Wtorek 10.09.2019 16:51

Lana Del Rey zaśpiewała piosenkę Ariany Grande. Fani: "LEPSZA NIŻ ORYGINAŁ"

Lana Del Rey Ariana Grande hotnews

Lana Del Rey zaśpiewała piosenkę Ariany Grande. Fani: "LEPSZA NIŻ ORYGINAŁ"

Lana Del Rey od kilku lat utrzymuje się w czołówce najpopularniejszych piosenkarek na świecie. Drzwi do międzynarodowej kariery otworzył jej singiel Summertime Sadness wydany siedem lat temu na płycie Born to Die. Oprócz tego Lana znana jest ze stylu nawiązującego do lat 60. oraz ze swoich swoich powiększonych ust.

Ostatnio wokalistka była gościem popularnego cyklu w BBC Radio 1, gdzie znani muzycy wykonują m.in. przeboje innych artystów. Lana Del Rey zaśpiewała utwór Ariany Grande Break Up With Your Girlfriend, I'm Bored z płyty thank u, next. Oprócz tego wykonała też swoją piosenkę pt. Doin Time.

Fani są zdania, że Lana Del Rey nie tylko świetnie poradziła sobie z piosenką Ariany Grande, ale nawet... zaśpiewała ją lepiej od niej.

"Ta wersja bardziej mi się podoba", "Zdecydowanie lepiej oddała nastrój tej piosenki", "Piękny cover", "Lepsza niż oryginał", "Brzmi jak Amy Winehouse" - pisali internauci.

Sama Ariana Grande także jest zachwycona tym wykonaniem. Na Instagramie napisała: "O mój Boże, Lada Del Rey, kocham cię bardzo bardzo mocno".

Prywatnie Lana Del Rey przyjaźni się z Arianą Grande, a wkrótce ukaże się ich wspólny utwór, który nagrały wraz z Miley Cyrus do nowej wersji filmu Aniołki Charliego.

Zobaczcie, jak Lana Del Rey poradziła sobie z piosenką Ariany Grande. Faktycznie zaśpiewała ją lepiej?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (75)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 61-75 z 75
Odpowiedz
0 4
zgłoś
Gość 11.09.2019 19:33
Ariana jest śliczna, ale śpiewa fatalnie
Odpowiedz
1 1
zgłoś
Gość 11.09.2019 20:27
Lana jest przecudowna ❤️
Odpowiedz
2 0
zgłoś
gość 11.09.2019 23:12
Oczywiście że nie, Ariana kładzie ją techniką i skalą głosu. Po prostu Lana zaśpiewała to w innym stylu.
Odpowiedz
2 0
zgłoś
Piotrek 12.09.2019 00:30
Gość: Ciężko porównać. Obie wersje fajne. Ariana też ma kawał głosu. Super śpiewa. Tylko niech jej nie odwali tak jak Miley Cyrus
Ja bym powiedział, że Ariana po prostu ma kawał głosu, to "też" było raczej zbędne, bo Lana nie ma ani skali, ani umiejętności wokalnych. Zauważcie ile w jej wersji jest nałożonych na siebie pogłosów, chórków i tym podobnych, żeby to jakoś brzmiało. I nie chcę tu absolutnie jechać po niczyich gustach, bo to jest oczywiście kwestia indywidualna, ale jeżeli mówimy o walorach stricte muzycznych, a nie upodobaniach, to głos i umiejętności wokalne Ariany Grande są nieporównywalnie większe od Lany del Rey. I mówię tu zupełnie obiektywnie jako fan dobrego brzmienia i czystości głosu, a nie fan Ariany.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Shadow93 12.09.2019 07:48
Na moje to same jęki, wcale nie brzmi lepiej od orginału, może dla fanów LDR tak, ale jako osoba obiektywna wolę wykonanie Ariany, podejrzewam, że ten cały hejt w komentarzach i negatywne opinie na jej temat są wywołane odwołanym koncertem. Ja mimo tego, że nie pojechałam na koncert nie zmieniłam zdania o Arianie. Szanuję i uwielbiam jej twórczość mimo tego koncertu.
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 61-75 z 75