Katarzyna Warnke odpowiada na plotki o tym, że ma już 14-letniego syna: "Hm, dziwnie, że go nie poznałam, ANI JEGO OJCA"
katarzyna warnke
11.09.2019 08:35

Katarzyna Warnke odpowiada na plotki o tym, że ma już 14-letniego syna: "Hm, dziwnie, że go nie poznałam, ANI JEGO OJCA"

Zapytana o domniemane rodzeństwo swojego nowo narodzonego potomka aktorka odpisała ironicznie, że jest to dla niej "miłe zaskoczenie".

Podziel się
Dodaj komentarz

9 września nastał długo oczekiwany dzień dla Kasi Warnke i Piotra Stramowskiego. Po kilku miesiącach zabawy w kotka i myszkę z mediami, para w końcu wyjawiła, że spodziewa się dziecka, a w poniedziałek doczekała się upragnionego potomka. Choć jedno z najpopularniejszych małżeństw w show biznesie nie wyjawiło jeszcze płci pociechy, nieoficjalnie mówi się, że noworodek jest najprawdopodobniej chłopcem.

Dzień po przyjściu na świat upragnionego dziecka aktorskiej pary, w kioskach pojawił się najnowszy numer magazynu Uroda życia, na którego łamach można podziwiać "nieaktualną" ciążową sesję 42-latki. Oprócz odważnych fotografii, w gazecie znalazł się szczery wywiad z celebrytką, w którym po raz kolejny wytłumaczyła się ona ze skrzętnie zaplanowanego przez nią ruchu marketingowego, jakim było konsekwentne zaprzeczanie, że zostanie mamą.

Pod zdjęciem okładkowym opublikowanym na Instagramie przez gwiazdę nieoczekiwanie rozgorzała dyskusja o domniemanym 14-letnim synu Warnke, do którego Kasia miała "stracić prawa i się do niego nie przyznawać". Ta plotka pojawiła się wśród komentujących jakiś czas temu, choć nikt dokładnie nie zna jej genezy. W pewnym momencie aktorka nie wytrzymała i skomentowała pogłoski, odpowiadając na kilka krzywdzących komentarzy.

A co z synem z pierwszego małżeństwa? Mam nadzieję, że dobrze zareagował na rodzeństwo - brzmiał jeden z komentarzy.

Hm, dziwnie, że go nie poznałam, ani jego ojca. Ale mam nadzieję, że dobrze zareagowali - odpisała ironicznie Katarzyna.

Na kolejne pytanie o istnienie 14-letniego Mateusza poirytowana Warnke odparła tylko, że jest to dla niej "miłe zaskoczenie".

Współczujecie jej?

komentarze
+1
+1
wow!
ważne
słabe
straszne
Napisz komentarz
Zwiń komentarze
11-09-2019

GośćBardzo przeciętna uroda i talent aktorski średni. Nie kumam fenomenu

11-09-2019

gośćNie wiem czemu miało służyć to paradowanie z gołym brzuchem na pokazie ..ten szlafrok był z kolekcji czy jak ??

11-09-2019

Gość BeaCo mnie obchodzi jakaś podrzędna wylansowana przez media aktoreczka?!

12-09-2019

GośćJest szpetna

12-09-2019

Balenczjaga z aliexOj glupaki glupaki ona nie ma syna tylko chlopa synka

12-09-2019

GośćLudzie Czy Wy nie macie swoich problemów !Zajmijcie się swoimi sprawami!

11-09-2019

gośćjaka ona jest brzydka

11-09-2019

gośćmoże akcja się działa po pijaku to się potem nie pamięta, ale po pijaku to się nie liczy

11-09-2019

GośćStrasznie brzydka

11-09-2019

gośćOjca i syna nie poznała bo zrzekła się praw może i nie na kontaktu wież nie zna