Wtorek 10.09.2019 23:45

Roksana Węgiel wyznaje u Kuby Wojewódzkiego: "ODWALAŁAM GRUBE AKCJE"

Kuba Wojewódzki Roksana Węgiel Agata Kulesza

Roksana Węgiel wyznaje u Kuby Wojewódzkiego: "ODWALAŁAM GRUBE AKCJE"

We wtorkowy wieczór w programie Kuby Wojewódzkiego pierwszym gościem była Agata Kulesza. Pretekstem do spotkania było promowanie serialu Pułapka, w którym aktorka gra główną rolę. Showman stwierdził, że serial "aurą dogania Milczenie owiec", czym doprowadził Kuleszę do ataku śmiechu. Aktorka wyjaśniła, że została obsadzona w takiej, a nie innej roli, bo "wygląda jak silna ofiara".

Z wywiadu dowiedzieliśmy się też, że gwiazda zagrała ostatnio w filmie produkcji rosyjsko-angielsko-estońsko-rumuńskiej opowiadającym o tańczeniu tanga. Partnerował jej Andrzej Chyra.

Ponadto Kulesza wyjaśniła, że nie korzysta z Instagrama, a profile, które rzekomo należą do niej, są nieprawdziwe. Aktorka wyznała też, że jest nieśmiałą osobą.

Nieśmiała aktorka to trochę jak głuchy skrzypek - skwitował Kuba.

Ja akurat lubię ludzi nieśmiałych, introwertyków. Uważam, że to jest wspaniała cecha. Żyjemy w czasach tupetu, który graniczy z chamstwem - odpowiedziała mu Kulesza.

Wojewódzki był ciekaw wrażeń aktorki z rozdania Oscarów, kiedy nagrodzono film Ida z jej udziałem.

Trzymałam go, ciężki był - wspomina Agata.

Okazuje się, że aktorka przegapiła moment, gdy wręczano statuetkę Pawłowi Pawlikowskiemu, bo... wyszła z sali.

Kiedy film otrzymywał Oscara, ja siedziałam bardzo daleko i nasza kategoria miała być 13., a po trzeciej była przerwa reklamowa. Jak nie zdążysz, to cię nie wpuszczą. Poszłam do toalety... i na telebimie widzę nagle, jak Pawlikowski wstaje i mówię: "WOW". A tam było dużo ludzi. Zaczęłyśmy się drzeć i pobiegłyśmy w stronę tych drzwi, ale ten chłopak mówi: "Wiem, że wasz film dostał właśnie Oscara, ale nie mogę was wpuścić" - opowiadała gwiazda.

Następnie na kanapie pojawiła się Roksana Węgiel.

Nigdy nie było gościa, który jest 42 lata ode mnie młodszy. To jest najpopularniejsza nastolatka w Europie - zapowiedział ją Wojewódzki.

Showman dopytywał, co takiego nastolatka ma w sobie, że odniosła sukces.

Wydaje mi się, że najważniejsza jest praca. Kiedyś mój trener powiedział, że dziesięć procent talentu, a reszta to ciężka harówa, ale szczęście też się przydaje. Uważam, że jestem szczęściarą - stwierdziła.

Roksana wyznała, że autorytetem jest dla niej Beyonce.

Jest fenomenalna. Ona ma wszystko dopracowane na tip top. Jak śpiewa, ma choreografię odrypaną w kosmos - oceniła 14-latka.

Zwyciężczyni Eurowizji Junior przyznała, że nie zawsze marzyła o byciu gwiazdą.

W dzieciństwie nie marzyłam o tym, żeby być piosenkarką, tylko tancerką, akrobatką, modelką też przez chwilę i trafiłam na judo przez przypadek. Pojechałam na obóz i tam się dowiedziałam, że lubię śpiewać. Na karaoke. I prezes klubu sportowego powiedział mi, że umiem śpiewać. Obawiali się, że rzucę judo - wspomina.

Kuba zwrócił uwagę, że Roksana jest  bardzo dojrzała jak na swój wiek.

Zawsze byłam trochę inna niż wszyscy. Mój charakter nie zawsze się wszystkim podobał. Czasem mam wrażenie, że ludzie próbują wkładać wszystkich do jednego worka. Jak byłam młodsza, to byłam bardziej pokręcona. Byłam szalona, teraz też jestem trochę. Miałam wiele głupich pomysłów. Raz uciekłam z koleżanką z domu, miałam siedem lat i planowałam wczasy. Chciałam zostać na noc poza domem. Skończyło się tak, że całe Jasło nas szukało. (...) dostałam niezły ochrzan. Grube akcje odwalałam - powiedziała.

Roksana odniosła się też do kontrowersji wokół jej strojów. Wyjaśniła, że "scena rządzi się swoimi prawami" i tam nie musi być "normalnie" ubrana. Młoda wokalistka zdradziła też, że nadal ciężko jej uwierzyć w sukces, jaki odniosła.

Widzę te tłumy pod sceną i zastanawiam się, czy oni tu naprawdę dla mnie przyszli. Czasami ciężko mi uwierzyć w to, że tym osobom podoba się to, co robię - powiedziała.

Myślicie, że skromność pomoże jej w karierze?

Zobacz też: Kuba Wojewódzki kpi z Marszu Równości? "Zażartował" z Białegostoku w rozmowie z Biedroniem

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (171)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 151-171 z 171
Odpowiedz
1 0
zgłoś
RS33 11.09.2019 18:01
super kobitka taka naturalna
Odpowiedz
1 1
zgłoś
Gość 11.09.2019 18:14
arisi: W telewizji były nudy. Natomiast na Playerze to Kuba ośmieszał Roksanę prawie cały czas, a przez chwilę nawet Kulesza się dołączyła. Ale najbardziej bezmyślne ze strony Roksany były wypowiedzi odnośnie pieniędzy. Z jej wypowiedzi wynikało, że zarabia ogromne pieniądze i oddaje rodzicom, a potem prosi ich o swoje pieniądze gdy chce coś kupić. To dziecko ma nieźle poprzestawiane w głowie. Szkoda że Kuba odpuścił i nie wytknął jej tego co gada.
Ale co złego powiedziała? Oddaje rodzicom a jak potrzebuje na coś to prosi by jej dali. Co w tym nienormalnego?
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Gość 11.09.2019 18:17
Gość: Szczerze mówiąc jak na swój wiek wypowadala się całkiem dojrzale, dużo dojrzalej od pustej sartszej o 7 lat Wieniawy. Przestańcie szczuc na Roxane, po pierwsze to jeszcze dziecko, po drugie na prawdę ma talent w odrznieniu od wymienionej wczesniej.
Zgadzam się. Nie rozumiem tego hejtu, widziałam kilka rozmów z nią i wydaje się normalną dziewczyną, nie jest zblazowana jak Wieniawa albo Wróblewska
Odpowiedz
1 1
zgłoś
Gość 11.09.2019 19:51
Gość: Fanki Węgiel w natarciu. Dzieci, jutro macie szkołę, więc lepiej idzcie już spać. Co do programu: niestety, ale tego się nie dało oglądać. Nie wiem, co było bardziej męczące: suchary Wojewódzkiego czy wypowiedzi tej dziewczynki, ale to nie jest program dla dzieci i niefajnie jest w nim dzieci oglądać.
Dokładnie tak. To nie jest program dla dzieci i slabe,ze Wojewodzki ja zaprosil
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 11.09.2019 21:09
gość: Bardzo dobry, mocny głos. Oby tylko ten badziewiasty szol-biz jej nie zmarnował, bo szkoda by było.....
Kilkunastoletnie dziecko nie powinno być przedmiotem pokętnych pytań w tym programie gdziie są rodzice tego dziecka pewnie są dumni że widzą ją w TV ale to jest złudne i nie wpłynie pozytywnie na jej karierę .
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 151-171 z 171