciężko jest pisać o tak prywatnych sprawach na instagramie, jednak doskonale zdaję sobie sprawę jak funkcjonują media i plotkarskie portale. Prędzej czy później sprawa wyszła by na jaw a wtedy trudno byłoby nam się odnieść do zakłamanych treści i nadinterpretowanych artykułów. Dlatego muszę Wam napisać, że pomimo prób, ogromnej pracy i chęci podjęliśmy decyzje o rozstaniu. Jest to trudny czas, ale nie podjęliśmy tej decyzji z dnia na dzień. Obydwoje z Grzesiem pracowaliśmy nad naszym związkiem, staraliśmy się z całych sił. Nie udało się i musimy się z tym pogodzić. Mamy najcudowniejszą córkę na świecie, obydwoje kochamy Helenę miłością nie do opisania i właśnie dlatego rozstajemy się w zrozumieniu i zgodzie. Plotkarzy pragnę uspokoić, że związek nasz nie rozpadł się z powodu osób trzecich. Proszę o nie wymyślanie poczytnych histerycznych historii i tytułów. Spędziliśmy wspólnie kilka lat,mamy do siebie szacunek a przede wszystkim jesteśmy rodzicami i dobro dziecka jest dla nas sprawą priorytetową a wspólne wyjazdy, spacery, pikniki, place zabaw i czas,który wciąż razem spędzamy z Heleną jest dla nas najcenniejszy ❤️ @xgriszkax

Post udostępniony przez Olga Frycz (@tojafrycz)Wrz 9, 2019 o 1:26 PDT


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (49)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 49
Odpowiedz
11 5
zgłoś
Gość 10.09.2019 11:31
Nuda...
Odpowiedz
86 11
zgłoś
gość 10.09.2019 11:33
szkoda. ale mądzry chociaz slubu nie brali, same problemy pozniej i ciagnacy sie smrod, a tak to ladne rozstanie najwyrazniej potrzebne dla dorbra calej 3. 3majcie sie!
Odpowiedz
17 14
zgłoś
gość 10.09.2019 11:34
tak ja lubie! szkoda ze tak malo jej w tv pamietam ja jak byla u kuby super osobowosc!
Odpowiedz
19 11
zgłoś
goscr 10.09.2019 11:36
slyszeliscie ze 15 wrzesnia ma byc znowu koniec swiata? ;/ co za zal jak ja mam juz plany ;/
Odpowiedz
48 3
zgłoś
Gość 10.09.2019 11:42
3lata to bardzo krótko lepiej teraz niz za 30 teraz całe zycie przed nimi jeszcze nie raz sie zakochaja
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 49