Wtorek 10.09.2019 17:35

Jesy Nelson z "Little Mix" miała próbę samobójczą: "Poszłam do kuchni i wzięłam tyle tabletek, ile mogłam”

Jesy Nelson Little Mix

Jesy Nelson z "Little Mix" miała próbę samobójczą: "Poszłam do kuchni i wzięłam tyle tabletek, ile mogłamJesy Nelson wraz Perrie Edwards, Jade Thirlwall i Leigh-Anne Pinnock wygrały w 2011r. 8. edycję brytyjskiego X Factora. W trakcie trwania programu dziewczyny zostały połączone w girlsband Little Mix, który później zyskał sporą sławę na całym świecie. Uczestniczki talent show wylansowały kilku hitów i osiągnęły zyskały status gwiazd. Niestety wraz z popularnością pojawiła się fala hejtu.

W dokumencie BBC jedna z wokalistek Little Mix, Jesy Nelson, zdradziła, że przez nienawistne komentarze chciała odebrać sobie życie. Pierwsze hejterskie opinie pod adresem 28-latki pojawiły się w sieci kilka godzin po zwycięstwie. Dotyczyły głównie jej wyglądu.

Poczułam przypływ niepokoju, ponieważ nigdy w życiu nie doświadczyłam czegoś takiego Ludzie mówili, że moja twarz jest zdeformowana. Czułam się, jakbym miała złamane serce. Pamiętam, jak zadzwoniłam do mamy i powiedziałem: Mamo, chcę iść do domu, nie chcę tego robić - wyjaśnia.

Gwiazda przez kompleksy popadła w zaburzenia odżywiania. Zrobiła wszystko by schudnąć. Gdy w 2013 r ponownie miała wystąpić w X Factorze, tym razem jako gwiazda, tydzień przez występem się głodziła. Zależało jej, by ludzie zmienili zdanie na temat jej wyglądu. Jednak na Twitterze ponownie przeczytała, że jest "gruba i obrzydliwa". Gwiazda popadła w depresję i ostatecznie podjęła próbę samobójczą.

Siedziałam w łóżku i płakałam, myśląc: "To się nigdy nie skończy. Będę smutna przez resztę życia, więc po co tu być?". Jedyny sposób, w jaki mogę opisać ból, to ciągle złamane serce. Pamiętam, jak poszłam do kuchni i wzięłam tyle tabletek, ile mogłam. Wtedy mój były, który był ze mną w tym czasie, obudził się i powiedział: "Dlaczego płaczesz?". Powtarzałam: "Chcę tylko umrzeć" - mówiła piosenkarka w dokumencie.

Po przedawkowania leków Nelson trafiła do szpitala. Na szczęście substancje udało wypłukać się z organizmu i gwiazda przeżyła. Przez długi czas występowanie na scenie był dla niej koszmarem.

Teraz jestem mentalnie dużo szczęśliwsza - powiedziała pod koniec dokumentu. - Po prostu myślę, że ludzie zawsze będą mieli o mnie różne zdanie. Ale dbam tylko o swoje - dodała.

Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123 (czynny codziennie, w godzinach 14.00-22.00). Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla młodzieży: 116 111 (czynny codziennie, w godzinach 14.00-22.00). Spis organizacji pomocowych znajdziesz na stronie www.samobojstwo.pl.

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (92)

Odpowiedz
2 5
zgłoś
Gość 10.09.2019 18:41
Transwestyda z twarzy
Odpowiedz
2 2
zgłoś
gość 10.09.2019 18:42
Oddanie duszy szatanowi tak się kończy
Odpowiedz
7 0
zgłoś
Gość 10.09.2019 18:49
Nie bardzo rozumiem "kulturę" komentowania czyjegoś wyglądu. Nawet jeśli ktoś się komuś nie podoba po cholerę to pisać gdzieś na forum...W miarę rozumiem merytoryczna dyskusje na temat określonego zachowania, Ale wygląd? To słabe
Odpowiedz
2 1
zgłoś
Gość 10.09.2019 18:59
gość:
Gość: Jest najbrzydsza z nich wszystkich. I wygląda jakby była grubo po 40stce. Jak ich mama;)
Przez takie komentarze dziewczyna chciała się zabić.
A dla mnie jest najładniejsza, jak widzę teledysk to czekam na jej ujęcia. Bardzo mi się podoba jej sylwetka, moim zdaniem jest piękna.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 10.09.2019 18:59
Ładnie wygląda. Jest a w sam raz. Anorektyczki, przez to że się głodzą mają problemy z zajściem w ciążę. Jesteś piękna !!! Ciesz się życiem i światem.
Ładowanie komentarzy…