Wtorek 10.09.2019 19:45

Uśmiechnięta Monika Miller wyznaje: "Wczoraj nadłamałam sobie swoje złamane żebro i z 13 MILIMETRÓW ZROBIŁO SIĘ 31"

Monika Miller

Uśmiechnięta Monika Miller wyznaje: "Wczoraj nadłamałam sobie swoje złamane żebro i z 13 MILIMETRÓW ZROBIŁO SIĘ 31"

Choć nie da się ukryć, że Monika Miller zaistniała w show biznesie głównie za sprawą dziadka-byłego premiera i ciała całkowicie pokrytego charakterystycznymi tatuażami, nie można jej odmówić rzadko spotykanej ambicji. Żądna uwagi 24-latka postanowiła pozbyć się łatki "celebrytki znanej z niczego" i rozpocząć karierę... piosenkarki. W wypromowaniu nowej muzyki wnuczce Leszka Millera pomóc ma udział w jubileuszowej edycji Tańca z Gwiazdami.

Monika Miller ujawniła datę debiutanckiego singla. Przy okazji wyznaje: "Korzystam już od DAWNEGO DAWNA z psychoterapii"

W ostatnim czasie aspirująca wokalistka (i tancerka) doświadczyła wyjątkowego pecha, łamiąc żebra w trakcie prób do popularnego programu, o czym poinformowała fanów za pośrednictwem swojej ulubionej platformy społecznościowej.

Monika Miller ZŁAMAŁA żebro na treningu: "Tańczę z nim już trzy tygodnie i nawet o tym nie wiedziałam"

Okazuje się, że chęć zaistnienia jest u Moniki na tyle silna, że - mimo zagrożenia zdrowia - ćwiczy ona dalej, aby w piątek móc zaprezentować swoje taneczne umiejętności na parkiecie. Jakby tego było mało, we wtorek celebrytka zamieściła na Instagramie serię zdjęć i nagrań, wyjawiając, że przez treningi jeszcze bardziej nadłamała sobie żebra.

Wczoraj nadłamałam sobie swoje złamane żebro i z 13 mm zrobiło się 31. I tak nie ma co płakać, nie da się z tym nic zrobić - stwierdziła.

Emanująca szampańskim humorem "Millerówna" zapewniła z uśmiechem na twarzy, że i tak zamierza wystąpić w programie, przyznając z rozbrajającą szczerością, że jej metodą na uśmierzenie bólu są odpowiednie medykamenty.

Muszę brać więcej przeciwbólowych, no a tańczyć nadal będę. Więc żadnych plotek, że rezygnuję, że to koniec. To nieprawda - zdementowała.

Postawa godna podziwu czy pożałowania?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (154)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 151-154 z 154
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.09.2019 10:03
stan psychiczny ?
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość 12.09.2019 14:46
Boże oni już nie mają kogo brać ale z niej gwiazda
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 12.09.2019 18:36
Co ona ma z twarzą boję się jej
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Ja 12.09.2019 19:11
Gdzie są jakieś polskie gwiazdy? Piszą cięgle gwiazda gwiazda a ja tych ludzi nie znam albo widziałem gdzieś w serialu jako drugo planowa rolę. Dajcie spokój z promowaniem ludzi którzy wam płacą. Trochę szacunku dla innych i siebie
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 151-154 z 154