Wtorek 10.09.2019 13:15

Priyanka Chopra i Nick Jonas wkrótce zostaną rodzicami? "Zakup domu i urodzenie dziecka to moje priorytety"

Priyanka Chopra Nick Jonas hotnews

Priyanka Chopra i Nick Jonas wkrótce zostaną rodzicami? "Zakup domu i urodzenie dziecka to moje priorytety"

Priyanka Chopra po raz pierwszy zasłynęła w mediach w 2000 roku, gdy została wybrana Miss Świata. Werdykt otworzył jej drzwi do kariery w rodzimych Indiach, gdzie wkrótce przerzuciła się na aktorstwo. W kolejnych latach uchodziła za jedną z najpopularniejszych aktorek w Bollywood. Drugą falę sławy przyniosło jej po latach małżeństwo z Nickiem Jonasem, wokalistą grupy Jonas Brothers.

Zobacz: Priyanka Chopra wspiera męża na premierze dokumentu o Jonas Brothers

Priyanka Chopra i Nick Jonas uchodzą obecnie za jedną z bardziej rozpoznawalnych par amerykańskiego show biznesu. Para ma za sobą aż trzy ceremonie ślubne, które (miejmy nadzieję) wystarczająco scementowały ich związek. Aktorka nie ukrywa jednak, że nadszedł w jej życiu czas na kolejny krok w kierunku założenia rodziny.

Priyanka Chopra udzieliła wywiadu magazynowi Vogue India, w którym podzieliła się z czytelnikami swoimi planami na przyszłość. Media za oceanem już wielokrotnie informowały, że aktorka chciałaby wkrótce zajść w ciążę, a nawet spekulowały o jej błogosławionym stanie. Póki co Chopra potwierdza, że faktycznie chce się wkrótce starać o dziecko. Priorytetem jest dla niej także kupienie domu.

Kupienie domu i urodzenie dziecka to główne elementy mojej listy "do zrobienia". Dom jest dla mnie wszędzie tam, gdzie jestem szczęśliwa - pod warunkiem, że otaczają mnie ludzie, których kocham - stwierdziła Chopra.

Aktorka przyznała również, że małżeństwo doskonale na nią wpłynęło i czuje się pewniejsza siebie niż kiedykolwiek wcześniej. Fani z dużym entuzjazmem przyjęli wiadomość o tym, że aktorka wkrótce chce urodzić dziecko. Pozostaje mieć nadzieję, że podobne plany na życie ma Nick Jonas, bo zgodnie ze słowami Priyanki raczej nie jest ona osobą, która przyjmuje odmowę.

Jeśli ktoś mówi "nie", znajdę kogoś, kto powie "tak". Taką już jestem osobą. Jeśli w coś wierzę, dam z siebie wszystko, żeby to się spełniło - powiedziała pewna siebie pani Jonas.

Myślicie, że wkrótce podzielą się ze światem radosną nowiną?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

“If you say no, I’ll find someone who will say yes. I’m just that person. If I believe in it, I give my damn best and make it happen.” Read Priyanka Chopra's (@priyankachopra) interview from our September issue in the link in bio. Photographed by Marcin Kempski (@marcinkempski). Styled by Sabyasachi Mukherjee (@sabyasachiofficial) and Mimi Cuttrell (@mimi) Hair: Peter Grey (@petergrayhair). Makeup: Morgane Martini (@morgane_martini). Manicure: Pattie Yankee (@pattieyanke) Production: Ryan Fahey, Alexey Galetskiy/AGPNYC (@agpnyc); Divya Jagwani (@divyajagwani). Location courtesy: Le Mistral, Brooklyn, New York (@lemistralnyc / @nycfilmlocations). Words by Rishna Shah (@rishnas)

Post udostępniony przez VOGUE India (@vogueindia)Wrz 6, 2019 o 1:52 PDT

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (80)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 80
Odpowiedz
184 32
zgłoś
Gość 10.09.2019 13:17
Nie podoba mi się. A on to taki wymoczek przy niej.
Odpowiedz
64 46
zgłoś
Tola 10.09.2019 13:19
Fajna babka z niej, taka z krwi i kości a nie wieszak na ubrania z suchymi kolanami. Do tego wydaje się inteligentna
Odpowiedz
32 30
zgłoś
gość 10.09.2019 13:20
Tola: Fajna babka z niej, taka z krwi i kości a nie wieszak na ubrania z suchymi kolanami. Do tego wydaje się inteligentna
ujowa i ma zęby jak koń, figure swoją drogą też
Odpowiedz
6 19
zgłoś
Gość 10.09.2019 13:21
Chory na cukrzycę 75-latek czekał na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym (SOR) w Koszalinie 24 godziny
Odpowiedz
12 13
zgłoś
Gość 10.09.2019 13:22
Gość: Chory na cukrzycę 75-latek czekał na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym (SOR) w Koszalinie 24 godziny
Życie
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 80