Wtorek 10.09.2019 19:00

Zakochani Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan lecą świętować rocznicę ślubu do Rzymu (ZDJĘCIA)

Małgorzata Rozenek Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan mają życie jak w bajce. Są znani, lubiani i bogaci, a zarobione pieniądze wydają na przyjemności, drogie ubrania i luksusowe wyjazdy. Minione wakacje małżonkowie spędzili m.in. na Lazurowym Wybrzeżu i na Mazurach. Teraz ponownie wyruszyli w podróż, tym razem do Rzymu. Okazją do romantycznego wyjazdu stała się ich trzecia rocznica ślubu.

Paparazzi przyłapali Majdanów na lotnisku tuż przed wylotem. Małgosia ubrana była w żakiet i krótką, białą sukienkę, która odsłoniła jej opalone nogi. Radzio z kolei do poszarpanych jeansów dobrał błękitną koszulę i marynarkę ze złotymi guzikami. W kolejce do odprawy Majdanowie pozowali do wspólnego selfie i nagrywali relacje na Instagram.

Jesteśmy właśnie na lotnisku, bo dzisiaj jest nasza trzecia rocznica i Pyziunio mnie zabiera na kolację w Rzymie, bo tak się składa, że byłam w tylu miejscach na świecie, a nigdy nie byłam w Rzymie i dlatego Pysiulak pomyślał, że to będzie dobry pretekst. I wyszło bardzo romantycznie - powiedziała rozmarzona Małgosia.

Zobaczcie zdjęcia:

« Poprzednie 1/8

Majdanowie lecą do Rzymu

2Majdanowie lecą do Rzymu

Pudelek Exclusive