Wtorek 10.09.2019 18:15

Katarzyna Warnke o ukrywaniu ciąży: "Dlaczego miałabym dobrowolnie chcieć stać się OFIARĄ?"

Katarzyna Warnke

Katarzyna Warnke o ukrywaniu ciąży: "Dlaczego miałabym dobrowolnie chcieć stać się OFIARĄ?"

Nie da się ukryć, że przez kilka lat błyskotliwej kariery w show biznesie Katarzyna Warnke do perfekcji opanowała zdolność do wywoływania wokół siebie sensacji. Żona Piotra Stramowskiego szybko awansowała na naczelną lwicę salonową, a medialne małżeństwo z o 11 lat młodszym aktorem zapewniło jej upragnioną uwagę i przełożyło się na liczne propozycje zawodowe. Genialnym ruchem marketingowym okazało się ukrywanie ciąży przez aktorkę, żeby w kulminacyjnym momencie potwierdzić krążące od kilku miesięcy plotki, eksponując ciążowy brzuch na wybiegu.

Kasia Warnke POTWIERDZIŁA CIĄŻĘ. Przeszła się po wybiegu z wyeksponowanym brzuchem (FOTO)

W poniedziałek celebrytka przywitała na świecie upragnione pierwsze dziecko. Jeśli wierzyć pogłoskom, Kasia i Piotr zostali rodzicami chłopca.

Katarzyna Warnke urodziła. To chłopiec czy dziewczynka? Piotr Stramowski chyba właśnie zdradził PŁEĆ DZIECKA!

W tym samym czasie w kioskach pojawił się najnowszy numer magazynu Uroda, na łamach którego można podziwiać 42-latkę w jeszcze ciążowym wydaniu. Przy okazji sesji aktorka udzieliła obszernego wywiadu, w którym wyjawiła, czemu tak długo utrzymywała, że nie jest w ciąży.

Myślę, że nie jestem postrzegana jako osoba skryta i niedostępna w przestrzeni medialnej, ale lubię panować nad sytuacją, kontrolować informacje wypływające na mój temat - powiedziała. Niestety, okazało się, że ktoś z mojego bliskiego otoczenia "puścił farbę", że jestem w ciąży, brukowiec to ogłosił na okładce, sugerując, że udzieliłam na ten temat wywiadu, co było kłamstwem. Chciałam ciążę utrzymać jak najdłużej w sekrecie, dlatego postanowiłam konsekwentnie zaprzeczać. I choć większość internautów zareagowała dowcipnie na ten zabieg, pojawiły się również zarzuty, że oszukałam fanów. Cóż, naruszono moją intymność i po prostu się broniłam - kontynuowała.

Kasia podkreśliła, że w błogosławionym stanie potrzebowała intymności.

Nie czuję się zobowiązana moralnie, jeśli chodzi o brukowce i show biznes - prowadzimy pewną grę w tej przestrzeni, nie do końca serio - argumentowała. Portale notorycznie kłamią na nasz temat, posługują się półprawdami, dlaczego miałabym dobrowolnie chcieć stać się ofiarą? Chciałam zachować to doświadczenie jak najdłużej dla siebie. Przez jakiś czas nie chciałam dzielić się wiadomością, że jestem w ciąży, nawet z najbliższymi ludźmi, rodziną. Miałam silną potrzebę intymności, zostania z tym sama. Tylko z moim mężem - wyjaśniła.

Świeżo upieczona mama podzieliła się nieco osobliwym wyznaniem: gdy w jej brzuchu rósł pierwszy potomek, Kasia obejrzała... wszystkie części z serii Obcy.

Wiesz, że jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży, obejrzałam wszystkie części "Obcego" - zdradziła. To był odruch. Początkowa obcość i nowość tego stanu, jego "niemożliwość", skojarzyły mi się z wyobraźnią science fiction, wydawało mi się dowcipne oglądanie w tym stanie właśnie tej serii.

Przekonują Was jej tłumaczenia?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

#gangstagangsta #mammafelice @uroda.zycia Fot. @robertwolanski #🧡

Post udostępniony przez Kasia Warnke (@kasiawarnke)Wrz 10, 2019 o 5:18 PDT

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (253)

Odpowiedz
10 0
zgłoś
Gość 10.09.2019 18:46
Okropne te zdjęcia , ciężkie i nieudolne
Odpowiedz
20 2
zgłoś
nati 10.09.2019 18:47
Bzdura. Naczelna ekshibicjonista szołbiznesu i nagle och, naruszono moją prywatność. Efekt wielkiego brzucha na wybiegu miał być, cała reszta to dorabianie ideologii do pustki umysłowej.
Odpowiedz
7 2
zgłoś
Gość 10.09.2019 18:48
Alez ona jest nieladna
Odpowiedz
5 0
zgłoś
Gość 10.09.2019 18:48
Gość: Ukrywanie ciazy do ktoregos tam momentu, bo szanowanie swojej prywatnosci, zeby potem robic sesje z golym brzuchem. Brawo
Dokladnie...
Odpowiedz
6 8
zgłoś
Gość 10.09.2019 18:48
Gość: Strasznie się czyta te komentarze na pudlu. Mam wrażenie że stare baby z ławki w parku komentują wszystkie te newsy. Szkoda że młode społeczeństwo jest tak ograniczone i tak wychowane zgodnie ze schematem przez swoj***abcie. A bo gdyby była żona to by nie zostawił. A bo to dziecko z wpadki nic dziwnego że się rozstali. A co on robił na tej łódce z jakąś dziewczyną i to nocą. 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Cieszę się że nie mieszkam w Polsce
To co robisz na polskim pudlu ???
Ładowanie komentarzy…